Rašyk
Eilės (77276)
Fantastika (2263)
Esė (1538)
Proza (10805)
Vaikams (2638)
Slam (65)
English (1199)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 5 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

2004-06-23 16:14
St Sebastianas

***

Rytoj išvažiuoju pailsėti porai dienų. Rašykuose galės siausti visokie grafomanai ir panašaus plauko išsigimėliai. O man bus dzin. Aš ramiai dalyvausiu medžioklėje. Štai ir dabar su šypsena žvelgiu į šautuvą. Ir į kulką, ant kurios užrašyta: "Joninių proga sveikinu Jovarą Lavonaitį von Kablį!" Jau seniai svajojau, apie tai... Hasta la vista, baby Jovaras.:]
2004-06-14 03:34
St Sebastianas

***

* Halladoliel has quit IRC (Quit: Halladoliel reikia baltu roziu, skaniu sapnu, sparnu bent vienam sapnui, daug daug ledu, braskiu, kalno neuzmirstuoliu, japonisko kardo, motociklo, pukuoto triusiuko, baltos avytes - debesiuko, gero pistoleto, arbaleto, senovines pilies, ananasu sulciu ir Svajoniu princo su juoda britva… Lai lai lai )
Čia jau nieko nepridursiu - kuklūs norai...:)
2004-06-12 00:46
St Sebastianas

***

Sužinojau, kad Halladoliel mane nemokamai įsigijo sendaikčių turguje, kaip padėvėtą daiktą. Pasijutau nejaukiai.
2004-06-02 02:33
St Sebastianas

***

Dėmesio!!!
Kas nors pastoviai priekabiauja prie jūsų kūrybos? Rašo vienetus, nors iš tiesų jūs esate literatūros genijus? Galbūt jums atsibodo koks nors grafomanas nuolat teršiantis rašykus savo paistalais? Jums šiaip atsibodo koks nors autorius?
Neslėpk savo blogosios energijos! Išliek ją ten, kur nesukelsi apokalipsės! Sudalyvauk
Rašykų dažasvydžio varžybose!!!

Jei pats esi pacifistas, manantis, kad dažasvydis - tai absoliutus blogis, pasiūlyk draugui. Jei turi priešą - pasiūlyk ir jam. Galbūt jis pateks į pralaiminčią komandą.;)

Rašykų dažasvydžio varžybų prizinį fondą sudaro:
1. Gera nuotaika.
2. Smagiai praleistas laikas.
3. Pažintys su naujais žmonėmis.
4. Galimybė realybėje pamatyti kai kuriuos seniai pažįstamus autorius.
5. Galimybė pašaudyti į artimą savo, nieko blogo jam nepadarant.

Varžybos norėtų įvykti šių metų liepos mėnesio antroje pusėje.:)
Tikslesnė informacija: stsebastian@mail.lt
2004-05-30 21:21
St Sebastianas

***

Laimėjom!!!
Laimėjom, laimėjom, laimėjom!!!
Ypatinga padėka Halladoliel, kuri apsaugojo mano kailį, didvyriškai sudalyvavo kautynėse ir padėjo mums išsikovoti nugalėtojo vardą.;)
2004-05-29 03:35
St Sebastianas

***

Nelaužomos tradicijos:
1. Šaudant įsitikinti, kad nėra liudininkų.
2. Pašalinti liudininkus.
3. Pašaudžius išvalyti ginklą.
4. Vos prabudus įsijungti kompiuterį.
5. Įsijungus kompiuterį išjungti žadintuvą.
6. Padaryti rytinę mankštą: kaip įmanoma greičiau surinkti kompiuterio slaptažodį.
7. Kiekvieną dieną ką nors paerzinti. (išskyrus tuos atvejus, kai dieną miegu)
8. Pasižiūrėti kokie nauji kūriniai atsirado fantastikos skyrelyje.
9. Paskaityti Jovaro kūrinį. Arba bent komentarus po Jovaro kūriniu. (minint Jovarą, omenyje turiu ir visus jo alter ego)
10. Naktį iš penktadienio į šeštadienį sėdėti rašykuose.
Šventojo dekalogas.:)
2004-05-27 23:52
St Sebastianas

***

Iki kautynių liko dvi dienos. Pasiruošimai lyg ir baigti. Dabar galiu medituoti ir psichologiškai ruoštis būsimam vadovavimui. Kaip visada prasideda organizacinė depresija. Atrodo, kad viskas nueis velniop (ar net tolėliau), nėra noro ką nors daryti... Reiškia, kautyniu metu viskas bus gerai.:)

Šiandien suradau kelis patarimus vadui:
1. Visada atrodykite taip, tarsi žinotumėte viską. Ir rėkite ant pavaldinių.
2. Jei nesugalvojate kaip išsisukti iš keblios padėties, sugalvokite kas galėtų būti atpirkimo ožiu. Ir rėkite ant pavaldinių.
3. Rėkite ant pavaldinių.
Reikės pasinaudoti šiais patarimais.:)))
2004-05-19 00:30
St Sebastianas

***

Šiandieninis tyrimas parodė:
Pirmųjų pozicijų užėmimui reikia 9s. Pastiprinimo, padėsiančio pozicijas išlaikyti, atvykimui reikia dar ne daugiau kaip 6s. Pilnai įsitvirtinti gynybai ir pasiruošti puolimui reikia ne mažiau kaip dar 60s, bet ne daugiau kaip 240s. Atakai ir galutiniam priešo sunaikinimui arba misijos įvykdymui reikia dar ne daugiau kaip 600s. Išvados. Daugiausiai kaip po 915 sekundžių pergalė turi būti mano rankose. Reali situacija. Tikiuosi, kad per pavyks prasisukti per 1800 sekundes. O labiausiai norėčiau tikėtis, kad iš viso pavyks laimėti.:)

- - - - -

Niekaip negaliu apsispręsti kaip skamba geriau:
1. Bendražygiai! Aš esu jūsų vadas. Noriu jus pasveikinti atėjus į mano grandį! Beje, minėjau, kad čia mirtingumas bus didžiausias?
2. Sveiki, aš - jūsų vadas. Taip gavosi, kad mūsų grandis dalyvaus aktyviausiuose koviniuose veiksmuose. Kaip suprantate, mūsų nuostoliai bus didžiausi. Nesakau, kad nė vienas iš jūsų neišliks. Aš tikiuosi, kad liks bent vienas.
3. Jūs patrnakų mėsą!!! Hehehe! Kautynės, mirtis, lavonai! Į ataką!!!
2004-05-18 01:15
St Sebastianas

***

Geriausia gynyba yra puolimas. Gynyba turi būti agresyvi, trikdanti ir pavojinga priešui. Į gynybos planus įeina patruliavimas, klaidinamieji veiksmai, imitacinių minų laukų įrengimas, signalinių ir pavienių minų išdėstymas. Reikia pasinaudoti kiekviena galimybe perimti iniciatyva ir priversti puolantįjį veikti paal iš anksto paruoštą gynybos planą.
Kitaip sakant būti pasiryžus paaukoti kiekvieną dėl to, kad nugalėtum. Demoralizuoti priešą, kad jam praeitų noras pulti. Ir tuomet, kai jis sudvejoja galimybe laimėti, suduoti triuškinantį smūgį.
Tikiuosi, kad man užteks jėgų tarus "tai tik žaidimas" siųsti bendražygius tiesiai į markerių ugnį. Ir išlaikyti moralę pakankamai aukštą, kad smūgis iš tiesų būtų triuškinatis. Sunkoka užduotis.
2004-05-17 20:56
St Sebastianas

***

Taktika yra menas optimaliai panaudoti turimus resursus, atsižvelgiant į savo pajėgų sudėtį, vietovę, kurioje reikia veikti, priešo pajėgas, jų išdėstymą ir jo galimą reakciją į mūsų veiksmus. Tai intuicija ir žinios, įtvirtinamos mokymusi ir praktika. Iš esmės tai kovinės galio pritaikymas.
Hm... Tak-tika... Pasirodo su laikrodžiais nesisieja.:)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
[iš viso: 118]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą