Nuobodu
tas pats autobusas nekeičia
maršruto ir gobelenų,
šįryt keleivė rėkia
apie draugą nusmukusiu treningu,
vienu ypu degtinę įveikęs,
jis paklausė: ką renkiesi
mane ar senmergystę?
Nuobodu, nes laikas
žaidimo iššvaistytas,
nes apsimest geru –
tebuvo skirtas man
nedidelis vaidmuo,
nes panašėja
budinčios lange
klasiokė su pelargonija.
Geriausi patarimai
kaip gyventi pagelsta
kartu su knygos puslapiais,
svarbiausia perprasti:
dykai negausi nieko,
nebent aviganis per tvorą
dykai ištiesia
labas.
Po daugelio mokslo metų
pasigendu paprasčiausio
nors vieno išmokto
burtažodžio.
O trenigas Nike ar Adidas? Bet kokiu atveju tai patogus drabužis, nepadorus gal tik inteligentams ir stereotipų sužalotiems...Kartais matau miesto centre besivoliojančius kostiumuotus ir lagaminuotus, ir jau nesistebiu niekuo...Kita vertus tu juk patyrusi žaidėja...o kartais žaidėjai tampa treneriais...O šitas tavo vaidmuo gal ir nedidelis, bet esantis komforto zonoje iš kurios išlįsti reikia pastamgų...
Pabaiga labai gera, atskleidžianti karčią tiesą: pilkumoje marinus gyvenimą, kartais sukirba pradėti viską iš pradžių, kitaip, bet... tokio burtažodžio nėra. Sugebėta puikiai perteikti nuotaiką. Gal ir sutikčiau su WeRide, kad pertekliaus esama, bet TIKRAI ne tiek, kiek jis ignoruoja, nes įsismaginęs ir pagrindinį perlą praignoravo... :D:D:D Vat, jei nusmuktkelnis keleivės draugas būtų vienu ypu įveikęs degtinę ir surėkęs: ką renkiesi - mane ar suskį Aloyzą? - būtų įtikinamiau. :D
Geriausi patarimai
kaip gyventi pagelsta
kartu su knygos puslapiais,
svarbiausia perprasti:
dykai negausi nieko,
nebent aviganis per tvorą
dykai ištiesia
labas. - tai jau taip :)