Rašyk
Eilės (75826)
Fantastika (2218)
Esė (1521)
Proza (10680)
Vaikams (2570)
Slam (50)
English (1166)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 6 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

Naujas Sigito Parulskio romanas bus pristatomas Šiuolaikinio meno centre

2004-12-08
Šių metų gruodžio 15 d. 18 val. leidykla „Baltos lankos“ visus populiaraus lietuvių poeto, eseisto, dramaturgo ir romanisto Sigito Parulskio gerbėjus kviečia į Šiuolaikinio meno centrą (Vokiečių g. 2), kur bus pristatomas naujausias šio autoriaus romanas „Doriforė“.

Doriforas („Ietininkas“) – viena garsiausių senovės Graikijos skulptoriaus Polikleito skulptūrų, geriausia marmurinė jos kopija saugoma Neapolio muziejuje. Romane ši skulptūra atgyja virtusi moterimi, jos kūno bronza akina ir traukia, o ietį metančiosios judesiai pilni meilės ir mirties geismo.

Šiuo renginiu leidykla „Baltos lankos“ pradeda naują lietuvių autorių knygų pristatymo ciklą, kurio tikslas nuo šiol bus ne tik aptarti neseniai pasirodžiusias knygas, bet ir suteikti skaitytojams galimybę pasiklausyti šių knygų ištraukų skaitymo. Gruodžio 15 d. Šiuolaikinio meno centre ištraukas iš S. Parulskio naujojo romano skaitys šiuo metu vienas populiariausių lietuvių aktorių Arūnas Sakalauskas. Romano „Doriforė“ aptarime taip pat dalyvaus leidyklos „Baltos lankos“ direktorius Saulius Žukas ir literatūrologė Jurga Katkuvienė. Pristatymo metu skaitytojai turės galimybę įsigyti ne tik naujausią S. Parulskio romaną, bet ir kitų leidykloje „Baltos lankos“ išleistų šio autoriaus knygų leidėjo kainomis.


 

Rašytojai

Knygos

 
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2004-12-09 08:14
justickis
Nemažai Parulskis rašo! :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2004-12-08 23:36
Majestas1
turbūt neeisiu, bet jei Parulskis skatytų...:)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą