Rašyk
Eilės (74241)
Fantastika (2201)
Esė (1500)
Proza (10537)
Vaikams (2509)
Slam (49)
English (1137)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 19 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter
Damastas
Damastas
autoriaus id: 38121
 
Recenzijos
Recenzijų nėra...
Autorius įvykiuose nieko nepublikavo...
Rašytojų aprašymų nėra...
Faktai
Lankėsi: 2021-01-19 07:03
Rašykas nuo: 2009-05-20 16:18
Paliko komentarų: 1664
Mėgstamiausiuose: 1
 
Kartą diskutuojant, išgirdau, kad atitinkamai užprogramuotas kompas pagal jam užduotus parametrus parašo istorijas, ir netgi konkrečius apsakymus. Ne šiaip kokią "poeziją", kur daug visokios miglos ir vėjų, ir nė pats velnias neatskirtų pelų nuo grūdų, nuodėgulių nuo aukso, deguto šaukšto nuo medaus statinės, na ir taip toliau, galėčiau tęsti ir tęsti, ir netgi rimuotai, jeigu kas labai paprašytų, bet poeziją šiuokart palikim ramybėj... Ne, kalba ėjo apie kokybišką, gilią, prasmingą prozą, apie įtikinamus personažus, jų išgyvenimus ir jausmus. Ir štai tuomet pagalvojau, kad dabar jau tikrai VISKAS. Visi lig šiol žmogaus sukurti naratyvai nebetenka prasmės. Pats rašymas nebetenka prasmės. Skaitymas nebetenka prasmės.
Žinoma, aš pasidomėjau, kur galima būtų pasiskaityti. Pradžioje išgirdau kažkokį aptakų atsakymą "gal tas, gal anas žurnalas spausdino..." Bet paskui aš nugalėjau savo smalsumą. O kam? 


Žinutės
Žinutes rašyti gali tik prisijungę vartotojai.
Svoloč
Ačiū už beveik pataikytą komentarą, tik nesupratau užuominos apie idėjinį pagrindą. Šiaip nelaikau savęs idėjiniu arba mano idėjos nėra pastovios, tai šioje vietoje likau sutrikęs, bet nesvarbu. Visa kita išlukštenai tiksliai, galima sakyti, man truputį jau buvo atsibodęs tas knebinėjimasis prie šitos istorijos, o kai pagalvojau, kad jeigu imsiu detaliai aprašinėti vaikystę saloje, paskui gi dar visias gyvenimas beveik, tarkim, 50 metų aprašinėjimo, o jeigu aprašinėsiu smulkiai salą, tada ir kitus epizodus turėsiu gimdyti detaliai su dialogais, gamtos aprašymais, dekoracijų nu[iešimu, personažu portrtų tapymu, tai užims beveik romaną, kas jį sakitys, kam bus įdomu, o ir man pačiam rašyti ilgai atsibosta, tad ėmiau vieną popietę supyliau viską, ką buvau apgalvojęs iš anksto, sudėjau, gavosi visai nemaži epizodai, gana išsamūs, tik be visokių - tas pasakė, anas atsakė, ir iš esmės likau patenkintas savo darbu, o dar atėjo keli teigiami atsiliepimai ir visai nusiraminau, padėjau šį vaiką prie kitų benkartų į lentyną, iš kurios aš jų paprastai nebeištraukiu, jie gatavi, man nieko daugiau iš jų nereikia, bet dabar savo komentaru tu sujaukei mane, tipo geras juodraštis būsimam kūriniui, tik, deja, galvoju, kad jis jau nebegrįš į juodraštinį pavidalą, nebent mane kas nors priverstų, nebent tai būtų to verta. Šiaip iš esmės aš džiaugiuosi, kad jį pribaigiau, nes jei dar čiupinėčiau, tai jis atsidurtų kitoje lentynoje - pradėtų ir neužbaigtų darbų sekcijoje, ji mažesnė už pagrindinę, bet, patikėk, ten irgi yra daug mielų dalykėlių, vienok, ačiū už teisingą pasisakymą.
2021-01-10 20:44
 
š u o
Dėkui, visiškai sutinku su kritika :)
2021-01-09 16:22
 
gogo
netenku įdomiausio pasaulyje pašnekovo
2021-01-04 22:29
 
Ši dalis yra eksperimentinė, todėl čia matoma nedaug informacijos.

Matoma tik svetainės rėmėjams.. Plačiau...