-teveli!savo kalbomis mane
gasdini...-
;/~~
jei neturi motyvo padaryti kitus zmones laimingais,niekada nebusi laimingas pats...
zvaigzdziu ir karsto sokolado kokteilis...mmm...
kai noresi pavaisinsiu ir tave... dar svelniai apkabinsiu ir padovanosiu vysnini bucinuka zandukan... tiesiog taip gyventi IDOMIAU!;)*
is tecio pasisakymo: "niekad nebuk boba.buk dama,mergina,panele,mergicka,bet niekad nebuk boba". :)
tiesiog mes gimem tokie:)
1 2 ---
4 ---
6 7 8 9 10 ---
12 ---
14 ---
16 ---
18[iš viso:
177]