Rašyk
Eilės (73317)
Fantastika (2192)
Esė (1496)
Proza (10357)
Vaikams (2517)
Slam (49)
English (1110)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 13 (3)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter[pranc. connexion]

  Traškindami sausas medžių šakas, leidosi šlaitu žemyn, palikdami laukų ir žemės kaitą. Užmetęs papildomą balastą, nešė kūnus pro smulkiais lapeliais sužydėjusią pelkę. Apdraikyta garbanomis jautė vėsą ir vandens bangavimą po tėvo guminiais batais. Nužengę dar nesuskaičiuojamų vaikui žingsnių skaičių, vietą atrado garsiai sutrepsint pakulnėmis į susirangiusią šakniją.
  Abu kalbėjo apie laimingiausią ir saugiausią vietą planetoje, apkabindami lazdynus, jausdami aitrų sakų kvapą, pajausdami praskrendančių paukščių šešėlius užvertė galvas į mėlyną dangų. Stiprios rankos lenkė šakas atsargiai, kol mažosios nekantriai ir žaismingai nurinko kabojusius riešutus. Taikydamas į jautriausią vietą peiliu. suspaudė kiautą ir atidavė branduolį nesulaukiančiai, kuri su nuostaba pasigerėjusi luobelės spalva, įsimetė burnon ir godžiai sukramtė.
  Grįžtant atlenkusi galvą matė romų tėvo profilį, šiltai suspaustus delnus nuvargusiuose delnuose bei drobinį maišą per kurį galima įžiūrėti surinktą lobį. Pamažu nustojo vardinti daiktus savais vardais ir klausinėti apie kiekvieną sutiktą medį. Suprato nesustabdomą susiliejimą su gamta, lydimą saugumo ir ramybės.
2019-10-30 16:36
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 0
 
Blogas komentaras Rodyti?
2019-11-03 23:49
tomkompotas diletantas ir paprastieji gružliai
kas tai intriguoja. bet labiau apie nei apie ką. velniai žino. paklausiu sutikto medžio.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-10-30 22:54
ONYX
Vot sykį yr man kastai pastiabėja kat piar dauk yvardžei naudojosi tak aš yrgi tomiat dėspėratyškai (ogo koks žodialis žynau!) miačeusi y prėšingą pusią
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą