Rašyk
Eilės (73050)
Fantastika (2189)
Esė (1492)
Proza (10330)
Vaikams (2494)
Slam (49)
English (1100)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 15 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterLietuvoje po mokslų praleidau lygiai dešimt dienų. Gan trumpas laiko tarpas viešnagei, o dar kiek to laiko buvo skirta tvarkytis įvairius reikalus... Reikalistas, matai... Esmė ta, kad tuos, ką sutikau per tą savaitę su puse, galbūt kažkiek nustebinau, gal kiek nuliūdinau. Atsisveikinant kone kas kartą pastebėdavau viltį bei dvejonę jų veiduose, o jie teištardavo „sėkmės tau ten, laikykis! “. Tiesa pasakius, dar dabar nesuprantu, ką jie tuo norėjo pasakyti.

Niekada gyvenime nesijaučiau ramesniu, nei kad prieš šią kelionę. Na ir kas, kad iki pat išvykimo buvo likę begalė nežinomųjų, kaip kad gyvenama vieta, transportas, miestas. Nesidomėjau praktiškai niekuo, ir net dabar ne per daugiausiai galėčiau papasakoti apie savo miestą ar valstiją. Bet toks jau aš ir nematau tame visiškai nieko blogo. O gal tiesiog nebuvo pakankamai laisvo laiko, kad atsisėsčiau ir išnagrinėčiau kiekvieną esantį kampą.

Aš nežinau, kiek žmonijai yra žavinga nakvynė „Marriot“ viešbutyje Stambule, bet paminėti vistiek verta. Vien dėl to, kad būtų aišku, kokiame lygyje dirba „Turkish Airlines“ . Tuomet dar reiktų prisimint, kad lėktuve valgiau gan pusėtinus jautienos kepsnius. Mažiukai tie kepsniai buvo, bet visgi jautiena. Užtatai pati Turkija man nepaliko jokio žavesio, anaiptol, ten grįšti aš visai nenoriu. Bent jau į oro uostą. Ten - visiškas chaosas - visi užlindinėja, sunkiai kalba angliškai, nepaiso elementarių taisyklių. Trumpai tariant – blogiau net už Lietuvą, o taip juk praktiškai nebūna. Ypač tiems, kuriems nėra tekę pabuvot toliau Palangos.

Tarpatlantinis skrydis mane išvargino. Lėktuvo sėdynės buvo išdėliotos 2-4-2 tipu, o man, kaip tikrajam nelaimėliui, atiteko pati viduriniausia vieta. Na, pagalvojau, galbūt išeis ją pasikeist, kai pakils lėktuvas. Kol įrėmęs kelius į priešais esančią sėdynę kankinaus (vis dėlto, mano ūgis yra beveik du metrai), nusprendžiau nukreipt nuo to mintis žaidžiant tetrį ant ekrano, kuris buvo pritvirtintas prie tos pačios nelemtos sėdynės. Atsidariau žaidimą ir jau imt pultelį, o tas užstrigęs. Ir niekaip neišsikrapšto. Kadangi išeit iš žaidimo galima tik su tuo pulteliu, taip ir liko prieš mane tetrio logotipas su mirksinčiu užrašu „Play new game“. Gal aš ir paranojikas, bet man atrodo, kad tokios nesamonės visada atsitinka būtent man. Net nepažįstamui kaimynui, kuris sėdėjo gretimai, pasiskundžiau. O aš tenorėjau atsipūsti ir pamiršt tą skausmą kelyse. Galiausiai užsidėjau ausines ir pasileidau mėgstamiausią Nicolas Jaar albumą „Space is only noise“. Nėra situacijos, kurioje nenorėčiau klausyti Nico, o būtent tokiose, jo muzika man yra kaip išsigelbėjimas.

Pasų kontrolė, lagaminai, ir štai, mes jau NYC (New York City). Aišku, belaukiant lagamino teko kiek pasinervint, nes tas atkeliavo pats paskutinis, kaip ir visada. Pablūdijom gerą valandą oro uoste, kol radom, kur galima palikt bagažą ir gaut transportą iki centro. Nuo tada, kai įsėdom į autobusą, kuris judėjo reikiama kryptim, prasidėjo visai kitokia kelionė. Prasidėjo Amerika. Ir mes buvome jos dalis.
2015-06-24 02:21
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 0
 
Blogas komentaras Rodyti?
2015-10-12 23:26
sesė_mėta
Ech, pamačiau, kad yra trečia dalis, tai pagalvojau paskaitysiu pirmą... dabar nebenoriu skaityt toliau. Neįdomu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-06-24 19:01
Galaxy
Negalima apie šalį spręsti iš vienos nakties oro uoste. Čia aš apie Turkija. NuveVertinti spalvingą ir istorinį miestą iš vienos naktynės viešbutyja irgi negalima. Sėkmės surandant NYC bent pusę tiek kultūros paveldo kaip Stambule. Tekstas tai toks niekinis, nelabai primena literatūrą
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2015-06-24 06:20
Svoloč
Gerai. Toliau.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą