Rašyk
Eilės (75179)
Fantastika (2212)
Esė (1516)
Proza (10619)
Vaikams (2535)
Slam (50)
English (1159)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 5 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterKas galėjo pamanyti, jog barnio kuliminacijoje nutraukus veidakaukę nuo Princesi burnos ant jos papų liumptels barzda. Ir kaip visa tai užrašyti į metraštį? Ne veltui vyskupas Latrimėjus, sergantis disleksija bei diabetu, sakydavo - „Žagintuvui suskambėjus trečią kartą, priimsime sutvirkinimo sakramentą“.
Princesi vyras, silpnos, bet taurios širdies savininkas Ablatiskus, tupėjo delnais prisidengęs veidą, pirštais spausdamas savas akis taip stipriai, kad net jei jis išdrįstų atsimerkti, kokias penkias sekundes nuo realybės jo regą saugotų tamsa. Jis bijojo, kad šios (apimtos gėdos) šoks iš akiduobių, ir nuriedėjusios batų purvu išklotu asfaltu pliumptels į rudą drenažo vandenį.
Princesi, narpliodama barzdoje isivelusią cigaretę, nusprendė, jog sedėjimo ant lovos krašto laikas baigėsi. Ji atsiduso taip dramatiškai, tarsi būtų net nepastebėjus, kad Ablatiskus jau prieš gerą valandą paliko kambarį. Apsičiupinėjus, bei įtrynus odon šonkaulių kanjonais bėgantį prakaito lašą pakilo ieškoti žiebtuvėlio, ir jį, prilipusį prie nugaros, surado tik tada, kai atsisuko į veidrodį, norėdama pajudinti kiekvieną savo sedmenį.
2019-01-12 19:17
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 3 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2019-03-17 11:50
Pelas
Visai neblogai. Vaizdžiai ir gan įmantriai, netipiškai piešiamos detalės. Net pagalvojau, sukarpyti sakinius į stulpelius - artės prie poezijos. Ir čia yra slidi riba. Poezijoje priimtina skrajoti dausose, abstrakcijose. Prozoje reikia daugiau konkretumo. Visi šie žavūs ilgi išsireiškimai lgainiui gali varginti, pametama kūrinio esmė. Norėtųsi konkretesnio teksto, kas vyksta, kur, kodėl, koks personažų tikslas; šios įmantrybės rečiau turi būti dozuojamos, tuomet ties jomis skaitytojo vaizduotė labiau rezonuos.
Ir taip, daugiau reikia teksto, o tai užmasini skaitytoją ir palieki ant ledo.
Ir išrankiok rašybos klaidas.
Manau, būtų įdomu daugiau tavo paskaityti, labiau išdirbtų, spėju būtų originalu, nenuspėjama.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-01-13 12:12
Loke1
Atsiprašau "mišrūną" :))

Sumanymas visai įdomus šiaip, tik kitaip pateikus...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-01-13 12:11
Loke1
Panašu į anekdoto ir pašiurpos "mištūną".
Parašyta, kaip čia pasakius, neskoningai.
Lyg pirato pasakėlės. :)))

Bet gi atkristų daugybė klausimų, jei ši pora nebūtų sutuoktiniai.
Ir nesuvulgarinta barzdotoji.
Kitaip jei baniai kyla, tai jau ne jaunavedžiai ir kodėl žmonelė nekerpa barzdos o augina,kad toji iškrenta iki papu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-01-13 10:07
Svoloč
Puikus testas nr 1.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-01-13 09:32
Nemeisio žiedas
Proza? trumpokas, be pabaigos
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-01-12 23:32
April is the cruellest month
slaviška sintaksė komentare žemiau bet gal teisinga o nuo teksto padvelkė prastu alumi iš mižalynės ir nepralaidžių prakaitui kojinių ryšulėliais kurių kaina po vieną e
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2019-01-12 19:33
Nuar
Veidakaukė? Kas čia per inkliuzas? Gal "veido kaukė".
Ar nebuvo paskubėta antroje pastraipoje išvaryti vieną iš herojų į gatvę patupėti? Kol supranti, kad jis pabėgo iš kambario barzdos išsigandęs, prireikia laiko, ko pasekoje skaityti toliau praeina noras. Lėkšti juokeliai apie fizinę būseną, žadintuvą ir sakramentą bei vyskupo gal švebeldžiavimą, o gal ištvirkimą (taip ir negalėjau apsispręsti), teksto nepapuošia ir jo nepagyvina. Scena turėjo būti dramatiškai, bent jau taip supratau iš to tupėjimo gatvėje, tačiau tokia netapo. Jei jau vaizduojate ponią su barzda, pasidomėkite, kokias emocijas sukelia tokia būsena tiek aplinkiniams, tiek jos turėtojai. Tokių žmonių buvimas - tikras istorinis faktas, plačiai aprašytas ir išstudijuotas. Beje, tuometiniai tyrėjai vienbalsiai atsiliepia apie tokių moterų nepavykusį šeimyninį gyvenimą. Jei Jūsų sumanymas kitoks, tada siūlyčiau pastudijuoti XIX amžiaus Irano šacho haremo aprašymus ir sugulovių nuotraukas. Ten rasite ne tik barzdų, bet ir ūsų ir gal suprasite, kaip reikėtų aprašyti dabartiniam estetiniam skoniui prieštaraujantį vaizdinį. Verdiktas: neįmanoma vertinti autoriaus gebėjimą rašyti, kol neparašėte bent 30 000 ženklų ištrauką.
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą