Rašyk
Eilės (71995)
Fantastika (2154)
Esė (1686)
Proza (10302)
Vaikams (2493)
Slam (47)
English (1087)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 280 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterMes seniai nesilaikėm už rankų. Tu jau kuris laikas atsisveikindamas manęs neapkabini. Visa tai, kas galėjo būti tarp mūsų, nebeteko prasmės. Net mano intymiausios fantazijos išblėso.
Nemeluosiu, buvo daug kitų. Vieni mane laikė keista ir sunkiai suprato, kiti net nesistengė suprasti teigdami, kad negaliu laikyti tokio kūno tik sau. Buvo ir tokių, kurie mane suprato geriau nei tu kažkada pajėgtum. Visi jie gavo daugiau, bet...

Vėl gėriau. Turėčiau kažką dėl to daryti, bet nenoriu. Gali būti, kad žinojau jog tu mane parveši namo. Taip. Tai ir buvo priežastis nuodyti savo sielą ir protą. Tuo metu man tiesiog reikėjo tavęs... Sėdėdama ant tavo lovos ir žiūrėdama į akis, kuriose, kaip visada,  žaidė velniukai, įsivaizdavau daugybę scenarijų. Visa širdimi norėjau, kad man išeinant pagriebtum už rankos, apsikabintum ir nepaleistum, kaip seniau. Bet tu leidai man tave palikti ir uždaryti duris. Todėl, turbūt, turėčiau jaustis dėkinga.

Tu puikus draugas. Visuomet mane žavėjai. Bet kol kas dar negaliu su tavimi atsisveikinti. Per daug įkyriai kirbi mano širdies gilumoje. Praėjo metai, o aš vis dar jaučiu ilgesį važiuodama tą šimto kilometrų atstumą ir suvokdama, kad greit nesusitiksim.

Kažkada vėl norėsiu išgerti. Lauk manęs ant savo lovos pravėręs duris, gerai?
2019-01-02 11:16
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 9 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2019-01-02 23:58
tomkompotas diletantas ir paprastieji gružliai
šarmo yra. kaip ir rafinuotumo. ir kokio tai infantilumo. kokteiliukas apykeistis bet nesakau jog neintriguoja. nuvertintas nepelnytai ko tai man atrodo. 4-
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-01-02 22:56
Kriso Harė
Vieni mane laikė keista ir sunkiai suprato, kiti net nesistengė suprasti teigdami, kad negaliu laikyti tokio kūno tik sau.

Žinot, aš skaičiau apie jūsų santykį su savo kūnu. Todėl rašau 5. Susiimprozavau:) nepykit, jei apie bernelį kalbėjot. Tiek jau to.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-01-02 21:55
Nuar
Maža išpažintis. Su keliais sakiniais buvo pabandyta nupasakoti visą vidinį herojės pasaulį, jos nepavykusį gyvenimą, gyvenimo esmės paieškas per buvimą intymiuose ryšiuose su vyrais ir grįžimą į tam tikrą tašką, kuris galimai buvo viso pradžia. Kadangi tiek daug liko "už kadro", kūrinio nepavyksta perskaičius pripažinti pavykusiu. Skaitytojui turi būti palikta erdvė fantazijoms, tačiau ir ši erdvė turi savo ribas. O šį kartą ribų beveik nematyti. Todėl kyla mintis: kam  skaityti, jei tą patį galima pajusti apmąstant savo gyvenimą ar kaimynės.:))
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-01-02 19:22
Erla
Išpažintis maždaug.
Klaidų nėr, bet ir kūrybos nėr.
2
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-01-02 16:53
Luiza Šarlotė
Nu, jei tas vyrukas greitai neateis, tai taip galima ir prasigerti...:)
Aš, kaip skaitytoja, iš šio rašinio nieko negavau.Netgi vaizdingų metaforų nėra. Daugiau dienoraščiui skirtas įrašas ar neišsiųstas laiškas.
Kaip už meną 2
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (6)
Blogas komentaras Rodyti?
2019-01-02 15:19
Čia ne aš o Pilypukas
Pavadinime  (gėriau)numesčiau šalin taškelį nuo ė...
Va tada viskas eis kaip iš pypkės;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą