Rašyk
Eilės (77208)
Fantastika (2260)
Esė (1534)
Proza (10805)
Vaikams (2632)
Slam (65)
English (1189)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 11 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

2009-03-23 00:34
St Sebastianas

Trumpa ir lengva parodija

Esu maža, liesa beformė būtybė. Teko girdėti apie Paryžiaus katedros kuprių? Tai žinokite jis tikras gražuolis. Bet viską gelbėjo akys. Jos buvo žvairos.
Tėvai irgi nebuvo normalūs. Taip, atspėjote, jie, kaip ir aš gyveno prie branduolinių atliekų sąvartyno. Tiesa, jie mano įtėviai, bet tikrai nenormalūs: tapo ir grožisi paveikslais. Savaitgaliais tapo ant nuogo kūno ir grožisi tik tam tikromis piešinių vietomis.
Mokykla - tikra velniava. Ten neturėjau draugų, nes net ir tais atvejais, kai po kaklu pasikabindavau kotletą su manimi niekas nežaisdavo. Todėl reikėjo mokytis. Mokytojai manęs prisibijojo, todėl rašydavo tik gerus pažymius.
Kartą straksint per gatvę kažkoks vairuotojas nusprendė, kad mato sniego žmogų ir nusprendė mane nudaužti. Paskutinis dalykas, kurį prisimenu - jo pergalės riksmai.
Prabudau pievelėje. Dilgėlių pievelėje. Prieš mane nusileido angelas. Toks nieko visai - 25 metų, pastoviai besilankantis sporto klube, turintis stilingą šukuoseną. Jis man pamerkė akį:
- Pupa, mes padarėm tau siurprizą. Žinai laidą Ekstremalios operacijos šaukštu? Tai va, mes tave pridaužėm ir pakoregavom tavo išvaizdą.
- Oho, kaip fainai!
- Jo, pupa, - angelas vėl pamerkė akį, - ištiesinom kojas, nuskutom barzdą, padidinom papus, primontavom ragus. Aišku tu tokia višta, kad to nepastebėjai per visą tą laiką, kol mes kalbamės.
- O kur aš esu?
- Pupa, - vėl pamerkė akį angelas, - tu esi čia. O čia yra ne ten. Žodžiu, jei būtum kaip kiti, tai keliautum į paskirstymo punktą. Ten galėtum pasirinkti, nori būti gyvūnu, višta, ožka ar fafliku. Imk tabletę ir skrendam, reik tave aprengti, bo visokie smalsuoliai tuoj visas dilgėles išmins.
Įkalėm po tabletę ir nuskridom. Efektas baigėsi greitai ir nusileidome patalpoje geltonais kampais, kurios centre stovėjo apvalus stalas su apvalia skyle, kurioje muistėsi užstrigusi moteriškė. Ji ten labai tiko.
- Pupa, - vėl akį pamerkė angelas, - čia tave padabins pagal naujausią stilių.
Ir angelas įkalė dar vieną tabletukę ir išskrido. Aš likau su moteriške. Ji šiaip ne taip persiropštė per stalą, iš visų pusių apžiūrėjo, apčiupinėjo ir paburbėjo:
- Dar viena silikoninė!
- Tegu ir silikoninė, - atšoviau parodydama savo silikonus, - užtat man angelas mirksi!
- Višta, tu, - nusispjovė moteriškė, - jam kai plastinę operaciją darė nervą pažeidė ir jis dabar visiems akį merkia.

Jei sudomino, originalą galite rasti čia
2009-01-05 21:25
St Sebastianas

Paprastutis pamąstymas apie tai, kas buvo ir yra

St Sebastianas
Aš skaitau ir naujus. Kartais. :) Retai. :/ Turiu pripažinti, kad pasiilgstu tikrosios Jovariškosios kūrybos. Naivumo sujungto su klaidomis. Nepaisant visų nesąmonių, manau, kad būtent jis turėjo tikrai UNIKALŲ stilių, kurį, nors ir gėda pripažinti, sužlugdžiau aš. Kūrinių, kurie tikrai patrauktų mano dėmesį nėra daug. Tiksliau pasakius nelabai ir terandu. O komentarus man pastebėti labai lengva - el.paštu gaunu žinutes, kad kažkas pakomentavo vieną ar kitą mano kūrinį. :) Turiu pripažinti, kad kartais, kai būna tikrai bloga nuotaika, paskaitau tai ką parašęs ir pasijuokiu. Bet juokiuosi ne iš savo kūrybos, o iš to, kas pašiepiama. Daug ką užmirštu, bet skaitydamas savo genial... tfu, parodijinius kūrinius prisimenu kas tuomet vyko rašykuose.
Dabar, kai senatvė beldžiasi į duris, kartais kyla mintis rašyti. Deja ji kyla tuomet, kai nėra galimybių rašyti. Minčių, idėjų ir pradėtų kūrinių yra. Trūksta tik laiko, kad viską pribaigti. Ir... O gal reikėtų sakyti labiausia man trūksta to jaunatviško naivumo ir entuziazmo, tikėjimo, kad tai, ką parašysiu, gali kažką pakeisti.
Čia šiaip pafilosofavimai, kai smegenai perkrauti algoritmais ir kompiuteriniais tinklais. Kiek kartų aš esu kartojęs, kad niekada, niekada, niekda nesiruošiu egzaminams likus paskutiniai nakčiai. :D
2006-09-03 23:50
St Sebastianas

Hehehe

Prisimenu, kai buvau jaunas ir gražus, ir aš buvau batlo vertintoju. Nusprendžiau pasismaginti ir pašiurpinti vertintojus. Taigi gerbėjai ir gerbėjos, susimatysim kovos lauke. Pensininkai kartais grįžta. :]
2006-01-01 17:58
St Sebastianas

Šventinės nuogirdos

"Pažiūrėk, ir kaip tokį vaiką į karą siųsti, jau geriau kokį dieduką pensininką..."
"Tuk tuk tuk! Sebai, nešaudyk, čia teroristas, o ne Kalėdų senis!"
"Sveikinu Naujųjų metų proga, linkiu laimės, džiaugsmo, meilės... O kam aš čia paskambinau?"
"Tyliai tyliai skrenda kulkos, kraujas, žarnos kur dairais... Žodžiu, toliau nieko nesugalvojau, tai su Kalėdom!"
"Ar tu durnas ar šiaip šventinės nuotaikos?"
Sveikinu visus sulaukus 2006-ųjų ;)
2005-05-16 02:05
St Sebastianas

***

Oficialus pareiškimas:
Gerbiami mano gerbėjai ir gerbėjos, garbintojai ir garbintojos! Suprantu, kad manęs pasiilgote, deja dėl susiklosčiusių aplinkybių negaliu jūsų nudžiuginti savo dėmesiu. Jei nieko neatsiranda rašykuose, dar nereiškia, kad nieko nevyksta. Šiuo metu judinu pora kūrinukų (iš folderio į folderį), todėl gali būti, kad gana greitai išvysite mano darbelių. Ir po velnių, dėl to, kad norite paskaityti mano kūrybos, visai nebūtina man naktį rašyti SMS, nes netyčia aš galiu ir miegoti, o tuomet, mano vienintelis darbelis, kurį išvysite bus kulipka jūsų kaktoje.
Ačiū už dėmesį ir supratimą!
St.Sebastianas

Iš naktinių skaitalų:
"Jis čiupo nuo žemės metalinį pagalį ir puolė tvatyti kaimyną."
Klausimas: Kokias žinote taikomasias programas? Kokius darbus galima su jomis atlikti? (St.S. klausimas gali šiek tiek skirtis, nes vadovėlio prieš nosį neturiu, o štai atsakymas pateiktas toks, kokį matau)
Atsakymas: Grajai būna action, stratedžy, skraidymo lenkynės. Visus juos galima grajinti.
2005-05-05 21:18
St Sebastianas

***

Ištrauka iš kasdienybės:

[19:18]<StSebastian> Blin kaip kreivai nupjoviau, nes pažiūrėti gražu.:)))
[20:43]<StSebastian> Na, štai dar vienas šautuvo tiuningo etapas baigtas.:]
[21:02]<silence> dar veinas kreivas pjuvis?:)
[21:12]<StSebastian> Ne, tas pjūvis buvo idealiai kreivas. Nupjauti nukrepiamąjį vamzdelį taip kreivai taisyklingai gali nebent dievo apvaizdos nušviestas protas, vegetuojantis šioje mirtingųjų realybėje. Todėl nusprendęs, net nešlifuoti įstačiau jį į apsodą ir taręs "Gerai pavarei!" užliejau jį epoksidinės dervos palaima.:DDD
[21:14]<silence> siaubas, tau tikrai reikia iseiginiu:)
2005-02-15 11:02
St Sebastianas

***

Trumpai ir taikliai:
2005.02.15 10:42 Domas: Batlo nugalėtoju turbūt skelbsim temų kūrėją, sėkmingai įveikusį net ir pačius atkakliausius dalyvius :]]
2005-02-01 13:22
St Sebastianas

***

Šaldytuvai grėsmingai artėjo mosikuodami savo švytinčiais galais. Jų viduje pergalės giesmes plėšė penkioliktoji bakterijų džedajų karta. Kartais nuskambėdavo balsas: "Lemputė su jumis, jaunieji mikronizmai!" Pro šalį praskrido žvalgybinis puodelis kamikadzė klykdamas "Banzai!", bet nespėjęs nieko išžvalgyti tėškėsi į sieną ir sudužo į smulkiausias šukeles. Priešais šaldytuvų legionus, lakstė Tuvės šmėkla, tarsi šventinius konfeti barstydamas giles. Deja jis paslydo ant svorio daviklio, kurį pametė vienas vienišas išradėjas, ir dar kartą užsimušė. Negyvai vaiduokliškai. Ar vaiduokliškai negyvai.
Vieno šaldytuvo kameroje esančioje jūroje eilinį kartą, tarsi žymusis Titanikas nuskendo mintis apie gyvą maistą ir gyvus daiktus. Visą tai, pro pakrantėje esančios pilies langą matė storulis, kuris į stiklinę subėrė iš ašarų pagamintus ledo kubelius ir užpylęs viskiu iš džiaugsmo nugaišo. Apie tai vėliau kalbėjo pora blondinių, kuriuos beieškodamos šviesos šaldytuve mirtinai nusilaužė nagus ir iš nevilties prisirijo narkotikų. Nuo to jos pradėjo manyti esančios kačiukais ir sulindo šaldytuvą. Deja, tai buvo mikrobangė krosnelė, o kažkas paspaudė mygtuką, ant kurio buvo parašyta „Play“.
Administratorius sėdėdamas prie kompiuterio laukė kada pagaliau šaldytuvai priartės per nulinimo atstumą. Deja šaldytuvai buvo nelabai kvaili, mat savyje turėjo laimės lempą (kuri šiaip buvo perdegusi) ir pasiuntę porą žvalgų laikėsi tolokai. Administratorius liūdnai atsiduso ir į darbą paleido kuolus, dvejetus ir kitokį, galingesnį brudą.

Sveikinu iškopus į kitą etapą, sveikinu patekusius į mano dnr ir tikiuosi, kad kito etapo tema nebus „Pelė šaldytuve pasikorė“.;)
2005-01-26 00:03
St Sebastianas

***

Halladoliel šiandien man uždavė tokį klausimą:
- Beje, o kiek kainuoja antrankiai?

Tikriausiai turėčiau jaustis nejaukiai...:]
2005-01-24 18:53
St Sebastianas

***

Ištrauka iš forumo
Haukas Rašo:
Atleiskit, bet į šiukšlių dėžę savo skiedaliukų nedėsiu
Ne ne, nors šiaip pamąsčius, naujo skyriuko atidarymas rizikingas dalykas. Jei niekas nerašys? Bet aš manau, kad rašytų- tai gal dėdės gerbiami adminai surizikuos...
Maksas:
Jo, septyni, st. Sebastianas...
Haukas: Koks dar st. Sebastianas?
Maksas: Nu tipo Eduardas (žr. administracijos nuotraukų saloną)[/b][/i]
Maksas:  - čia netyčia, jokia ne užuomina ar užmaskuotas keiksmažodis:D
Haukas: aaaaa

Dialoge minėto St.Sebastiano, tipo Eduardo (kurio foto galima pasižiūrėti administratorių nuotraukų salone) komentaras:
Kuolinau grafomanus. Terorizavau savo ilgais komentarais. Siaubiau net kelis skyrelius. O kas už tai? Manęs neprisimena net tas žmogus, su kuriuo teko siuntinėtis (žinutėmis)... Negi taip pasenau, kad niekam nebekeliu siaubo? Negi rašykams išgirdus žodį, prasidedantį raide s, nekyla noras klykti, kastsis po žeme ar po velėna? Negi pamatę žmogų, apsirengusį kamufležiniais rūbais, nebėga žadėdami nebedėti savo kūrinių? Reikės atgauti prarastas pozicijas. Reikės vėl išsikovoti pikto, negailestingo, negeranoriškai nusiteikusio ir kitaip mielo žmogaus vardą.:]
P.S. Dėmesio grafomanams! Dėl prieš jus kilusios teroro bangos šventieji nekalti. Viską pradėjo du aukščiau minėti  žmogeliai.:)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
[iš viso: 118]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą