Rašyk
Eilės (73642)
Fantastika (2197)
Esė (1498)
Proza (10401)
Vaikams (2524)
Slam (49)
English (1127)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 14 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterKodėl tyla mane baugina? Kodėl aš kartais noriu jos? Kodėl verčiu save kankintis? Absurdiška reikalauti to, kas tave žemina. Bet kas pasakė, kad tai neteisinga? Kas pasakė, kad jausti tuštumą bedvasę yra kur kas blogiau, nei jausti perspaustą mikroevoliucinę laimę. Manau, tai mūsų rūšies problema. Rūšis kaip sistema ir jos nepavykę kriterijai, pagal kuriuos valomės dantis, dauginamės, bandome surežisuoti laimingąją savo versiją. Nepavyksta. Galbūt, esi vidurrūšis menkysta. Arba daugiau nei suvaidinta ir pagal kriterijus išspausta  šypsena.

Mokslininkai bei jų tyrimai sako, jog šypsena verčia jaustis laimingais kitus žmones. Užtenka pamatyti besišypsantį žmogų ir nevalingai tai pradedi kartoti. Rekomenduojama tai daryti kuo dažniau. Manau, tai yra absurdas. Slėpti save po prisitaikėlio veidu.

Žmogus vis dar yra adaptacinėje zonoje. Amžius jam tenka kovoti už būvį, įrodinėti, kad jis turi teisę gyventi žemėje. Keičiantis laikams keičiasi tik priemonės. Kardas šiuo atveju virsta netikru šypsenos šarvu. Todėl, žmogau,  aš ant tavęs nepykstu. Tu kovoji. Tik niekaip negaliu suprasti už ar prieš save.
2019-09-01 03:16
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 5 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2019-09-01 13:55
Loke1
esate etape, vadinamame paauglyste, šis etapas pasitaiko visur, ir sąmoningumo įgijimo kelyje
tai kai viską neigi, niekas negerai ir neteisinga
Kantrybės, nušvisite..
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-09-01 13:09
ONYX
Jum dar tėk rašalą yr popėrio išgadynti teks nu niat niamoku apriepti. Biat pirmeuse turitia susyvokti koks jokingas šytas jusų 'pratingumas' iž šalės žvelgent
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-09-01 08:51
Žilis_
Už ar prieš save, tokie klausimai neturi kilti tokiame mažame tekste. Kam gyvenam?Jei neturim atsakymo, tai tekstas - bevertis
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą