Beveik repo žanras
Jaučiu naujajai mano istorijai kažko
stinga
naujas stilius po truputį taps
atpažįstamu
dar ne žiema tik rugsėjis net lapais
nesninga
nuo kaštonų cigarai krinta susisukę
rudi ir guli namų pievutėj nerūpestingi
rašyti netingiu pirmąkart šios dienos
isterijoj šis tas prajuokino
tai buvo Slavojaus Žižeko anekdotas
apie raudoną rašalą ir darbininką
iš Vokietijos išsiruošusį dirbti
į Sibirą
Sibiras truputį glumina
ten vasarį taip šaltą kad gali
sustingti į ragą kitaip sakant pražūti
ten gyvena eskimai ir spardo
išpūstą elnio pūslę
ar taip gali būti? ne negali... vokietis
Rusijos gilumoje? ne neprasminga
bet jeigu netikite atsiverskite patys
puslapį pirmą
be bajerių be tankų be juoko
be gestapo
knyga vadinasi
Sveiki atvykę į tikrovės dykumą
aš rašau detektyvą
aš rašau
kartais rašau paslaptingai
kartais rašikliu - lavinu riešą
kartais suveltai
kartais paprastai tiesiai šviesiai
dar kartą sakau - aš rašau detektyvą
mano istorijai kažko stinga


lulu________________________________















