Žinokite, atsiprašau, kad tiek daug pakomentavau, žinokite, tačiau kaip taip dažnai rekomenduojatės, žinokite, tai taip ir pamaniau, kad norite visų nuomonių labai ir kad visi labai jus pamatytų juk, tai tiesiog šiū už kūrinį jums labai, būkite patenkintas mano komentarais.
Ir, žinokite, labai gerai, kad nuolat įrėminate tas savo pjuvenas, na, žinote, pasirekomendavimo pagalba, žinote, nes tikrai verta, kad visi pamatytų, kokia ugninga yra ta jūsų meilė, kai, žinote, pjuvenų daug, tačiau, žinote, nežinia kodėl jos neliepsnoja...Nors, žinote, gal ir geriau, kad neliepsnoja, nes dar visas miškas sudegtų juk tada, o dabar, tai, žinote, tikrai daug svarbiau yra jūsų pačių tikėjimas, kad ne pjuvenos, žinote, o ugnis lekia iš po pjūklo, žiežirbos taip sakant, žinote, nes tai ir yra svarbiausia – žiežirbosten kur reikia, o pjuvenos irgi, žinote, kur reikia, ant kokio vabalo taip sakant, ir tikrai juk svarbiausia, kad jums regis, kad viskas taip ir yra, taip sakant tinkamai pasiekia adresatus nė kiek nesusimaišę, žinote, nes jau tikrai gali kitaip jau dar labiau pasimaišytų juk...
Žinokite, gerbiamas rašytojau, man atrodo, tvirčiau jums reiktų laikytis ūmėdės koto, nes žinokite, kai taip sparčiai lekia, byra pjuvenos, taip sakant kai taip plačiai pjaunate, tai jau, -žinokite, tikrai jau nepriduskite tik tarp tų pjuvenų pats jau tik jau, kaip gerbiamą direktorę, kad pridusinote, pamanęs, kad atvarytas pjuvenų karavanas ir jo jai ant galvos jų suvertimas yra galingiausia meilės išraiška, žinote, o jos pagalbos klyksmai ir maldavimai Dievo vardu jusų liautis, yra tik meilės aimanos, žinote, tai jau tikrai jau kibkitės į tą kotą užuot vaikščiojęs ir visiems jį siūlinėjęs, gerbiamas rašytojau, nes jau tikrai jau juk...
Ojei kiek prirašei... Galėjai ir trumpiau, be tų užuominų į mano kūrybą, ir be jų suprantu, kad perskaitai ką parašau. :)
Atsakysiu tik tiek: bandydamas iškelti savo intelektą aukščiau kitų, ir kitus vadindamas kitus šiukšlėmis tik parodai kokio siauro mąstymo esi pats, mat sričių intelektui pasireikšti yra ne viena ir ne dvi. Rašymas yra tik viena iš jų.
Gal ji čia apie debesų karavaną supjaustytą tokiu pjūkliniu motorizuotu peiliuku - dabar neretas grybautojas tokius turi. Vaikštai po mišką atrodo, kad kažkas medžius kitame gale džyrina, bet paskui pasirodo, kad kas nors netolies ūmėdės kotą pjausto.
Žinokite, o čia šiandien, man susidarė labai baisus siurrealistinis vaizdinys, kuriame karavano jau beveik ir nebėra, nes jis sustojo aplinkoje, kuri pradėjo jį virškinti, ir, žinote, jau baigia, nes vaizdinyje, paveiksle, aiškiai matoma, kaip aplinka baigia peraugti karavaną, auga, smelkiasi kaip žolė pro jo sąnarius, kaulus, vidurius, greitai karavanas bus suvirškintas ir jo nebeliks visai, liks tik aplinka, žinoma, kažkiek tai vešesnė, žalesnė, laukianti naujo karavano ir šis reiškinys, šis, gerbiamas rašytojas, yra tuo žavus, kad toks karavano „suvalgymas“ yra itin retas reiškinys, žinokite, gal net pirmą kartą tokį matau, nes visada aplinkos „agresyvumas“, jos pasireiškimas, žinote, ir pasireiškia tik to, kiek jį paskui turi maisto iš karavano, žvaigždės, praskrendančio dangaus kūno, kiek ilgai kalba apie tą, kuriam jį pati kaipo tokia neegzistuoja, o šiuo atveju yra visiškai priešingai, – arba karavanas be tikslo, arba jis jį prarado, atsisakė veikiamas aplinkos, tačiau šitiek, kad jis tapo tiesiogiai, fiziškai sunaikintu... Žinokite, žaviai siurrealistiškas reginys, žavus savo siurrealistiška bjaurastimi, kai regima visas šitas peraugimas per vidurius ir visus kitus organus, tikrai juk žavus... Didingai nykus iki ašarų... Labai, labai tikrai juk...Karavanų mirtys toks retas reiškinys ir dar, mano nuomone, niekada mano tikrai juk nepatirtos, stebėti tai tolygu stebuklui... tikrai juk. Žavinga.
šiukšlėmis laikau visa kas gimsta atmatose po saulėlydžio
tai iš ragų ir kanopų išdrožti vaizdiniai
bet kuris namų šeimininkutės mezginys
kurį ji numezga iš plastiko ir kabina ant sienos
šiukšlės yra visi buratinai išdrožti iš pinokio
visokios pani/leidi malvinos
su gonorėjos židinį kurstančiais delnais
užbučiuotos skausmingais bučiniais
šiukšlės bastosi po kapines ir mirusiems keliantis
įkvepiamos į atvirą krūtinę
šiukšlės pavaišintos insekticidais žiauksi
o nepavaišintos keliauja gimdomis
ir viduriais
mieloji išmegsiu tau vidurius
o jei nori tai gimdą
ten gros armonikos
kad tik tau intikt
manau harmonijos visada atitinkaprotą
kaip elementarus himenėjos garbintojų
intelektas atitinka kirvio kotą
"gimdo pjuvenas" - rimtai? Gimdymas yra ilgas ir daug pastangų reikalaujantis procesas, kurio rezultatas yra savo paties gyvybės pratęsimas, o čia žodis panaudojamas... Pjuvenoms - atliekų susidarymui.
Ar čia elementarus vyriškas neišmanymas, ar toks nusistatymas, kad vaikai - šiukšlės? Kaip tuomet su tavim pačiu, autoriau? Ar save irgi laikai šiukšle, nes "pagimdė" kaip pjuveną bedrožiant šedevrą?
kai obuolmušis prakalbo pelenas į žemę krito obelim užaugęs kilo antele ligi dangaus (asociacija su Vydūno Sigute ir Martinaičio Pelenų antele) folk plius animacija, vaizdu