Rašyk
Eilės (73325)
Fantastika (2192)
Esė (1496)
Proza (10359)
Vaikams (2517)
Slam (49)
English (1111)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 17 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter
Svoloč
Svoloč
El. pašto adr. rodomas tik prisijungus
autoriaus id: 237
 
Recenzijos
  • Rašyk.lt autoriai kviečiami į Gyvus skaitymus Kaune
    2016-10-06
    Kas pamena, prieš kažkiek metų buvau suorganizavęs dvejus Gyvus skaitymus. Ryžtuosi atgaivinti šį projektą ir šių metų lapkričio 26 dieną norinčius dalyvauti rašykus pakviesiu į skaitymus.   Jei ankstesni skaitymai buvo siejami tik su pjesėmis, tai šį kartą praplečiu festivalinius rėmus ir suteikiu galimybę dalyvauti visų žanrų kūrėjams . Bet yra vistik ribojančios sąlygos: 1. Pats autorius negali skaityti savo tekstų, turi tam tikslui atsivežti reikiamą kiekį skaitovų. Jei...
     
  • Gyvi rašyk.lt autorių pjesių skaitymai Kaune (1)
Rašytojų aprašymų nėra...
Faktai
Lankėsi: 2020-07-11 15:24
Rašykas nuo: 2002-03-14 11:31
Paliko komentarų: 5283
Mėgstamiausiuose: 61
 
Žinutės
Žinutes rašyti gali tik prisijungę vartotojai.
klimbingupthewalls
Vat sakyk man, kam Tau žinoti, kas tiksliai taip įvertino? Kad nubėgtum ir parašytum kuolą? Tu irgi kritikas. Tavo kuolas irgi dvigubintųsi. O gal užtenka tos žinios, kad kolega nusprendė, kad kūrinys yra vertas 1. Ir nėra svarbu kas. Argi ne?

Aš tai iki partizanų perskaičiau ir nusprendžiau, kad kūrinys mano balo iš viso nevertas. Kuo dažniau Tu „stūmsti“ ant jų, tuo greičiau prarasi mane kaip skaitytoją, taip ir žinok. Todėl beveik suprantu žmogų parašiusi Tau 1. O ir pavadinimas nepatinka, nes nėra kaip paslėpti nuo vaikų.

Jeigu Tu ignoruoji taisykles kad +- bendratis, tai nesitikėk, kad taisyklės bus Tavo pusėje, kai Tau jų prireiks. Žmonės, kurie mano, kad reikia klausyti tik jiems palankių taisyklių, visada pralaimi.
2020-07-11 15:09
 
klimbingupthewalls
Taip, Sekundės. „Kad“ su bendratim nevartotina (rašei: „kad pamatyti“). Ir ne administratorius, o kritikas. Skųsies vartotojų teisėms?
2020-07-11 15:07
 
klimbingupthewalls
Labas. Suprantu pasipiktinimą, bet taip buvo visada, kad rodomi tik tie balsai, kurie nepasislėpę. O pasislėpti galima už taškus ir ta „paslauga“ vadinasi „Nematomi balsai“. Jos aprašymas: „Nenorite, kad visi galėtų matyti tai, kaip Jūs balsuojate? Ši paslauga skirta Jums. Mokamas yra tik šios paslaugos įjungimas. Ji galioja neribotą laiką. Kaina: 200 taškų.“
Ji atsirado dėl to, kad kai kurie labai kerštavo, aš Tau Tu man principu. Taigi kai kurie norėjo likti nematomi su savo vertinimais. Jeigu manęs klausi, ta aš ta funkcija nesinaudoju. Ir ne aš jas sugalvojau. Moku tik paaiškinti, kodėl veikia taip, o ne kitaip. Sutinku, kad reiktų pakoreguoti aprašymą tos atvėrimo paslaugos, ir papildyti sakinį „Deja, bet detali balsavimo ataskaita yra užrakinta. Po to kai atrakinsite galima bus stebėti kas ir kaip balsuoja (balsavo) už pasirinktą įrašą. Šią informaciją matys visi.“ fraze, kad nematysite tų balsuotojų, kurie įsijungę paslaugą „Nematomi balsai“.
2020-07-11 14:59
 
Ši dalis yra eksperimentinė, todėl čia matoma nedaug informacijos.

Matoma tik svetainės rėmėjams.. Plačiau...
Apie save
Laikas žmonių priešas.
Vitaminai veiksminga priemonė kovoje su laiku, bet nepakankama.

Visi žmonės priešai.
Priešų yra visur, jie nesunaikinami.
Svoločius - priešas Nr.1

Visi žmonės svoločiai.
Svoločiai priklauso Saulės sistemai.
Svoločių buvo, yra ir bus. Jei truks, dar atvešim.
Svoločiai ir Afrikoje svoločiai.
Mūsų daug ir mūsų rankos ilgos.

Duomenų apie svoločius nėra. Nei kodėl, nei iš kur jie atsirado - niekas nežino.

Svoločiai myli Lietuvą, nes ji yra jų gimtinė, bet yra pasirengę bet kada ją išduoti.
Tokie jau jie yra, su svoločiais nepasiginčysi.

Visur šalta, bet Tėvynėje šalčiausia.