2020-04-24 21:16
Akademix,
man tai iš visų vyrų tu gražiausias, nors ir nemačiau, bet... nusipaišyt galem ane? :D
2020-04-24 21:11
Atrankos kriterijų objektyvumas. Dvidešimto amžiaus trečiame - ketvirtame dešimtmečiuose literatūroje susiformavo patrauklios vyrui moters įvaizdis pavadinimu "vamp". Gražia ir patrauklia buvo pripažįstama moteris turinti vampyriškumo požymių: savo tikslams besinaudojanti ją supančių vyrų dėmesiu ir jų pinigais bei socialine padėtimi. Rašytojas Ivanas Jefremovas savo romane "Skustuvo ašmenys" į vyrų ir moterų patrauklumo kriterijus pažvelgė kitaip: graži moteris protinga ir seksuali, gražus vyras - protingas kovotojas. Tikrovėje literatūroje įvardintų kriterijų yra daugybė. Visų neaptarsi. Tačiau paminėti įvykiai literatūroje įdomus tuo, kad tai lyginamasis vertinimas tarp laisvos vakarų kultūros ir chruščiovinio atlydžio paveiktų garsaus rusų rašytojo išsakytų minčių. Ir vieni, ir kiti kriterijai egzistuoja kasdieniame gyvenime: moterims patinka stiprūs vyrai (kas, deja, dažnai tapatinama su polinkiu laužyti visuomenės gyvenimo taisykles), vyrams patinka moterys, kurios gali valdyti, sukeldamos jiems neapibrėžtumo, pastovaus moters siekimo ir jos troškimo pojūčius. Todėl pasakyti "man patinka" nepasakius "kodėl", kas susiję su savo vidinės esybės atskleidimu, reiškia nepasakyti nieko, o tik atpasakoti kažkur regėtą asmenybių seką pagal populiarumą.
2020-04-24 20:57
Aš irgi sėdžiu Youtubėj, renku pretendentes (realias moteris). Man kaip vyrui įdomi tema. Lauksim rimtesnių pasisakymų, ne literatūrinių nukrypimų...:)
2020-04-24 20:41
Aš su sekančiomis pretendentėmis palauksiu, kol feministės išsiputos.
2020-04-24 20:19
Labas. Kad jau kvieti tai aš ir čia. Matau čia pats gražiausias vyras Kitkits. ir labai aktyvus. O aš gražiai nusikapsčius po dirvas ir nelabai turinti jėgų kam nors kitam. Pagaliau bulvės pasodintos, morkos, burokai pasėti. Pomidorais du šiltnamiai užsodinti. Galiu pretenduot į gražiai purviniausių ir daugiausiai suskirdusių rankų grožį, įdegusios kaktos saulėje. Vienu žodžiu grožio karalienė su dygstančia barzda ir ūsais, nes per karantiną juk tos įstaigos nedirba. O dienoraščio savininkas tikriausiai bus pats grožio karalius.
2020-04-24 19:38
Ir va jumts! :P
2020-04-24 19:38
Putplatstits!
2020-04-24 19:38
Pritsipūtėlėts!
2020-04-24 19:37
Ats uzėjau, nets tia mane pakvietė padalyvauti naujotse atraktcijotse, taciau netąmonė tia vititka, nets tia vititkai jokia ne nauja atraktcija, o tsena tsu vitsų tseniautsia, dar priets karantiną jau gerokai vitsiemts įkyrėjutsi ir nutsipodutsi ir kai amzinai tik tsu tomits popomits ir tsu jų tsektsualumaits tik, o patskui, kai ateina vitsokie virutsai ir vitsa kita, tai tada vititkai jokiots naudots its tų tektualumų ir grazumų ir dar tada vitsi po kaukėmits, ir dar tada daug tsvarpiau patsidaro gydytojai ir vitsa kita, o tots jūtsų popots tsu pripūtstomits lūpomits ir papaits dar...a...e...na, its vitso tada atrodo kaip kokiots karvėts, ir dar tada tsu priputstomits tsėdynėmits, ir dar tskruotstaits, ir tada its vitso tokiots jau kvailots, kad tik putciatsi vitsur ir pritsipūtstų vitką, ką tik jomts patakytų, kad grazu ir madinga pritsipūtsti, o patciots tai ir vititkai nieko netsupranta, nets nemato, kaip klaikiai atrodo tada, kai jau aptciputcia vitką ir ką tada dar perinkti tia tats vitsats aptipūtėlets, jau tada ir pats turi pūti kazkokių tai vien putplatscių pritsipūtęts tmegenits, kad jau rengtum tokiuts rinkimuts, kai zmonėmts ir kitkiamts tai jau vititkai nepėra įdomu, o protingiemts tai niekada ir nepuvo, va, ir tsitaip ats patakiau, kad zinotumėt, kokia kvailype tserga pataulits nuolatots ir kodėl dapar tsutsargdintats its tikrųjų, nets, kad pagydų, taip. Aha!
2020-04-24 19:21
tai, kad mes visos lab. gražios, net nėr ko galvoti. O vyrai, hm? neturiu minčių..
2020-04-24 18:58
1. Fedia iš "podvorotnės".
2. Stiopa ir "podvogzalo".
3. Dimka iš "comoros"...
2020-04-24 18:39
Ui, Akademix, būčiau pati gražiausia, jei nebūtų gražesnių. ;O)
2020-04-24 18:26
pirma mintis kylie minogue
2020-04-24 18:19
Atidžiau perskaičius tekstą tikrai galima suprasti, kad ir moterys gali siūlyti moteris. Tik nepaminėjau, kad ir vyrai gali siūlyti vyrus, tik vyrų sąrašo nesudarinėsiu.
2020-04-24 18:18
nes moteris moteriai vilkė
2020-04-24 18:06
Man panašiau į diskriminaciją, kad moterys negali siūlyti moterų :D
|
|
|