Rašyk
Eilės (78138)
Fantastika (2308)
Esė (1557)
Proza (10915)
Vaikams (2716)
Slam (75)
English (1198)
Po polsku (371)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 10 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter
nepažįstamoji
nepažįstamoji
autoriaus id: 19801
 
Recenzijos
Recenzijų nėra...
Autorius įvykiuose nieko nepublikavo...
Rašytojų aprašymų nėra...
Faktai
Lankėsi: 2013-02-06 20:06
Rašykas nuo: 2006-03-28 18:20
Paliko komentarų: 114
Mėgstamiausiuose: 14
 
O jej pavyko prisijungti ir slaptažodžio nepamiršau :))) Reikia pasirašyt kaip sekasi, kad po kelių metų, prisiminčiau ką veikiau ir kaip toli nuėjau. Taigi tataigi vis dar studijuoju, bet jau ir turiu darbuką. Savo svajonių sąraše pasirašiau susirasti darbą, mielą širdžiai ir man pavyko!! Kai labai nori viskas įmanoma. :))) Dabar man labai sunkus laikotarpis laukia baigiamasis egzaminas, o kartu ir dirbti reikia protinį darbą, tai galvelę tenka palaužyti... Bet aš tikiu, kad aš galiu, nes aš galiu net daugiau nei įsivaizduoju, dėl to man viskas pavyks.
Meilės fronte visiška sumaištis (dėl visiško užimtumo darbe ir apsivertimo mokslais) meilė nėra mano gyvenima pagr. varikliukas, simpatijų yra žinoma ir gerbėjų atsirado daugiau :))) Bet bet to vieno vienintelio kaip nėra taip nėra, širdelė nuo vieno žmogaus nevirpa, nors tu ką. Bet aš tikiu, kad meilė pasibels į mano gyvenimą, kada lemta, aš kantri moku palaukt. Kas tai jeigu ne meilė, kas tai jei ne likimas :)))
Dabar sprendžiu klausimą ar žiūrėti euroviziją, ar mokytis, ar eiti miegoti, kad paskutinę darbo d. atsikelčiau žvali? Štai kur klausimas!


Žinutės
Žinutes rašyti gali tik prisijungę vartotojai.
Žinučių nėra...
Ši dalis yra eksperimentinė, todėl čia matoma nedaug informacijos.

Matoma tik svetainės rėmėjams.. Plačiau...
Apie save
Mmm aš:] aš esu aš...be galo mėgstu bendravimą, nepakeliu vienatvės,nors kartais reikia, kai viskas nusibosta,nes nekenčiu rutinos...Esu linksma, džiaugiuosi gyvenimu, bet kiek juoko pas mane tiek ir ašarų...Esu laabai emocionali, tai verkiu, tai juokiuosi..Galiu apsiverkti netgi per reklamą :] oj~~knygos, mmm anksčiau, gėda pasakyti, bet jų būdavo daugiau mano gyvenime, dabar daugiausiai mokslinė literatūra, nuo jos tai nepabėgsi. Muzika įvairių įvairiausia, myliu, kiekvieną dieną, po pamokų, nuu ir per pamokas, kartais ausinukas ausyje... :]]] oOo įvairiausi stiliai, atlikimas ir pam param pam pam..Veikla: Teatras teatras teatras, irgi myliu, mėgstu vaidinti, scena, mm žiūrovai, neslėpsiu, kad mėgstu didelį dėmesį dideliausią, nuu ir kol kas nesiskundžiu :D Didelę savo gyvenimo dalį praleidžiu dramos jaunimo studijoj.
OoO rašyti tai aš nemoku, gaila, bet, nu reikia mokintis :]~