Jeigu mano Dievas matė Medininkų
žudynes
tai ar jis jose dalyvavo?
jeigu mano Dievas per sieną
mums atveda pabėgėlius
tai kodėl jis šitai daro?
jei mano Dievas būtų toks pat
ožkapisys kaip mano tėvas
pasaulis tikriausiai
patirtų dar didesnių tragedijų
ir kokia iš to nauda man
jeigu aš jį turėčiau?
2021-08-05 05:54
Galima vertinti nevertinti, o perskaityti labai siūlyčiau, nes niekas tiek daug neturi informacijos apie save, kaip AŠ, šiuo
atveju kaip gogo.
2021-08-05 01:06
Sinagoginis.
2021-08-02 10:20
Dykynė ir išdykimas, o pasakyta - pišššš
2021-08-01 00:05
Gerbiamasai ar gerbiamoji - iš slapyvardžio sunku suprasti, kokia lytis - kaip ir iš kūrinėlio nesuprantu, ko norėtumėte turėti ir kokios naudos galima turėti iš to, ko neturit?..
2021-07-31 13:15
Mano Dievas gyvena paveikslų
galerijoje. Kam nors klausiant kuriame paveiksle,
pasigirsta atsakymas, kad Dievas negyvena
paveiksle. Jis gyvena už paveikslo,
todėl neįmanoma jo pamatyti.
Iš knygos Dievo paveikslai.
Pikčerz of God
2021-07-31 13:13
trivialu ir banalu.
2021-07-31 13:02
Lyrinio veikėjo tiesmukiškai nurodyta kilmė suponuoja visą opuso semantinę prasmę. Apskritai akcentas į dievo neturėjimą formuoja suvokimą: tusčią vietą visada užpildo kitas objektas. Šiuo atveju - velnias, kuris yra ne stebėtojas, o dalyvis. Nors....gyvuliniame pasaulyje gali būti kitaip. Kadangi aš paprastai vertinu poetinius kūrinius, tai pažymio nerašysiu.
2021-07-31 12:53
Dievo veidai. Feisis of God
Mano Dievas yra Nacionalinė paveikslų galerija.
Jis kas milisekundė keičia savo veidus.
Dabar mes matome tuos, kurie įvyko Didžiojo
sprogimo pradžioje, kai kūrėsi didieji
žvaigždynų tarpekliai vadinami Kanjonais.
2021-07-31 12:43
Ačiū, Lulu, už gražų eilėraštį.
2021-07-31 12:34
Dievas ir paraštės. Nuostabu!
2021-07-31 12:21
Šiandien daug Dievo pasieniuose ir galbūt
jis minimas visai ne be reikalo.
2021-07-31 12:16
Dievas ir pasieniai.