Rašyk
Eilės (77176)
Fantastika (2259)
Esė (1534)
Proza (10801)
Vaikams (2629)
Slam (65)
English (1189)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 16 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

2009-12-29 14:01
Varinė Lapė

Nr. 8

Artėja apokalipsė. Valstybė staigiai sumąsto planą - reikia užšaldyt  (darboviečių) kabinetus ir iškelt pastatus virš atmosferos, nes žemė užkaito. Temperatūra jau siekia 60 laipsnių, o valdžiai paskubomis visgi pavyksta įgyvendint planą. Kadangi viskas buvo vykdoma greitai, valdžiažmogiai prisiminė, kad darbovietėse galėjo "užšalt" pamirštų darboholikų. Reikia patikrint.

Į "tuščius" ir šaltus mirtinai kabinetus nuleidžia agentą Lapę, pasiruošusią dirbt ekstremaliomis sąlygomis. Nusileidus agentė tikrai randa buvusių darboholikų, tapusių zombiais...
2009-12-28 08:42
Varinė Lapė

Nr. 7

Pasiklydau miške vidury dienos. Miškas labai didelis, saulė šviečia, o kur eiti, nežinau... Prisiminiau senas skautų taisykles, kaip rast miestą. Reikia eit į Šiaurę. Toje pusėje didžiulis skardis ir neįžengiama giria, kiek akys aprėpia, visur žaluma, žaluma... Pro šalį eina kažkokie žmonės. Prisijungiu prie jų - į Pietus.

Prieinam griuvėsius. Visi alkani, maisto nėra. Kas keisčiausia, pastebiu, kad visą laiką einam keliu. Sugalvojau paieškot maisto miške - uogų, grybų. Miške vietoje žolės auga snieguolės, žibutės ir dar kažkokios mėlynos gėlytės... Nusprendžiu iš snieguolių žiedų išvirt arbatos.

Arbata saldi.
2009-12-24 09:16
Varinė Lapė

Nr. 6

Šiąnakt (sapne) du bendradarbiai sugebėjo įsilaužt į mano kompiuterį ir pavogt iš jo "informaciją". Atėjus į darbą tai pastebėjau ir labai susierzinau - tai buvo mano mėnesio darbas... Jie juokėsi.
2009-12-21 08:52
Varinė Lapė

Nr. 5

Vandens ir pieno šaltinis, sparčiai bėgantis slidžiais akmenimis šalia didžiulės senos belangės pilies. Šokinėju per šaltinį, bet į pilį neužeinu - ten daug neteisybės.
2009-12-20 21:21
Varinė Lapė

Nr. 4

Šiąnakt sapnavau obuolius, gražiai sudėtus į medinę dėžę. Sapne stebėjausi, kaip šios veislės obuoliai išsilaikė taip ilgai. Tarp jų buvo nemažai supuvusių, nesveikų. Norėjau išmest nepatikrinus. Prie dėžės priėjo graži nepažįstama moteris ir ištraukė pirmą pasitaikiusį - sveikut sveikutėlį ir skaniai jo atsikando...
2009-12-19 07:46
Varinė Lapė

Nr. 3

Šiąnakt sapnavau du sapnus:

Randu knygą kažkur vidury miesto, žinoma, priglaudžiu ir smagiai perskaitau. Fantastinė, panaši į daugelį – erdvėlaiviai, ateiviai, žmonijos išlikimo problema... Vėliau sužinau, kad šios knygos ieško kolekcininkas. Pranešu apie radimą ir atvykstu į numatytą vietą, grąžinti knygos.
Salė, laukia būrys kostiumuotų vyrų ir paliegęs vaikinas, sėdintis ant sofos. Vaikinas atrodė ligotas. Jis man nieko nesakė, griebė knygą, kelias akimirkas džiaugėsi ir staiga paklausė, ar skaičiau, atsakiau taip... Tada jis tepasakė, kad šios knygos istorija skaitoma materializuojasi. Supraskit kaip norit, bet po šių žodžių prasidėjo tikras fantastinis chaosas.
Gale viso šito, mačiau žemę iš kosmoso. Kvailai nuskambės, bet ji buvo apkaustyta metalu ir be atmosferos.

Berniukas ir mergaitė žaidžia gaudynių. Mergaitė laksto paskui berniuką, kuris vis ją pergudrauja. Jie bėgioja aplink devynaukštį namą su trim laiptinėm. Berniukas įbėga į pirmąją. Užlipęs į trečią aukštą, randa laiptinėj dureles – į sekančią laiptinę (???). Besijuokdamas ir galvodamas, kad ot nustebs mergaitė, įlenda pro duris ir jas sandariai uždaro. Durys be rankenos. Visur tamsa, ant lubų ir sienų mažyčiai žvilgantys nuo drėgmės dygliukai. Smirda. Loja keturi uždaryti už grotų šunys. Berniukas randa išėjimą ir išbėga lauk. Daugiau žaist jis nebenori.

Sapnai prieš filosofijos egzaminą.
2009-12-18 07:56
Varinė Lapė

Nr. 2

Šiąnakt mane aprengė (kas? Nežinau...) juodu rūbu, nuo galvos iki kojų, kad tik akys matytųsi, atrodžiau kaip vagis, tik mano drabužėlis, ne taip kaip vagių...ne ne, ne "kamufliažinis", o su blizgančiom kniedėm, visas.

Taip "aprėdyta" staiga pabudau vidury gatvės mieste, su viena mintim galvoj, kad turiu kažkam kažką perduot... Beabejo, kadangi buvo diena (o vagys, kiek man teko girdėt, naktį veikia) neišvengiau žmonių akių ir keistų grimasų...

Trečia dalis - aš jau kambary. Tarp daugelio tokių kaip aš. Misija įvykdyta.
2009-12-17 08:45
Varinė Lapė

Nr. 1

Šiąnakt turėjau pabėgt iš nemalonios situacijos. Meilės trikampio siužetas su trilerio elementais. Paskutinę, lemiamą minutę, sapne mano likimas priklausė nuo telefoninio skambučio. Tūnojau uždaryta kambaryje ir maldavau telefono, kad veiktų, nes staiga tas velnio daiktas atsisakė funkcionuot.

Galiausiai, prisišaukiau pagalbą ir palaimingai pabudau.
2009-12-16 12:55
Varinė Lapė

***

Na va, gruodžio šešioliktoji, jaunatis.

Sapnai grįžta :)
2009-12-07 09:34
Varinė Lapė

***

Viskas, jokių košmarų šią savaitę :)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
[iš viso: 98]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą