Įvykiai - rašyk.lt Norintiems sužinoti kas vyks, kas vyksta, kas įvyko ir kaip pavyko. http://rasyk.lt lt kitoks.lt <![CDATA[Paskelbtas Grigorijaus Kanovičiaus literatūrinės premijos konkursas]]>

Kasmetinės respublikinės Grigorijaus Kanovičiaus literatūrinės premijos konkursą organizuoja Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka. Premiją steigia Jonavos rajono savivaldybės taryba, atsižvelgdama į senąsias įvairių tautų sugyvenimo Jonavoje tradicijas.

Premija skiriama už lietuvių kalba per praėjusius metus publikuotą literatūrinės prozos kūrinį istorinės atminties tema. Į premiją gali pretenduoti lietuvių kalba rašantys Lietuvos ir užsienio rašytojai. 

Kūrinio pateikimas konkursui 

 • Iki š. m. birželio 1 d. kandidatus gauti premiją turi teisę siūlyti meno kūrėjų asociacijos, visuomeninės organizacijos, leidyklos ir darbų autoriai patys save.
 • Kandidatai, pretenduojantys gauti premiją, konkursui pateikia 2020 m. publikuotus lietuvių kalba prozos kūrinius Jonavos rajono savivaldybės viešajai bibliotekai, adresu Žeimių g. 9, LT-55158 Jonava.
 • Kartu su kūriniu ant atskiro lapo pateikiami šie duomenys: vardas, pavardė, kūrinio pavadinimas, adresas, elektroninis paštas, Premija skiriama už lietuvių kalba per praėjusius metus publikuotą literatūrinės prozos kūrinį istorinės atminties tema. Į premiją gali pretenduoti lietuvių kalba rašantys Lietuvos ir užsienio rašytojai. telefono numeris.
 • Vienas autorius konkursui gali pateikti daugiau nei vieną kūrinį.

Literatūros kūrinių vertinimo komisija prioritetą teiks tiems kūriniams, kurie atitiks bent vieną iš šių kriterijų:

 • pasirinktos istorinės atminties temos atskleidimas; 
 • daugiatautės Lietuvos istorijos įprasminimas; 
 • įvairių tautų sugyvenimo tradicijų Lietuvoje aktualizavimas.

Vertinant literatūrinės prozos kūrinius, atsižvelgiama į jų kūrybiškumą ir originalumą.
Premija laimėtojui bus įteikta 2021 m. rugsėjo mėnesį, minint Europos žydų kultūros paveldo dienas. Laureatui įteikiama vieno tūkstančio eurų premija ir laureato diplomas. Premija skiriama tik fiziniams asmenims. Tas pats asmuo premijos laureatu gali tapti vieną kartą.

Išsamiau >>

]]>
Wed, 7 Apr 2021 18:42:00 +0200 http://rasyk.lt/ivykiai/paskelbtas-grigorijaus-kanoviciaus-literaturines-premijos-konkursas.html http://rasyk.lt/ivykiai/paskelbtas-grigorijaus-kanoviciaus-literaturines-premijos-konkursas.html
<![CDATA[Žemės mėnesio proga – haiku konkursas]]>

Kovo 20 d. Žemė pasitinka pavasario lygiadienį, o pasaulis mini Žemės dieną. Tai diena, kuri primena, kokioje nuostabioje planetoje gyvename ir kokia svarbi, nepakartojama ir įkvepianti yra kūrybinė gamtos jėga. Žmogus gali pasirinkti – griauti ar kurti. Kauno marių regioninio parko direkcija kartu su „Haiku gimnazija“ kviečia išreikšti savo pasirinkimą – kurti haiku Žemei.

Nuo kovo 20 d. iki balandžio 20 d. kurk ir burk iš skiemenų haiku apie gamtą.

Kaip dalyvauti?

Keliaukite po Kauno marių regioninį parką, mėgstamas gamtines vietas, pažintinius takus ar kitas saugomas teritorijas, stebėkite aplinką, žavėkitės gamtos kūriniais ir leiskite kūrybos vėjui įsivelti į plaukus ir mintis. Gamtoje pilna idėjų, kurias tereikia surinkti kaip žemuoges ir suverti į žodžių eilutes.

Tema labai plati, o žodžių kiekis ribotas. Todėl vienas dalyvis gali atsiųsti iki 5 haiku: juk mažiausiai tiek įkvepiančių  pažintinių takų ir trasų galite rasti Kauno marių regioniniame parke. Kur ieškoti įkvėpimo? Gal garsiajame Kadagių slėnyje ar ant Pakalniškių piliakalnio? Gal stebint didingus Pažaislio bokštus ar nuo Mergakalnio atsiveriantį išskirtinį kraštovaizdį? Jei negana Kauno marių regioninio parko vaizdų – plėskite geografiją, saugomų teritorijų yra įvairių: nuo Jiesios kraštovaizdžio draustinio iki Dubravos rezervatinės apyrubės. O jei gyvenate už Kauno ribų, ne bėda – jų rasite net Biržuos ar Salantuos. 

Kas yra haiku?

Galite pamėginti haiku sukurti nuotraukoje užfiksuoto vaizdo nuotaikai perteikti, tuomet tai jau vadinsi haiga – vaizdo ir žodžių jungtis. Nufotografuokite į akį kritusį gamtovaizdį ir tiesiog naudodamiesi bet kuria redagavimo programa užrašykite savo haiku ant nuotraukos.

Nugalėtojas išplauks... laivu!

Visą mėnesį laukiame Jūsų haiku. Viskas, ko reikia nepamiršti 5-7-5 taisyklės ir pasiryžti lyriniam eksperimentui. Jūsų atsiųstas miniatiūras viešinsime direkcijos FB puslapyje. Pažadame ir prizų! Pagrindiniam laureatui atiteks įspūdžių pilna kelionė laivu į Kadagių slėnį. Šį prizą dovanoja legendinio laivo „Nemunas“ kapitonas Rimantas Mažukna.

Nugalėtoją mums padės išrinkti “Haiku gimnazijos” sumanytoja, žurnalistė, rašytoja, knygos „Vojaĝo“ autorė Rugilė Audenienė, kuri taip pat semiasi kūrybinės energijos iš gamtos. 

Pagrindinės konkurso sąlygos:

 • Dalyvių amžius neribojamas. Konkurse dalyvaujančių moksleivių prašytume nurodyti amžių.
 • Vienas asmuo gali pateikti iki 5 kūrinių.  
 • Savo kūrybą iki balandžio 20 d. siųskite el.paštu r.mikitiejeva@kaunomarios.lt arba asmenine žinute Kauno marių regioninio parko direkcijai tiesiogiai Facebook paskyroje.

Nugalėtojus paskelbsime iki gegužės 1 d. KMRPD Facebook paskyroje ir svetainėje www.kaunomarios.lt

Išsamiau >>

]]>
Sun, 21 Mar 2021 18:14:00 +0200 http://rasyk.lt/ivykiai/zemes-menesio-proga-haiku-konkursas.html http://rasyk.lt/ivykiai/zemes-menesio-proga-haiku-konkursas.html
<![CDATA[Skelbia tarptautinį literatūrinį konkursą, skirtą rašytojui Vytautui Mačerniui]]>

LNRS valdyba „Gintaro gimtinės" redakcinė kolegija 2021 m. skelbia tarptautinį literatūrinį konkursą rašytojo Vytauto Mačernio (1921 - 1944) 100-osioms gimimo metinėmis.

Prašome LNRS narius ir kitus literatus siųsti kūrinius (3-4 eilėraščius arba prozos kūrinį, - novelę, ese, miniatiūras (2 mašinraščio psl.), el. paštu gintaro.gimtine@gmail.com iki 2021-06-01 d.

LNRS valdyba numačiusi 2 laureatus ir 3 diplomantus.

Tuo pačiu atsiųsti kūriniai bus atrenkami Redakcinės kolegijos narių ir LNRS valdybos, bus leidžiamas tarptautinis rašytojų almanachas, skirtas Vytauto Mačernio atminimui - „Apnuogintos širdies vizijos".

GG informacija
 
]]>
Sun, 21 Mar 2021 15:32:00 +0200 http://rasyk.lt/ivykiai/skelbia-tarptautini-literaturini-konkursa-skirta-rasytojui-vytautui-macerniui.html http://rasyk.lt/ivykiai/skelbia-tarptautini-literaturini-konkursa-skirta-rasytojui-vytautui-macerniui.html
<![CDATA[Aloyzo Petriko literatūrinės premijos konkursas]]>

Premija skiriama konkurso būdu už geriausią naują lietuvišką knygą vaikams ir jaunimui, leidyklose išleistą per praėjusius dvejus kalendorinius metus.

Dr. Aloyzo Petriko literatūrine premija yra apdovanoti rašytoja Jurga Vilė ir dailininkė Lina Itagaki už komiksų knygą vaikams „Sibiro haiku“ (leidykla „Aukso žuvys“), rašytojas Marius Marcinkevičius ir dailininkė Lina Dūdaitė už knygą vaikams „Sivužas“ (leidykla „Tikra knyga“), rašytoja ir dailininkė Kotryna Zylė už knygą jaunimui – mistinį romaną „Sukeistas“ (leidykla „Aukso žuvys“, 2019).

Knygas Premijai gauti gali siūlyti  leidyklos, menininkų organizacijos, bibliotekos ir patys autoriai iki 2021 m. balandžio 01 d. Lietuvos rašytojų sąjungai (K. Sirvydo g. 6, Vilnius). Pateikiami 3 (trys) knygos egzemplioriai ir rekomendacinis raštas (iki 2 psl. kompiuteriu).

Konkurse gali dalyvauti ir nauji kūriniai, išleisti kūrinių rinktinėje. Jeigu kūrinį sudaro kelios dalys (trilogija, ciklas ir pan.), kūrinys vertinamas pasirodžius paskutinei daliai.

Premija gali būti skirta ir po autoriaus mirties.

Laureatui bus įteiktas diplomas ir 3000 eurų piniginė premija. Premijos steigėjas ir mecenatas – verslininkas dr. Aloyzas Petrikas, JAV bei Lietuvos aukštųjų medicinos technologijų korporacijos „Vitta Corporation“ prezidentas. Šia premija pratęsiama Lietuvos Raudonojo Kryžiaus premijos, įsteigtos 1933 metais, tradicija. Anuomet šios premijos iniciatorius buvo tuolaikinis Lietuvos Raudonojo Kryžiaus valdybos pirmininkas Aloyzas Petrikas (1893–1964).

Laureato pagerbimo iškilmės siejamos su Raudonojo Kryžiaus diena ir rengiamos gegužės mėnesį Lietuvos rašytojų sąjungoje Vilniuje.

Papildoma informacija: Lietuvos rašytojų sąjunga, tel. 8 5 2123919, 860008291, el.p. valdyba@rasytojai.lt

Išsamiau >>

]]>
Fri, 12 Mar 2021 19:30:00 +0200 http://rasyk.lt/ivykiai/aloyzo-petriko-literaturines-premijos-konkursas.html http://rasyk.lt/ivykiai/aloyzo-petriko-literaturines-premijos-konkursas.html
<![CDATA[Kviečiame dalyvauti konkurse „Koram žemaitėškā“]]>

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka organizuoja kūrybos konkursą „Koram žemaitėškā“. 

Šiuo konkursu siekiama puoselėti žemaičių kalbos autentiškumą ir tautinio identiteto saugojimą, skatinti žemaičių kalbos (tarmės) vartojimą.

Kūrinius konkursui gali teikti visi, rašantys žemaitiškai. Kūriniai laukiami iki 2021 gegužės 31 d.

Kūrinius pateikti galima: el. paštu sekretore@svb.lt arba tradiciniu paštu, adresu Birutės g. 8, LT-98116 Skuodas.

Išsamiau >>

]]>
Mon, 8 Mar 2021 19:03:00 +0200 http://rasyk.lt/ivykiai/kvieciame-dalyvauti-konkurse-koram-zemaitesk.html http://rasyk.lt/ivykiai/kvieciame-dalyvauti-konkurse-koram-zemaitesk.html
<![CDATA[Kūrybinis konkursas „Lietuviškos istorijos: pasakojimai apie kalbą“]]>

Lietuvių kalbos draugija, „Lituanistų sambūris“, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas kviečia dalyvauti kūrybiniame konkurse „Lietuviškos istorijos: pasakojimai apie kalbą“.

Organizatoriai laukia mokinių (5–12 kl.) ir suaugusiųjųLietuvoje ir užsienyje gyvenančių autorių darbų.
Laukiami darbai – laisvos formos rašytiniai pasakojimai apie įvairią asmeninę patirtį, susijusią su lietuvių kalba, mintys apie savo santykį su lietuvių kalba, jos vietą ir vertę dabartiniame ir ateities pasaulyje.

Noveles, esė, pokalbius, laiškus, pasakojimus ir kitokius įvairaus žanro ir stiliaus tekstus galima siųsti konkurso organizatoriams iki 2021 m. gegužės 7 d.

Darbai siunčiami ir konsultacijos teikiamos el.paštu kalba.konkursas@gmail.com (plačiau žr. nuostatuose,pridedamuose prie šio pranešimo).
Įdomiausių, originaliausių darbų autoriai bus pakviesti dalyvauti baigiamajame renginyje ir apdovanoti organizatorių bei rėmėjų prizais.

Išsamiau >>

]]>
Sat, 6 Mar 2021 21:45:07 +0200 http://rasyk.lt/ivykiai/kurybinis-konkursas-lietuviskos-istorijos-pasakojimai-apie-kalba.html http://rasyk.lt/ivykiai/kurybinis-konkursas-lietuviskos-istorijos-pasakojimai-apie-kalba.html
<![CDATA[Šmaikštauti kviečia antrasis aforizmų konkursas Jurgiui Gimberiui atminti]]>

…nors daugeliu atvejų pakaktų mykimo, vis dėlto kalba yra nuostabus dalykas…
Jurgis Gimberis

Kitados spaudos puslapiuose dažnokai skaityti aforizmai – sparčiai nykstanti savitų, smagių  posakių forma. Tačiau kad ji nyksta pasakyti galima tik žvelgiant griežtai bei formaliai. Štai po interneto publikacijomis dažnas nesikuklina pareikšti – aš čia tik dėl komentarų! Ir išties, tarp pastarųjų pasitaiko tokių, kurie kuo puikiausiai galėtų gyvuoti kaip aforizmai. Juk aforizmas – tai trumpas, įtaigus, netikėtas minties blykstelėjimas, kai vienu ar keliais sakiniais taikliai pateikiama originali idėja ar nuomonė. Ir nesakykite, kad kalbėti nėra apie ką!

Taigi, Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyrius skelbia jau antrąjį aforizmų konkursą (su pirmojo laureatais susipažinkite čia>>>), skirtą šmaikštaus satyriko, aktyvaus mokesčių mokėtojo, gyvosios lietuvių kalbos subtilybių ir niuansų eksperto, humoristo Jurgio Gimberio (1938 11 05–2018 12 31) atminimui.

Ne mažiau kaip 11 ir ne daugiau kaip 22 savo aforizmus iki kovo 23 d. 24.00 val. siųskite el. p. kaunorasytojai@gmail.com, laiško temoje įrašę KONKURSUI. Visi aforizmai privalo būti viename dokumente, kurio pavadinimas – autoriaus VARDAS_PAVARDĖ.

Kūrinius vertins kasdienybės paradoksų kolekcionierė poetė, dramaturgė, eseistė Dovilė Zelčiūtė-Gimberienė, fantasmagoriškai ironiškas Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus pirmininkas, prozininkas, literatūros ir teatro kritikas Gediminas Jankus, išmintingai žaismingas poetas, eseistas, šaipokas Algimantas Mikuta bei moderniai ironiškas poetas, literatūros kritikas Tomas Vyšniauskas.

Nugalėtojus skelbsime balandžio 1 d., o įdomiausius kūrinius publikuosime svetainėje http://kaunorasytojai.lt/. Sumanymo rėmėja „Kauko laiptų“ leidykla tris konkurso laureatus apdovanos Jurgio Gimberio satyros ir humoro knygomis „Šakėm ant vandens“ (Kaunas: Kauko laiptai, 2020) bei kitais nuotaikingai įžvalgiais leidiniais.

Konkursas neturi jokių amžiaus, lyties, tematikos, geografinių ar dar balažin kokių apribojimų. Vienintelis ir svarbiausias vertinimo kriterijus – jūsų kūrybiškumas!

Jurgis Gimberis, 2016 m. gruodis. Mildos Kiaušaitės fotografija

Išsamiau >>

]]>
Mon, 1 Mar 2021 19:39:00 +0200 http://rasyk.lt/ivykiai/smaikstauti-kviecia-antrasis-aforizmu-konkursas-jurgiui-gimberiui-atminti.html http://rasyk.lt/ivykiai/smaikstauti-kviecia-antrasis-aforizmu-konkursas-jurgiui-gimberiui-atminti.html
<![CDATA[Rašytojų sąjungos Pavasario Sprintas]]>

Kovo 12 d., 18.00 val., visus norinčius atrasti naujus mėgiamus autorius kviečiame tiesiogiai stebėti renginio transliaciją Lietuvos rašytojų sąjungos facebook paskyroje.

Visi norintys šio renginio metu skaityti savo kūrybą gali registruotis el. paštu: kaziliunaite@rasytojai.lt . Su jumis susisieksime dėl ZOOM platformoje vyksiančių skaitymų, kuriuos tiesiogiai transliuosime per Rašytojų sąjungos facebook paskyrą.

Renginį veda poetė Aušra Kaziliūnaitė.

Literatūrinis sprintas - Lietuvos rašytojų sąjungos atviro mikrofono renginių ciklas. Organizuojamas nuo 2019 m. Šių skaitymų metu nėra ribojamas literatūrinis žanras. Kiekvieno autoriaus pasirodymui skiriamos penkios minutės.
 
Lietuvos rašytojų sąjungos veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
 
Išsamiau >>
]]>
Fri, 26 Feb 2021 19:21:45 +0200 http://rasyk.lt/ivykiai/rasytoju-sajungos-pavasario-sprintas.html http://rasyk.lt/ivykiai/rasytoju-sajungos-pavasario-sprintas.html
<![CDATA[Skelbiami literatūrinių imitacijų konkurso „Pasimatuok klasiko akinius!“ laureatai]]>

Kviesdama paminėti rašytojų sukaktis, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka 2020-ųjų pabaigoje paskelbė pirmą literatūrinių imitacijų (pastišo) konkursą. Kelis mėnesius literatūros mylėtojai siuntė kūrybiškas, taiklias, originalias literatūrines imitacijas pagal ŽemaitėsHenriko RadauskoJurgio Savickio kūrybą. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiesiems ir palaikiusiesiems: už originalius darbus, atidų žvilgsnį į tekstą ir meilę lietuvių literatūrai.

Šiuo konkursu siekta atkreipti dėmesį į iškiliausių mūsų literatūros talentų kalbą, stilistinę meistrystę, taip pat paskatinti įamžinti konkurso dalyvių šiandienio gyvenimo atspindžius: išgyventas patirtis, pasikeitusios kasdienybės ženklus, įdomiausius nutikimus, išgyvenimus. Dalyviai buvo kviečiami gilintis į imituojamo kūrinio stilistinę manierą, raginami kuo tiksliau sekti visomis pasirinkto autoriaus kalbos subtilybėmis: žodynu, sintakse, ritmika ir, jei yra, rimu.

Pirmajame etape darbus pateikė daugiau nei 20 dalyvių. Tai moksleiviai, studentai, literatūros mėgėjai, plunksną jau įvaldžiusieji ir mėgstantieji rašyti retkarčiais. Jie daugiausia dėmesio skyrė ir dažniausiai imitacijas kūrė pagal poeto Henriko Radausko kūrybą. Į antrą etapą pateko dešimt komisijos aukščiausiai įvertintų darbų iš dviejų amžiaus grupių: moksleivių (iki 18 metų) ir suaugusiųjų. Darbuose atsispindėjo radauskiška, savickiška ir žemaitiška kūrybos dvasia: individualios kalbos subtilybės, jų kūrybai būdingos temos, veikėjų tipažai. Dalyvių darbuose prabėgusio laikmečio ženklai rado atgarsių ir sąsajų su šių dienų pasauliu.

Visi darbai – įdomūs, skirtingi, kūrybiški, originalūs, todėl tiek vertinimo komisijai, tiek balsavusiems skaitytojams buvo tikrai sunku išrinkti keturis nugalėtojus. Du nugalėtojus išrinko komisijos nariai, kitais dviem laimėtojais tapo daugiausia „Facebook“ vartotojų simpatijų surinkusių darbų autoriai.

Daugiausia skaitytojų palaikymo ir simpatijų sulaukė:

 • Eimantas Rimkus„Po šimtą!“. Pagal Žemaitės kūrinį „Dvejos laidotuvės, dveji palaikai“.
 • Ieškanti Strėlė„Virtuali kelionė“. Pagal Henriko Radausko eilėraštį „Žiemos kelionė“.

Daugiausia komisijos balsų pelnė:

 • Mūza Svetickaitė„Vojažas“. Pagal Jurgio Savickio novelę „Vagis“.
 • Emilija Klimašauskaitė„Ši žiema“. Pagal Henriko Radausko eilėraštį „Žiemos darbai“.

Sveikiname laureatus! Su jais susisieksime el. paštu.

Dėkojame visiems dalyviams. Išrinkti kelis darbus buvo labai sudėtinga, todėl tikime, jog bendrausime ir būsimuose konkursuose.

Išsamiau >>

]]>
Thu, 25 Feb 2021 20:26:00 +0200 http://rasyk.lt/ivykiai/skelbiami-literaturiniu-imitaciju-konkurso-pasimatuok-klasiko-akinius-laureatai.html http://rasyk.lt/ivykiai/skelbiami-literaturiniu-imitaciju-konkurso-pasimatuok-klasiko-akinius-laureatai.html
<![CDATA[Paskelbta šių metų festivalio „Poezijos pavasaris“ data]]>

Paskelbta tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris“ 2021 m. data. Poezijos festivalis šiemet vyks gegužės 16–30 dienomis.

Tarptautinis poezijos festivalis, rengiamas nuo 1965 m., yra iškiliausias kasmetinis literatūrinis renginys Lietuvoje, organizuojamas Lietuvos rašytojų sąjungos ir Rašytojų klubo. Jame savo kūrybą skaito Lietuvos ir užsienio poetai, dalyvauja kritikai, literatūrologai, vertėjai, aktoriai, muzikai, fotografai, dailininkai.

Per penkiolika festivalio dienų įvyksta apie 150 pačių įvairiausių renginių: poezijos skaitymai, Poezijos pavasario laureatų vakarai, autoriniai iškiliausių poetų vakarai, jaunųjų poetų skaitymai ir dainuojamosios poezijos vakarai, moksleivių skaitymai, poezijos spektakliai, festivalio svečių vakarai, lietuvių literatūros klasikams, žymių poetų sukaktims, išėjusiems atminti skirti vakarai, poetinės-muzikinės improvizacijos ir kt. Festivalio išvakarėse išleidžiamas eilėraščių, poezijos vertimų ir esė apie literatūrą almanachas „Poezijos pavasaris“ su kompaktine plokštele „Poezija ir balsas“.

Kaune tradiciškai vainikuojamas Poezijos pavasario laureatas ir jam įteikiama Maironio premija. Kitiems geriausias poezijos knygas išleidusiems poetams įteikiamos Salomėjos Nėries, Dionizo Poškos, Jono Aisčio, Zigmo Gėlės premijos, Vilniaus miesto mero premija ir festivalio rengėjų premija už geriausią knygą vaikams. Be premijų, kūrėjai apdovanojami ir prizais – už eseistiką, už lietuvių ir už pasaulio poezijos vertimus, geriausią debiutą ir kita. Festivalio rengėjai prizą skiria ir literatūros kritikui. Geriausias metų aktorius skaitovas įvertinamas Laimono Noreikos prizu.

Iškilmingas pabaigos vakaras vyksta Vilniaus universiteto M. K. Sarbievijaus kiemelyje.

Poezijos ir meno mylėtojams per dvi savaites pristatoma išsami šiuolaikinės lietuvių ir pasaulio poezijos panorama. Poezijos pavasaris tampa vis ryškesniu Europos literatūrinių renginių žemėlapyje.

Pagrindinis festivalio rėmėjas – Lietuvos kultūros taryba.

Visi festivalio renginiai nemokami.

Tolimesnes festivalio „Poezijos pavasaris“ naujienas sekite festivalio feisbuko paskyroje POEZIJOS PAVASARIS.

Išsamiau >>

]]>
Thu, 25 Feb 2021 18:41:54 +0200 http://rasyk.lt/ivykiai/paskelbta-siu-metu-festivalio-poezijos-pavasaris-data.html http://rasyk.lt/ivykiai/paskelbta-siu-metu-festivalio-poezijos-pavasaris-data.html