Rašyk
Eilės (75843)
Fantastika (2219)
Esė (1521)
Proza (10680)
Vaikams (2571)
Slam (50)
English (1166)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 3 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

2019-05-24 11:21
Akademix

Iškilmingos išlydėtuvės į pajūrį

Mieli, rašykai. Ryt išdundu į Lietuvos pajūrį pailsėt nuo jūsų visų marazmų. Užknisot! Laukiu gražių arba nelabai atsisveikinimo kalbų. Grįšiu su pajūrio vėjų perpūsta galva ir naujais projektais, bei lauktuvėmis. Ruoškitės. Iš pradžių bus reikalingas fizinis pasiruošimas ;) Myliu, bučiuoju, neilgam išvažiuoju...
2019-05-21 10:38
Akademix

Atostogos

Nuo šeštadienio neskambinkit, nerašykit, nemylėkit.
2019-05-16 15:07
Akademix

Duodam darbo!

Rašytojų akademija "Plunksnakotis" ieško specialistų užimti šioms pareigybėms:

* Laužo degintojas arba degintoja. Darbo pobūdis: juodraščių deginimas kūrenant laužą vidiniame pastato kieme.
* Profesionalus tekstų vertintojas (-a). Darbo pobūdis: skaityti studentų parašytus tekstus, bendrauti su leidyklomis, kiti su knygų leidyba, reklamavimu susiję klausimai. Mokamas papildomas procentas nuo knygų pardavimo.
* Siuntinių priėmėjas - išnešiotojas. Darbo pobūdis: studentams atsiųstų siuntinių kruopštus tikrinimas, priežiūra, atidavimas. Mokymo įstaigoje draudžiamas alkoholis, narkotikai, pornografinio turinio leidiniai.
* Apsauginis. Darbo pobūdis: prižiūrėti tvarką mokymo įstaigoje. Reikalinga karinė patirtis (Afganistanas, Vietnamas. Irakas ir kt.)
* Psichologas. Darbo pobūdis: bendrauti su depresuotais, psichavotais, šizofreniškais įvairaus amžiaus menininkais.
* Slaptas agentas-stukačius (-ė). Darbo pobūdis: infiltruotis tarp studentų ir darbuotojų, perduoti svarbią ir kitokią info įstaigos  direktoriui. Patirtis CŽV, CRU, KGB, FTB ar kitose šaraškino kontorose - privalumas.
* Mūza, mūzinas. Darbo pobūdis: įkvėpti rašytojus (-as) parašyti bestselerį...Privalumas - reprezentatyvi išvaizda...

Mes jums garantuojame visas socialines garantijas, minimalų darbo užmokestį, ekskursijas prie Baltijos jūros, išvykas į gamtą, bendrabutį, jei neturite kur apsistoti. CV pateikite komentaruose. Dėkoju.
2019-05-13 10:47
Akademix

Dėmesio! Rašytojų akademijos "Plunksnakotis" atidarymas

Sveiki maži ir dideli! Suliję ir sausi! Jau rytoj duris atveria nauja rašytojų kalvė - internatas. Naujame, erdviame trijų aukštų, plačių langų, stiklinių lubų ir parketo grindų pastate įsikurs net 100 perspektyviausių šalies poetų ir prozininkų. Mes užauginsime naujus puškinus, šekspyrus ir stephenus kingus! Juostelė kerpama rytoj lygiai 19:00 val., nevėluojam! Koncertuos vietinis senjorų liaudies ansamblis ir kviestinės užusienio mega žvaigždės, galėsite nemokamai vaišintis kareiviška koše ir atsigerti nekareiviškos arbatos. Generalinis projekto rėmėjas - rašykų partija "Kaktusų žydėjimas". Informacinis rėmėjas - pogrindinis skaitalas "Papūgų balsas".
2019-05-12 09:50
Akademix

Ot!

Prabalsavau!
2019-05-09 10:34
Akademix

Apklausa, galimybių analizė, sapaliojimai

Sveiki. Garbinga partija-žvaigždė "Kaktusų žydėjimas" savo eilinio tarybos posėdžio metu ne, ne nosis krapštė, o svarstė neeilinį klausimą: "Susisiekimo gerinimas rašykuose 2019". Gėrėm kavą su brendžiu, valgėm plikytus sausainius ir galvojom pastatyti areuostą, metro ar jūrų uostą. O ro uostui reikia "liočikų" ir stiuardesių. Kur jų rast? Norint metro - reikia giliai kast...o mes juk plaukiojam paviršium. Jūrų uostas iškart atkrito, mūsų vaizduotė skirta okeanų platybėms...Dviratukas...O! Puiki mintis, Vatsonai!
2019-05-08 13:31
Akademix

Ot dušy, rašyk.lt bratvė

Ras vzial da į pašol
Svajim krivim putiom
V lesu šumit ariol
Pa piatdisiat machniom?!

I sigaretnii dim
Krugom, I nebesa
Pagasli, vrode spim
Bes snof užasnich

Slava vaspitanii,
Bes slof  spakoina žit
Ja budu iskrenii
No mėnšė gavarit
2019-05-03 10:07
Akademix

Balandžio pabaigos seksas

Sveiki, išgyvenę! Daug kartų bandžiau, bet nepavyko. Ne visi gi tokie šustri, kad viskas eitųsi kaip sviestu patepta iš pirmo rozo. Šis bus jau koks septintas kartas kai bandau parašyti nusususį minčių kratinį apie gyvenimą ir dar šį bei tą, kak vsegda...Tai galūnių saskambio disonansas, tai atmosferos slėgis per daug slegia,tai tos dienos išpuola...:))) Elektrinių ir greitų paspirtukų, žiedlapių snygio ir kvėpavimo takų katastrofos metas. Na, dar skruzdelių traiškymo, bet neesmė. Niekada negalvojau, kad taip stipriai norėsiu lietaus. Nors pusvalanduko. Tokio su žaibais perkūnijomis ir balomis lig čiurnų. Eini mieste, nusimeti maikę, o ant tavęs dangus pila kaip ant didžiausio nusidėjėlio! Pagrindinis tikslas neužversti kanopų iki atostogų galimai įgyvendinamas. Aš gi tikintis ir savaip praktikuojantis. Iš kažkur gi reikia energijos semtis. Semdamas samčiais ir šaukštais daug neprisemsi...viskas greit išbėga per kitus galus...Tai kurią arbatą gert? Tą bronchos ar šalavijų? Viskas užteršta: oras, mintys, pakelės, miškai ir maistas. Švaros visiems! Dmitrijus Nagijevas neblogus palinkėjimus suskeldavo per “Okna” :) Nedaug beliko šį mėnesį triūso: sąskaitas susmokėt, siuntinius supakuot ir išveng apokalipsių. Iki!
2019-04-29 09:07
Akademix

Nusprendžiau

Statysiu sau paminklą! Dar nežinau už ką, bet tikrai reikia. Belieka išsirinkti, kurios parapijos miesto centre. Didelį! Dėl finansavimo ir architektūrinių sprendimų į pm.
2019-04-25 12:20
Akademix

Povelykinė tuštuma

Po vieną mintį pripildyti minčių sriubos tuščią puodą.


1 --- 5 --- 10 --- 13 14 15 16 17 --- 20 --- 25 --- 30 --- 35 --- 40 41
[iš viso: 408]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą