Šis kūrinys dalyvavo Konkurse >>
buvau pakartota
štai ir buvau pakartota
laiko mirksniais
dulkelėmis vaško
iškvėpiai sukrito
giliai įkvėpiu oro gurkšnį
garuoja rūkas iš požieminių perėjų
dar plaikstosi vienodų
skersgatvių vainiklapiai
pliki iš po nuplėštų apdangalų
linguoja viršūnėmis medžiai
šakų miegmaišiais šnara
kartok vis kartok vis kartok
išsilieja paveikslo krantas
išbarstytų vasarų epikoje
išbarstytų vasarų epikoje
jų daug o jų daug atminties dėlionėse
ašarom nubėga nuodų akvarelės
atlaidų drobėse tapomos
žoliniais kilimais
kamuoliniai debesis siūlais lietaus
ardosi
žvaigždėta naktis
pagaliau atsikratau kratinio kuris mane
drugiais – žudikais krėtė
buvo publikuotas 2017 09 24
2019-07-19 21:15
nesutvarkytas
nei galūnėmis nei ritmika
2019-04-21 07:53
Ketveri :)
2019-04-20 13:05
Laiko mirksniai - faina akimirkos metafora. Bet vaško dulkelės? Kas tai? Į PM.
Vandens siūlais - stipriau suveiktų manau.
Taip pat paveikslo krantą į paveikslo jūrą keisčiau.
Drugiai žudikai gerai, bet trūksta paruošimo jiems. 2,5
2019-04-19 17:21
Pasiskolinu ir kūrybiškai pritaikau paskutiniojo rašyk.lt konkurso vertintojo idėją paaiškinti, už ką skiriami balai. Nutariau visiems dalyviams skirti po du balus už aktyvumą ir drąsą bei ledų pralaužimą, o tada jau vertinti individualiai pagal subjektyvų pajautimą ir supratimą. Nors svarbu ne tik kaip skaitoma, bet ir kas skaitoma, pirmenybę teikiu kūrinio įgarsinimui, nes čia gi pirmasis skaitymo konkursas!
Labai labai gražiai skaitoma. Plius dievo dovana - sodrus ir gražus, labai malonaus tembro balsas. Dievaži, autorė gali vaikiškas pasakas įrašyti, filmus įgarsinti. Vaikai ir suaugę apšalę klausytųsi!
5
2019-04-19 08:28
Če nesupratau bet 5
2019-04-18 19:24
*išliekamo
2019-04-18 19:23
Kartotė stiprina įspūdį. Žodžių mirgesys, balso aksomas liečias, kad atsiveria imoresionistiniai potyriai.
Tik sakyčiau, perdėm išbarstyti vaizdai nekuria iškiekamo paveikslo.
4,2
2019-04-18 13:32
Geras atlikimas, apgalvotas ir tikslus.
3.0
2019-04-17 16:50
taip, tai elegiškai nostalgiška lyrika
2019-04-17 15:17
Balsas geras. Sentimentalumo per daug.
2,9
2019-04-17 13:32
Diašims balų.
2019-04-17 11:19
patinka šitie miegmaišiai
2019-04-17 09:50
Nieko sau padirbėta. 5
2019-04-17 00:42
paskutinės dvi eilutės neša link absurdo.
skaitymas neblogas.
3,3
2019-04-16 20:11
2,3
gal kiek per sentimentaliai