;)kas butu jei musu liezuviai apaugtu plaukais?..
is pradziu tai butu skandalas
antras zingsnis butu tai ,kad mokslininkai persigande imtu tyrineti kiekviena pagauta plaukuotliezuvi
dar kiek veliau zmones imtu susitaikyti
ir galiausiai tai taptu "standartu",kitaip musu visuomenej tai vadinama "normalu"
per daug dramatizmo... ryskiai per daug...
susiburkime draugėn
Protingieji Kurmiai!!!
;)
Where is my mind? ... ... ...
padovanosiu keleta vysniu ziedu ir jazmina pridesiu.paprasysiu tik vienos necukruotos zvaigzdutes,pastaruju pati dar keleta turiu;)
priezasti radom.
Pilnatis.
Velniava,pries menuli nepapuusi
susivelusi,pasimetusi,uztinusi,nusiverkusi,nezinanti...tokia as siandien...
La(o)mbada forever!!;)))))))))))))
1 2 3 4 5 6 7 8 ---
10 ---
12 ---
14 ---
16 ---
18[iš viso:
177]