Rašyk
Eilės (80656)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 95 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter





2004-11-03 19:29
Chiquitita

***

namu namu, laukiu daug daug sniegu...:)
2004-10-15 14:18
Chiquitita

***

Kazkaip sukasi sukasi
Bega
Palieka
Seka pasaka apie nieka.

Gelia
ir skaudina
Sirdi sugraudina.


              Balta.

Prizme apsoliuti
Veidai vienisi
    Akys
        Akys
            Akys
    Liudnos
      Vienisos.


Myli
  Tyliai.

Sukasi sukasi sukasi
Bega
Seka pasaka apie nieka
Palieka

        Viena

                .


(09:22, pezalione is matkes pamokos,nemegstu...;/ ;])
2004-10-15 14:17
Chiquitita

***

Kazkaip sukasi sukasi
Bega
Plieka
Seka pasaka apie nieka.

Gelia
ir skaudina
Sirdi sugraudina.


              Balta.

Prizme apsoliuti
Veidai vienisi
    Akys
        Akys
            Akys
    Liudnos
      Vienisos.


Myli
  Tyliai.

Sukasi sukasi sukasi
Bega
Seka pasaka apie nieka
Palieka

        Viena

                .


(09:22, pezalione is matkes pamokos,nemegstu...;/ ;])
2004-10-08 16:43
Chiquitita

***

tyla.tyla.tyla.

praneshimas ish kazkur.

garsiau.

isiklausyk.

garsiau sakiau!

griuna...

lyja lyja lyja.
myliu.{lietu}

tyla.tyla.tyla.
2004-09-20 17:38
Chiquitita

***

(Diemedzio)

Girti
girti šešėliai
mirštanti diena
ant šaligatvio
lūpų

Nebylūs
nebylūs praeiviai
paspiria
pajudina
nusliūkina toliau

*patiko
2004-09-20 15:33
Chiquitita

***

lietaus laukiu... ;)~
2004-09-17 18:29
Chiquitita

***

istryne pirma kart kuriuka;) na...turbut neatitiko standartu,tik idomu shiaip uz ka?:) matyt nesulaukiau kazkokio balsu skaiciaus...:) shiaip nieko,tik vieno dalyko gaila...jei pradzioj netrindavo,o dabar trina,vadinas einu atgal ,o ne priekin...nieko,reikes labiau pasistengt:)
2004-08-30 18:13
Chiquitita

***

CHEC,neteko;] na ir gerai,kuo toliau ,tuo dziugiau:)
2004-08-26 12:32
Chiquitita

***

liko...liko... 2 dienos. dvi dienos gerio gerio. o paskui trys menesiai ir 24ios dienos laukimo. maisheliu siuvimas, disku tvarkymas,daugybe laiko sau,truputukas mokslu,o svarbiausia LAUKIMAS!;)
2004-08-03 11:35
Chiquitita

***

ghm, sakiau,kad verkianti bus.. bet buvo ir prazuvo:) shen ji kvepianti daugybe arbatu... mmm... kaip gera eiti ir jausti ,kad tavo kuprine alsuoja daugybe raudonosios arbatos, tikiuos ,kad kazka tai dziuginai taip kaip ir mane...:) o dar kai gersiu ja su zmoguciais ,kuriuos taaaip myliu... bus nuostabiau nei GERA!:)


1 2 3 4 5 6 --- 8 --- 10 --- 12 --- 14 --- 16 --- 18
[iš viso: 177]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą