Rašyk
Eilės (80598)
Fantastika (2471)
Esė (1641)
Proza (11215)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 13 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter





gunta gunta

***

Šis kūrinys buvo tarp savaitės geriausių


*
Sninga jonvabalių šviesomis į
mėnesienos šerdį
įsisupęs aidas žalias
ežero gelmių -

žuvis uodega
įkritusį mėnulį
daužia
ratilais pasklinda
aibė atspindžių

į save
save susirenka
pritardama į taktą
gluosniuose pelėdų
prakalboms

naktyje pakibusi
auksinę šviesą liejanti
apsireiškusi
rugsėjo pilnatis

2025-09-07 22:26
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 6 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2025-09-26 18:40
Kama Sutrius
Šitas geras eilėraštis. Aš ne koks kritikas, kad kritikuočiau.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2025-09-12 23:09
Narcizas Karalaitis
Mačiau ir tą žuvies uodegą ir tą Mėnulio raibuliavimą kai trinktelėjo žvynuotoji. Labai vaizdinga.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2025-09-11 17:02
Atėja
puikiai 5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2025-09-11 17:02
Atėja
puikiai 5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2025-09-10 14:06
gunta
Beje, /Ne Esu/, jei kalbate apie eilėraštį,tai jei skaitėte, turėjote suprasti, kad tai ne jonvabaliai, o tik jonvabalių švytėjimo spalvaų snigimas, sningantis į mėnesienos šerdį įsisupusio žalio ežero Aido - mėnesienos atmosferinis paveikslas ;) - poezija.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2025-09-10 11:25
gunta
Aš mačiau juos pamiškėje, prie juodosios jūros pakrantėje, ar tai Gruzijoje, ar jau buvome į Ukrainą įvažiavę, ir nakčiai sustojome permiegoti- jau vakare, statėmės ir miegojome palapinėse, prie jūros. Naktį prieš akis, pamiškėje, švietė ir rodos  jie skraidė jų visa galybė, labai daug jonvabalių. Tai buvo jau rugpjūčio vidurys, bet ten dar labai šilta, tai jiems nevėlu. Žiūrint į jų tokią žalią galybę, rodos įkrenti į transo būseną. Taip, tai buvo tikrai,1988 metai. O jūroje tada buvo daug medūzų.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2025-09-10 10:41
ne esu
Taip seniai nemačiau jonvabalių (hmm, o kas juos matė? :)) nu,bet apsireiškimas nieko toks
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2025-09-09 07:11
languota_ _ _
kaip poetiška----- 5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2025-09-08 10:37
gunta
Ne danguje, o naktyje. Ten pakeitimas.
Klystat Alicija- tai mano seniai praeitas etapas (po kvintos nicku);)- tokios lyrikos neberašau, tiesiog pilnatis ne eilinė, kiek žinau Lietuvoje ten ir užtemimą turėjot, stebiuosi, kaip poetai aptingę:). Gal dar parašys?
O aš čia, kur gyvenu, dar
pelėdą išgirdau, o ji
Pilnatis ta, ir žalia, paskui geltona- stipri - laikraštį gali skaityti...va tokia buvo pilnatis, tai jos garbei parašiau lyriką, neberašau tokios lyrikos ir seniai- sena ji kaip pasaulis, greitai kepama, taip, kad originalumą galite padėti į šoną, ir pakeitimus pataisyti... dar moderatoriai atostogauja, mhmm. Originaliai šiemet ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2025-09-08 08:39
Alicija_
Originalumo paieškos - pagirtina. 4.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą