ryt isvaziuoju pas maaaamaaa!!! ilgokai nemaciau ,jau pasilgti spejau... reiktu ir jai parasyti ka nors ,ne tik teciui ( kurinukas "meile.." dedikuotas teveliui)... na ... nzn:) zodziu visiems daug graziu ispudziu ir niekada neisdildomu dienu:) o as ... as jauciuosi keistai,pasilgau mamos,bet kartu prisirisau prie sitos vietos kur esu ir man gerai... galvoju gyvensiu ,mano jauna sirdele gi megsta pokycius...:)