jeigu ne tas pernykštis
sraigės kiautas
nebūčiau supratusi
kad iliuzijos miršta
su paskutine galimybe
spoksojau į vėją
įsirangiusį kiauto kiaurymėj
gėriau žalią pievų siūbavimą
debesys danguje rašė niekad
juokėsi varnos
tik iš kur jūros sūrumas ant lūpų
2021-02-21 19:13
spoksojau į vėją
įsirangiusį kiauto kiaurymėj
2021-02-21 17:21
O įsispraudęs latentikybei būtų gražiau, kada jis yra parašęs gerą žodį, nesu radęs. Rašykų puošmena.
2021-02-21 15:26
kas norima pasakyt kai sakoma 'įsirangęs vėjas' - tai kad jis storas, turi viršsvorį ir nevikrus? nežinau ar tai pasakyt norėjai, ar ką kita.
2021-02-21 14:15
Gražiai išsakyta. 5
2021-02-21 12:41
man tai niekas čia nesusimaišę, viskas puiku 5
2021-02-21 11:42
trupučiuką žodžiai susimaišę, gal kad mintys taip :)