Rašyk
Eilės (80656)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 187 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter





2003-08-28 19:16
Chiquitita

***

ispejimas:drastiskas! ai geriau nereikia...zodziu gryzau... zinot ka? nera nuostabesnes svetaineles uz sia ,nera nuostabesniu zmoniu ir seip... malonu su jumis!
2003-08-03 11:24
Chiquitita

***

isvaziuoju isvaziuoju...vel:) grisiu grisiu...jo!;)*
2003-08-02 15:56
Chiquitita

***

koks zavus dangus,nuostabi saule,nepakartojami vis labiau i burius susiburiantys pauksciai,mylimi ir mylintys teveliai,tauskantys vaikiukai,patikimi seneliai ir zydincios pievos...viskas taip gera! taip nepakartojama! myliu Zeme ir esu laiminga ,kad negimiau kur nors kitur:)
2003-07-29 00:41
Chiquitita

***

mes gimstame tokiame zaviame pasaulyje,apsupti tiek maloningu ir Karlsoniskai zaviu zmoguciu ir zmogyciu;) gimstame skirtingu spalvu,religiju,isitikinimu,taciau visi ateiname ZMOGUMI! ir ka pastebiu vis augdama ,bet nepabegdama is vaikystes skliautu,kuo toliau tuo daugiau zmonemis musu ir islieka(o gal tiesiog as tokioj aplinkoj augu ir gyvenu...),kaip bebutu ,gyvenimas yra spalvingas ir nuostabus! turime saugoti ir myleti ji!;)
2003-07-27 19:04
Chiquitita

***

gyvenimelis nuostabus! Ir kaip gali tiek dziaugsmu sutilpti i dvi dvituteles dienas... nezinau si vasara pati kurioziskiausia bet kartu ir pati laimingiausia... ka tiktais(per vakar ir sendien) gavau visa doze sauniausiu dalyku pasaulyje: daugybe nuosirdziai nuostabiu zmoniu,pasakiskus kalnus,zaliuojancius miskus ikvepencius gamtos meile, neissenkancia jura,zavius papludymius,saunia kelione,beatodairiskai gaivinanti lietu,mylincio tecio demesi ir svarbiausia PILNA KALIOSA LAIMES IR GEROS NUOTAIKOS! MYLIU PASAULI IR SAVO GYVENIMELI!:) aciu <Saules_radijai> uz karameles ir <Minties vejai> uz vanilini dangu! :) be ju nebuciau taip apsisukusi...:)
2003-07-25 03:43
Chiquitita

***

jetau tiek minciu ir nezinau kaip cia nuosekliau ir graziau isdeliojus.. na nesvarbu:)
1ma mintis: sendien po ilgu kaitru sumasciau ,kad lietus yra zavingas!ne,ne tas siltas ir glamonejantis,bet tikrai saltai gaivus ir pliaupiantis tiesiai ant tavo nuo dykyniu saules parudejusios odos:)
2tra mintis:ne taip jau ir blogai kartais kai nuleidzia dviracio padanga,varydamasi baika namo galiu pastebeti tiek grozybiu..(kad ir akmenuka taip tykiai gulinti pakely:) )
3cia mintis:turiu nuostabiausia pasaulyje tetis,kuris net pyragus moka kepti!:)
4ta mintis: taip pat turiu nedorele sesule kuri mane myli(ir uz ka gi?:) )
5ta mintis:nieko nera geriau po ilgos nedarbo dienos kaip mirkti vonioje 4rias valandeles tarp daugybes putu,milijono muilo burbulu ir su karamele rankuteje(taip taip,ta pacia su braskiniu idaru kur anasyk mielasirdingojo <Saules_radija> padovanojo)na... manau uztex!
oj dar viena:) 6ta mintis: vis del to miegas saunus ismyslas,ypac po tecio(jo,to kuris ir pyragus moka kepti) su meile sutaisytos kakavos dozes:)
na..dar 7ta: rasyke renkasi tiek sauniu zmogeliuku! kad sirdis salsta:)
na..bukite kantrus,dar 8toji:dabar jauciuosi tokia neperzengenti vaikystes slenkscio..ir tokia laiminga del to:)
9ta,dabar jau tikrai paskutine:vis del to Karlsonas,kuris gyvena ant stogo yra saunus vyrukas paciame jegu stiprume,sito niekas nepaneigs:) (skaitau gal 3-4 karta ir vistiek juokais plystu..) :)
na dar 10toji...nagi..pakentekite: tik nemanykite kad as visai ispaikau!;]
ir..11toji,tikrai paskutine: as taip megstu spalvotus sapnus!:) (na po kakavos,tecio pyrago ir tiek muilo burbulu kitokiu ir tiketis nereikia..:) )
tak!;)
viska pakartojau ,bo pamirsau palinketi ir jums tokiupaciu spalvociausiu ir muiliskai burbuliskiausiu sapnu! su daug saldziuju karameliu!;)
    LABOS!!!!;)**
2003-07-25 03:30
Chiquitita

***

jetau tiek minciu ir nezinau kaip cia nuosekliau ir graziau isdeliojus.. na nesvarbu:)
1ma mintis: sendien po ilgu kaitru sumasciau ,kad lietus yra zavingas!ne,ne tas siltas ir glamonejantis,bet tikrai saltai gaivus ir pliaupiantis tiesiai ant tavo nuo dykyniu saules parudejusios odos:)
2tra mintis:ne taip jau ir blogai kartais kai nuleidzia dviracio padanga,varydamasi baika namo galiu pastebeti tiek grozybiu..(kad ir akmenuka taip tykiai gulinti pakely:) )
3cia mintis:turiu nuostabiausia pasaulyje tetis,kuris net pyragus moka kepti!:)
4ta mintis: taip pat turiu nedorele sesule kuri mane myli(ir uz ka gi?:) )
5ta mintis:nieko nera geriau po ilgos nedarbo dienos kaip mirkti vonioje 4rias valandeles tarp daugybes putu,milijono muilo burbulu ir su karamele rankuteje(taip taip,ta pacia su braskiniu idaru kur anasyk mielasirdingojo <Saules_radija> padovanojo)na... manau uztex!
oj dar viena:) 6ta mintis: vis del to miegas saunus ismyslas,ypac po tecio(jo,to kuris ir pyragus moka kepti) su meile sutaisytos kakavos dozes:)
na..dar 7ta: rasyke renkasi tiek sauniu zmogeliuku! kad sirdis salsta:)
na..bukite kantrus,dar 8toji:dabar jauciuosi tokia neperzengenti vaikystes slenkscio..ir tokia laiminga del to:)
9ta,dabar jau tikrai paskutine:vis del to Karlsonas,kuris gyvena ant stogo yra saunus vyrukas paciame jegu stiprume,sito niekas nepaneigs:) (skaitau gal 3-4 karta ir vistiek juokais plystu..) :)
na dar 10toji...nagi..pakentekite: tik nemanykite kad as visai ispaikau!;]
ir..11toji,tikrai paskutine: as taip megstu spalvotus sapnus!:) (na po kakavos,tecio pyrago ir tiek muilo burbulu kitokiu ir tiketis nereikia..:) )
tak!;)
2003-07-24 13:41
Chiquitita

***

Tavo vaikiškas mažas pasaulis
Dar apgaubtas stebuklų skraiste,
Ir veidukas dar švyti kaip saulė,
Kai miegodama šypsais sapne.
Tu tyra ir trapi asmenybė,
Dar nė melo, klastos nežinai.
Tavo vaikiškas mažas pasaulis
Tegul būna ilgai, dar ilgai.

nemano zodziai bet  grazus,dedikuota sesutei!
2003-07-24 11:43
Chiquitita

***

"they can take our lives,but they never can take our freedom!"
2003-07-22 19:33
Chiquitita

***

"they can take our lives,but they never take our freedom!"


1 2 --- 4 --- 6 --- 8 --- 10 --- 12 --- 14 15 16 17 18
[iš viso: 177]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą