Rašyk
Eilės (80658)
Fantastika (2491)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 27 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







visose užsirietusiose rankovėse po
šalčio stiklą nuplieskiantį norą keltis
iš savo lovos my dear tavo būvimas čia 
nepalyginamai keistas ir neaiškus savo
intencijomis springstantis oro granulėmis
dygiai šylant saulei šalta veido išraiška
gaudantis vėjo gyvių trajektorijų signalus

pustomais plaukais prisiartinusios dienos
iš praeito gyvenimo – buvau tada dar vaikas
my dear atėjai jūros dumbliais ir druska
dvelkiančios gatvės brėžiais po savo miestą
rasojančiom vijoklių sienom kadaise paklydau 
dabar tik iš uosto išplaukusi galiu sugrįžti

prie švyturio tylių plojimų prie vyriškų rankų
akių prie kūno alsuojančio smuklės garais
tu kasdieną miegojai su mūza my dear ir
šiandien jau nebesvarbu kai stoviu ant krašto
kai gaudau vėjy glūdinčią negyvo vandens aistrą

uodžiu vienatvę sklidinų medaus laukų
dabar jau vietoj pykčio laikau špygas kišenėse
ir nebuvusios kelionės vėžių bilietus
jūros žuvėdros my dear vakar naktį pabudo
nuo tykaus šypsnio mano veide pasigirdusi
tavo ausy vyriško rezginio sieloj nuščiuvau
krentančio vandens žvilgsnio apimta
2006-08-22 10:23
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 27 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2006-09-08 10:17
Odesa
nu vat taip smagiai nesijuokiau kaip tai seniai aciu nu
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-09-04 15:57
varna
nu išsitaisyk tą klaidą per webą. šiaip sakiau man priimtinas.ir tas. 4
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-09-04 09:25
Annuška
O tai malačius - gyvenimo gaida lūpose.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-30 20:46
Ostapas Benderis
5
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-30 09:08
Voina paskutinis mohikanas
Ko čia jūs kabinėjatės,geras tas kūrinys,gal vietomis perspausta,bet 4+ drąsiai rašau ;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-28 18:05
Nevanduo
labai silpnas darbelis. be to, prakaitu trenkia.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-28 09:55
Pranas
Genialu. O gal ir  daugiau..
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-26 20:53
Waltraut Kraft
Nuostabi metafora " uodziu vienatve....", bet visuma skaitan pasiklysta mintis, nors jau suparatu jusu eiliavimo stiliu, bet leidziu patarti ar nesinoretu paskaidyti eilutes, isrysketu ir kitos idomios metaforos
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-23 11:56
Aivaras Veiknys
5.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-22 18:02
My Kro_
Part I labiau įstrigo, o šitame eiliuje pradėjo realiau kabinti nuo "buvau tada dar vaikas", kyla vaizdiniai prieš akis, net vėjas ima pūsti.
O medaus laukai man geriausi - kupini šviesos
4
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-22 17:23
agricola
nu gerai...4
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-22 13:17
dritto
"Būvimas"
"my dear"
neužkabina. Daug žodžių, tačiau galima būtų viską sumažinti ir, manau, gauti geresnį variantą.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-22 13:00
dritto
Pritariu Awtoriui
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-22 12:47
Anthropophagos
Awtorius kartą jau prisišnekėjo.
Kūrinys yra tobulas. Beveik.
††††
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2006-08-22 10:29
Awtorius
Taupiau žodžiais mokėtum? Būvimas?
Ojoj, verbalinis vėmimas. Na, pabaiga, tokia lyg ir nieko, bet nustelbta. Bendras įspūdis - lyg banginis mylėtųsi su plekšne.
1.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą