istryne pirma kart kuriuka;) na...turbut neatitiko standartu,tik idomu shiaip uz ka?:) matyt nesulaukiau kazkokio balsu skaiciaus...:) shiaip nieko,tik vieno dalyko gaila...jei pradzioj netrindavo,o dabar trina,vadinas einu atgal ,o ne priekin...nieko,reikes labiau pasistengt:)