Rašyk
Eilės (76932)
Fantastika (2235)
Esė (1532)
Proza (10727)
Vaikams (2611)
Slam (64)
English (1185)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 5 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter
Laukinė Piliakalnio Radasta
Laukinė Piliakalnio Radasta
autoriaus id: 2852
 
Recenzijos
Faktai
Lankėsi: 2022-04-25 15:13
Rašykas nuo: 2003-09-23 13:25
Paliko komentarų: 2137
Mėgstamiausiuose: 60
 
ANOTACIJA

Dvylikta lyrikos knyga, ženklinanti produktyvios poetės P. R. Liubertaitės kūrybinės veiklos 50-metį.
Lyrinių eilių rinktinę sudaro du skyriai: MYLĖK ir TYLOS VALANDOJ. Šiems eilėraščiams būdingi tautosakiniai stilistiniai psichologizmai, autobiografiškumas, peizažų ir žmogaus išgyvenimų paralelės.
Tai itin dera su autorės polinkiu į eleginį susimąstymą. Čia poetė nevengia ir modernesnės tikrovės iššūkių. Tai vientisa ir konceptuali lyrinio pasaulio visuma. Labiau klasikines formas keičia ir ekspresyvūs verlibrai.
Laki metų laikų kaita individualiai atliepia išmintingos, pastabios moters amžiaus tarpsnių vyksmus, išgyvenimus, o kartu įprasmina ir visuotines žmogiškumo vertybes, jų darną. Ženklus ne tik gilus vidinis eilių mąslumas, bet ir žaismingumas, žvali autoironija.
Meninės priemonės gana minimalios, bet išskelia ir romantinius
blyksnius.        Arvydas Genys


Žinutės
Žinutes rašyti gali tik prisijungę vartotojai.
Žinučių nėra...
Ši dalis yra eksperimentinė, todėl čia matoma nedaug informacijos.

Matoma tik svetainės rėmėjams.. Plačiau...
Apie save
Apie save
Gimiau Kėdainių r. Šėtos a. Liolių k.

2000 m. buvo išleista pirmoji prozos knyga „Atminties keliais“. 2001 m. išėjo poezijos knygos „Vilties ženklai“ ir „Užmirštas dienoraštis“, 2002 m. – „Vaikštau tik kartą žeme…“, o 2004 m. – „Į baltą erdvę...“ 2005 m. pasirodė dvi fragmentinės prozos knygos: romanas „Šauksmas“ ir apysakų bei novelių rinkinys „Praeities elegija“. 2006 m. išleista poezijos knyga „Įdrėskimai“. 2008 m. išleistos poezijos knygos „Mirksnio švytėjimas“ (sudarytoja Alicija Valentukevičiūtė“ ir „100 haiku Vilniui“. 2009 m. išleistas fragmentinės prozos romanas „Nuotraukos atminčiai“, 2011 m. išėjo poezijos knyga „Dūžtantys miražai“, o 2014 m. – poezijos knyga „Siuvinėjimas kryžiuku“. 2016 m. išleista poezijos rinktinė „Žiežirba į žemę“, kurią sudarė Alicija Valentukevičiūtė ir Arvydas Genys.

Knygos
F. Dostojevskio, A. Čechovo, H. Hesės, Paulo Coelo, G. G. Markeso, A. de sent - Egziuperi, T. Mano, V. Hugo, L. Franko, R. M. Rilkės, R. Rolano, S. Unset, A. Mickevičiaus, J. Bobrovskio, G. Graso, A. Kivio, O Vaildo, T. Mano, S. Moemo, M. Prusto, F. Kafkos, S. Cveigo, A. Kamiu, Ž. P. Sartro, A. Strinbergo, R. Oldingtono, A. Miuntės, D. Džoiso, P. Celano, Š. Bodlero, V. Vitmeno,  P. Verleno, A. Rembo, H. Mano, Č. Aitmatovo, B. Pasternako, A. Achmatovos, A. Belo, A. Tolstojaus, L. Tolstojaus, A. Grino, M. Cvetajevos, J. Brodskio, H. Senkevičiaus, S. T. Kondroto ir kt.

Muzika
Klasikinė.

Filmai
F. Felinio.