Rašyk
Eilės (73397)
Fantastika (2195)
Esė (1497)
Proza (10379)
Vaikams (2516)
Slam (49)
English (1117)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 23 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterPraėjo lygiai du mėnesiai nuo to laiko, kai Gėnijus Eugenijus sukūrė mobiliąją programėlę, ne gėjų galinčią paversti gėjumi, su trimis pasirinkimais: šokoladiniu, karameliniu ir vaniliniu.

Kaip tik buvo penktadienis.

Į dangoraižio viršutinio aukšto duris niekas nepasibeldė.

Pagaliau Gražuolis nusiramino, sutartinai galvojo Eugenijus su Ronaldo, Masko dovanotu aparatuku svajingai skrosdami kosminę erdvę Silicio slėnio link.

Bet, nusileidus šalia savo rančos ant vandenyno kranto, jaunuolius dar sutartiniau nustebino virš jų terasos visomis vaivorykštės spalvomis žėrinti vėliava.

O galiausiai jaunuoliams sutartinai atvipo žandikauliai: jų terasoje kažkoks keistas, bet labai panašus į Gražuolį tik tamsaus gymio tipas virė šaltibarščius.

- O vyrai! Labas! - nušvito tipas. - Aš jūsų čia jau nuo pirmadienio laukiu! Klausykit, vyrai, labai noriu atsiprašyti už praėjusį vakarėlį Australijoj. Ne - tikrai!.. Jūs nežiūrėkite čia į mane išsižioję... Aš jūsų netrolinu!.. Prašau patikėti! Žinokit, aš pasikeičiau. Aš VISIŠKAI pasikeičiau ir prisipažįstu, kad anksčiau buvau užkietėjęs homofobas ir tikrai jus trolinau, bet dabar aš visai kitoks! Į mano spalvą tai nežiūrėkit - aš šiandien vakare Los Angelo Operoj Otelo dainuoju, o grimerei po pietų reikėjo pas odontologą, tai ji mane iš ryto nugrimavo. Va, žiūrėkit - aš ir vėliavą iškėliau, ir šaltibarščius baigiu išvirti. Dabar tai aš jau tikrai tikrai nemeluoju. Aš ir taip beveik niekada nemeluoju, išskyrus tuos atvejus, kada meluoju.

Tikras Gražuolis atrodė tikrai nuoširdžiai, vėl sutartinai pagalvojo Ronaldo ir Eugenijus.
Ir ištikrųjų - viskas vyko sklandžiai ir žaismingai, kaip ir turėjo vykti panašioje vyriškoje kompanijoje.

Kol neatėjo Speisius.

- Tiesa, vyrai - pamiršau jus perspėti - čia mano draugas Speisius... Aktorius... Šiuo metu bedarbis... Bet geras aktorius... Labai geras!.. - tikino Gražuolis. - Jis tiesiog dievina šaltibarščius...

Darosi vis įdomiau, sutartinai pagalvojo vaikinai. Ir kaip tik tuo metu Gražuolis kreipėsi į Eugenijų:

- Gerai, Eugenijau - pasakysiu tau kaip tėvui. Viską nuo pradžių papasakosiu taip, kaip buvo. Tą patį vakarą, kai Ronaldo manęs neįsileido šaltibarščių, gavau keistą mobiliąją programėlę. Žaidžiau žaidžiau su ja ir prisižaidžiau. Pažiūriu į veidrodį - aš tamsiaodis! O po to staiga suvokiu, kad dar ir gėjus! Ir iškart supratau, kad tai - tavo darbas. Tai už gėjų aš nieko nesakau, nes pats prisikalbėjau. Man dabar netgi labiau patinka. Nu bet kam tas tamsiaodis? Čia jau perteklinė priemonė! Kur aš šitaip Lietuvoje pasirodysiu? Ten gi mane visi pažįsta! Tada aš staigiai įsidarbinau į Nacionalinę Operą Otelo vaidmeniui ir visiems sakiau, kad pratinuosi prie personažo. Kokias dvi savaites pratinausi, pratinausi, o po to jau prasidėjo spektakliai. Tada aš visą bėdą suverčiau ant grimerės. Atseit, ji gali mane nugrimuoti tik rytais, o spektakliai vyksta vakarais, tai aš ir vaikštau visą dieną nugrimuotas. Taip ir sakiau visiems - tiesiog nesutampa mano ir grimerės grafikai. Bet ilgai taip irgi negalėjau tempti, tai pasakiau visiems, kad mano dainavimu susidomėjo Los Angelo Opera ir įsidarbinau čia. Čia niekam nerūpi mano odos spalva. Kaip tik dar pagalvojau, gal jus, vaikinai, kur nors sutiksiu, tai va ir laukiu jūsų jau nuo pirmadienio. Kaip ir patenkintas būčiau savo gyvenimu čia, bet be Lietuvos aš negaliu. Negaliu, Eugenijau, daryk tu man ką nori - negaliu! Todėl prašau tavęs - būk žmogus! - Gražuolis puolė prieš Eugenijų ant kelių. - Sušvelnink sankcijas! Žiūrėk, jau ir du mėnesiai praėjo. Mačiau toj programėlėj buvo vanilinis pasirinkimas. Prašau - būk žmogus! A?..

Tą vakarą vaikinai vėl nespėjo ant „Panoramos“, bet ant dangoraižio stogo Vilniuje nusileido keturiese.

Vistiek juk Speisių išmetė iš darbo Holivude.
2018-08-10 22:16
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 12 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-13 10:39
Damastas
` nuvilia
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-13 03:52
wride
`asmenys
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-13 03:51
wride
wride mano, jog Damastas ir Fake_Writer galimai yra asmenis, kurie dalinasi savo žmonomis, balsuoja už liberalų partiją, nemėgsta d. trumpo, mano, kad rasizmas yra nenatūralus, vietoj mėsos valgo soją, bei pasisako už feminizmą. tai yra džiugu, bet wride tai nėra priimtina. geras tekstas.
Įvertinkite komentarą:
Geras (3) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-12 18:38
Atėja
4
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-12 17:54
Damastas
Festivalis Juokis-2018.
Labiausiai nuvylia ne autorius ir ne tos jo pezalionės...
Nebegaištu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (2)
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-12 17:02
Fake_writer
Ant tokio "meno" gerbėjų pykt negalima, griekas.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (2)
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-12 16:21
zladan
Galima skaityti vieną kelis, po to žanras nusižanrina niekyn.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (3)
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-12 16:08
Vygaudas
Gerbiamasis Fake_writer.
Prie jūsų pavadinimo aš matau kritiko ženkliuką ir labai tuo stebiuosi, nes jūsų komentare vartojamas žodis "negras" reiškia rasinę neapykantą, kuri nėra toleruojama jau netgi ir Lietuvos respublikos įstatymų.
Arba jūs pamiršote išlipti iš sovietmečio, kur žodis "negras" ir buvo suprantamas kaip dabar suprantamas "tamsiaodis".
Kaip ten bebūtų, jūs kaip šio tinklapio "kritikas" neturėtumete pažeidinėti įstatymų ir statyti į nepatogią padėtį paties rašyk' o.
O ir vartoti tokių riebių žodžių komentaruose jums tikrai nereikia, nes iš paties jūsų komentaro sunkiasi pakankamai pykčio, kuris sako, kad jūs sunkiai toleruojate kitokius žmones. O ką jau čia kalbėti apie gėjus ir dar tamsiaodžius!
Įvertinkite komentarą:
Geras (3) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-12 15:42
ČakoPelėda
Taip suprantu, visi šioje svetainėje -  aukštosios lit. genijai, tik vienintelis Vygaudas akiplėšiškai išdrįso absurdo humoreskas kept? Juk egzistuoja patys įvairiausi žanrai ir dar įvairesni  ir jų atlikimo lygiai, na bet jei kam nors atrodo, kad būtent Vygaudo kūryba neverta čia būti, tada aš jau net ir nebežinau...

Tarkime, pati į lengvojo žanro spektaklius nesiveržiu, bet paskaityt tokius smagius epizodus rašyke man asmeniškai visai fun, ir matau, kad ne tik man ;-)
Įvertinkite komentarą:
Geras (4) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-12 14:54
Damastas
Ana, jūs pati nenuvokdama nuostabiai pailiustravote ką būtent turėjau galvoje. Gal dar žinote ką reiškia Maskas iš engl.?

Kaip buvo pastebėta, agitbrigadinis intermedinis lygis, daugiau atskleidžiantis apie tokio meno vertintojus, nei apie pačią kuriba. 
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (3)
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-12 13:46
Vygaudas
Brangusis Suktuk.
O man atrodo, kad tu gerokai persūdei.
Dėl orientacijos, tai galėsiu tau duoti savo žmonos telefono numerį, jeigu tu prižadėsi jai neįkirėti. Tai pats pasiklausi.
O dėl beraštiškumo, tai norėčiau pamatyti kokį nors tavo labai kuo nors raštingesnįį tekstuką.
Įvertinkite komentarą:
Geras (4) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-12 12:44
ČakoPelėda
Man, kaip ir dekonstrukcionistui, kliūva tik verdami šaltibarčiai, ir jau nebe pirmą kartą, nors ir suprantant, kad autorius tiesiog žaidžiai žodžiais.
Visa kita gerai susiskaitė;-) Bet nesakykit, juk visai smagu, kad Jūsų kūryba kelia tokias aistras, ar ne? ;-)

Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-12 12:36
Fake_writer
Yra toks Rusijoj toks genialus kūrėjas Vasia Oblomov. Tai jis turi tokią dainą: Unyloe g...

O jei apie kūrinį... agitbrigados savo geriausiomis tradicijomis. Vis dar labai linksma kai vyrai bobom apsimetinėja, kai nusidažo snukį ir negrus vaidina, kai kas nors ne per ten dulkinasi, kai kokiam šūdlaikraštį pasičpsėdami perskaitom apie "žvaigždžių" purvinus trūisus su visom smulkmenom.
Sveikinu Vygaudai, tamsta atradai laiko mašiną tik ji kelia į vieną ir tą pačią skylę 25m atgal, nesvarbu kokiais naujais laikraščiais jūs ten bandot ją apklijuot.
Na, bet svarbu kad yra "blaiviai mąstančių" kuriems tai patinka, flag vam v ruki.

2, nes nyku

Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (5)
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-12 11:46
tdpb
na taip, Damastai, čionykštė publika niekad negirdėjo žodžio space, juolab neturi nė menkiausio supratimo apie tūlą K.Spacey... o jau kad nuo dangoraižio stogo nori nenori atsiveria panorama, tai ir išvis be nuovokos...
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-12 11:40
Ana_Brada
p.s. nors aš esu toji skarota bobutė iš kaimo. ;O)
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-12 11:39
Ana_Brada
to Damastui,

atsakymas į nejau tikrai įsivaizduojate, jog rajono kulturamy kas nors domisi angliškai, ir kad skarotos bobutės žiūri tarptautinį fuliką? Nu Petrą Koldūninį gal dar išriš, ale visą kitą kas jiems paaiškys?

kaip jūs galite taip nusišnekėti? Kodėl nurašote kaimą, kuris daug daugiau dabar yra pasekęs? Anglų kala? Galvojate, kad tik nuprotėję gyvena gamtos apsuptyje? Turiu kaimyną, jam greit bus 90 - šimt, bet... nepavytumėte jo. Baikite vieną kartą teršti kamo žmones, kurie yra tikrai šviesūs ir neatsilikę protu.

Keista, kad taip galvojate.

O Jums, autoriau, 5 balai iš manęs be jokių komentarų, nes ir durnas žino, kad space yra erdvė.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-12 11:10
papi ros
Speisė, tartų, I need more space for Damastas, ir pataisytų skarotai eglutei šakutę, babutė pirštukais, jei nežinotų, planšetėj paguglindama. Tu vietos bobulėms palik, berazumi.
Pasitaisom, dziedukai ir babutės, skarukes ir mažinam speisę.

Vygaudas blaiviai mąstantis.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-12 10:48
Vygaudas
Mielas Damastai,
Nejaugi jūs rimtai manote, kad "rašyk'o" publika tik skarotos bobutės?
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-12 10:42
Vygaudas
Gaminant šaltibarščius, verdami mažiausiai du indrigientai: kiaušiniai ir bulvės. Bulvės patiekiamos karštos. Logiška, kad šaltibarščiai yra ir verdami. Šaltibarščių gaminimo technologija aprašyta gabaliuke "Gėnijus Eugenijus". Mano personažai šaltibarščius "verda" dėlto, kad autorius tiesiog norėjo pažaisti žodžiais.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2018-08-12 05:37
Dekonstrukcionistas
Aukštosios filosofijos klausimas: ar verdami šaltibarščiai nėra tiesiog karšti barščiai?
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas (1)
1 2
[iš viso: 24]
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą