Rašyk
Eilės (75839)
Fantastika (2218)
Esė (1521)
Proza (10680)
Vaikams (2571)
Slam (50)
English (1166)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 21 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterKas, kas?! Kalorijų kalnai! Tai minčių alpinizmas arba sofos optimizmas. Jau po rytinės importinių makaronų lėkštės su sūriu. Ir pomidoru. Ir po keturių šokoladinių saldainių deserto. Skanu ir sotu, ir komfortiška. Tokiais tempais ir metodais niekad pilvo neatsikratyt. Tada naudot kaip būgną! Išeit į miestą, padėt ant grindinio skrybėlę monetoms mest ir muzikuot sekmadienio praeiviams. Ar pastebėjot, kaip greitai teka laikas. Su pagreičiu. O pajutot, kad su metais nebevertinam žmonių pagal išvaizdą, apsirengimą, gyvenimo būdą, minčių raišką, tiesiog priimam visus tokius, kokie jie yra, va taip, paprastai, be išankstinio nusistatymo ar kritikos. Su visais netobulumais, marazmais ir nukrypimais nuo įdealaus gyvenimo (filmo) scenarijaus. Per didelė pasirinkimo laisvė visada sujaukia laisvalaikio planus. Lietus didžiausias priešas! Ir su vidiniu tinginiu ne visada pavyksta susitarti. Žvelgiu į nuosekliai pilnėjantį kelioninį krepšį ir suprantu, kad prisirišę mes ne prie vietovių, o pasiilgstame – žmonių. Turbūt įdomiausia būtų užsidėt kuprinę ant pečių ir patraukti į Pasaulį. Na, pradžioj bent jau ratą apsukt aplink Europą. Paganyti akis, pažint, galbūt atrast save. Ar jūs suradot prasmę kasdieniuose darbuose, šeimų kūrimuose, gyvenime toje pačioje vietovėje? Pasidalinkit mintimis.


2021-08-30 19:44
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2021-09-03 05:38
Daktaras Corona
Sofos optimizmas tai sofizmas. įsidėmėk!
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2021-08-31 22:46
gogo
obelis lyg pūkas, obelis raudonas pakrapštukas...
obelis obelis obelis!
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2021-08-31 22:44
gogo
čia yra obelis?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2021-08-30 21:21
dainuoju sodui
Kažkada tikėjau tuoju prasmės atradimu, bet dabar jau puikiai suvokiu, kad to niekada nebuvo ir nebus, nes yra tikras gyvenimas, o jį nugyventi reikia labai lėtai, kad apturėtumei malonumą.
  Ir nesikankink jos ieškodamas, geriau grok tuo pilvo būgnu ir trimituok po sočių pietų, aplinkiniai galvos, kad gervės neišskrido. :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą