Rašyk
Eilės (80657)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 35 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter





2003-07-22 17:27
Chiquitita

***

susimasciau...kodel daugelis sako nemegsta lietuvisko popso? ir radau paprastuti ir aisku atsakyma-jo tiesiog nera!:)
2003-07-20 03:48
Chiquitita

***

every moment is another chance!;) (tieisiog..)
2003-07-19 00:58
Chiquitita

***

pasaulis pagrazejo ,uzteko taikos aplinkui ,mylincios drauges laisko,sunkaus darbo ir sirdis atlego:) dabar jauciuosi rami ,saugi ir turbut laiminga...turbut noreciau uz gerus zodzius padekoti <saules_radijai> ir <roger>
2003-07-18 02:13
Chiquitita

***

pasaulis aplink mane isprotejo,zmones virsta pamiseliskais antzmogiais,negana kad pries para reikejo nesdintis is nupezusio mamos drauguzio namu,dabar ir is teva reix ciuozt.. trumpiau: globalinis atsilimas ,zmonu makaules veikia labiau nei galejau isivaizduoti. mirsiu.
2003-07-12 01:51
Chiquitita

***

ryt isvaziuoju pas maaaamaaa!!! ilgokai nemaciau ,jau pasilgti spejau... reiktu ir jai parasyti ka nors ,ne tik teciui ( kurinukas "meile.." dedikuotas teveliui)... na ... nzn:) zodziu visiems daug graziu ispudziu ir niekada neisdildomu dienu:) o as ... as jauciuosi keistai,pasilgau mamos,bet kartu prisirisau prie sitos vietos kur esu ir man gerai... galvoju gyvensiu ,mano jauna sirdele gi megsta pokycius...:)
2003-07-10 19:34
Chiquitita

***

va daba viskas erai,tik kad SaulesRadija nekaltai apkaltinau... bet manau turetu atleisti
"atleis atleis Martushka ,ji geras zmogeliukas:) "
2003-07-10 03:23
Chiquitita

***

"na ka Martinute .. atrodei tokia laiminga ,ko daba nuliudai?"
"niu ka cia nenuliusi kai plagijuotoja netiesiogiai iskeikia... abydna sirdialai.."
  "neliudek,gyvensi! gi nepirms toks liudesys!juo lab kad sende gi sauni dienele buva!"
    aga,Martyna..aciu ka priminiai...ainu gult,tikiuos grazius sapniukus sapnuot.."
"labanaktux,Martushka"
      " labooos"
2003-07-08 20:04
Chiquitita

***

va,daba jauciuosi visai laiminga! gal netgi labai!;]



"saunuole,martushka,laikykis;) "

"aga,Martyna,stengsiuos;) "
2003-07-08 04:39
Chiquitita

***

nezinau...kazkaip...nera labai blogai,bet ir laiminga nesijauciu..kaip ir daug panasiu vakaru,tiesiog plaukiu..plaukiu pasroviui...
2003-07-07 23:28
Chiquitita

***

blemba susivariau su tuo paskutiniu,bet as taip jauciaus i nieko cia nepakeisi,o del  profesionalumo..kox gali buti profesionalumas kai parasiau per kokia 1.5 min,gi cia vienos minutes ideja..."zodziu Martyna nusivaziavai,gal laikas baigti..."
    "ne,Martyna,vienos dienos nesekme negali taves suzlugdyti"
    "na gal ir tavo tiesa Martynele"
    "laikykis,Martuska,viskas bus gerai,gi ir didieji rastai kartais suniui an uodegos nueina"
        "aciu Martynute,tu mane visad palaika,dzinkuja barca;)"
        "iki"
"kaip visada susimatysime kito depresijos priepolio metu,baj Martushka"


1 2 --- 4 --- 6 --- 8 --- 10 --- 12 --- 14 15 16 17 18
[iš viso: 177]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą