Rašyk
Eilės (78027)
Fantastika (2303)
Esė (1549)
Proza (10903)
Vaikams (2707)
Slam (72)
English (1198)
Po polsku (368)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 6 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter
Vartotojo reitingas


Aktyvumas

- neaktyvus vartotojas

- aktyvus vartotojas

- labai aktyvus vartotojasŽenklai

- naujoko ženklas rodomas 14 dienų po užsiregistravimo.

- rašytojo ženklas suteikiamas parašius tris kūrinius, kurių įvertinimo vidurkis, balsavus ne mažiau kaip keturiems kritikams/administratoriams, yra didesnis arba lygus 4 balams. Skaičiuojami tik kritikų/administratorių balsai. Tokių kūrinių tikrinimo momentu turi būti ne mažiau kaip 10 arba 10%.

- kritiko ženklas suteikiamas administracijos sprendimu. Siūlyti kandidatūras (tiek savo, tiek kitų) gali kiekvienas. Teigiamą sprendimą lemia protingi komentarai, aktyvumas ir objektyvumas. Jei kandidatūra atmetama, kito balsavimo metu ji nesvarstoma. Kritiko balsas yra „dvigubas" ir lemiantis kūrinių pašalinimą iš bendrų sąrašų (lieka tik autoriaus namuose). Kritiko ženklas gali būti atimamas už: neobjektyvų balsavimą, svetainės taisyklių nesilaikymą.

- šį ženklą turi svetainės administratoriai. Kaip ir kritiko ženklui gauti, vartotojų kandidatūras gali siūlyti visi. Kandidatūras svarsto ir renkasi administratoriai. Svetainės administratoriai turi tam tikrų pareigų, kurias privalo vykdyti.

Balsavimo teisė suteikiama parašius tris kūrinius, kurių įvertinimo vidurkis, balsavus ne mažiau kaip keturiems kritikams/administratoriams, yra didesnis arba lygus 3 balams arba tris recenzijas, kurios (atitinkamai) turi būti įvertintos ne mažiau kaip 3,4 balo. Vartotojai, galintys balsuoti nėra išskiriami.