ghm, sakiau,kad verkianti bus.. bet buvo ir prazuvo:) shen ji kvepianti daugybe arbatu... mmm... kaip gera eiti ir jausti ,kad tavo kuprine alsuoja daugybe raudonosios arbatos, tikiuos ,kad kazka tai dziuginai taip kaip ir mane...:) o dar kai gersiu ja su zmoguciais ,kuriuos taaaip myliu... bus nuostabiau nei GERA!:)