Nuo senų laikų
kiekvienas senelis, vaikas
glostė, šėrė
veršelį, paršelį-
visi sveikai gyveno...
Vėliau išponiškėjo
to kvapo uostyt nenorėjo,
tada augintojai jauni
išvyko į užsienį pirmi.
Tenai mokyklos langai atviri-
atžalų balsus girdi.
Tėvyneje prie mokyklų
žaliuoja dar laukai ganyklų,
o apie tas kaimenes gyvulių
anų metų knygose randu.
anądien mačiau- per "teliką' rodė, kad už vis paprasčiau atsispausdint tai ką nori. Vadinasi, labai greitai,- nereikės nei šimto metų, kai spausdintuve trimačiame turėsi silkę ir karbonadą....
viskas eina giganto žingsniais į priekį, Sueiliavai tikrą tiesą
Čia jau nedejavimas, o de fakto ir de jure. Nebebuvo skirta dėmesio gyvulininkystei, kurioje dirbo daug jaunų žmonių, dauguma jų išvyko, daugelis kaimų liko be žmonių. Savivaldybės nori jau ištisus kaimus išbraukti iš žemėlapio. Nebėra vaikų uždaromos ir mokyklos. Daugelį gyvulininkystės produktų išsivežama iš užsienio, ten paliekamas šalies kapitalas. Dėl to trūks valstybei ir lėšų. Augalininkystė beveik pilnai mechanizuota ir problemų tiek nėra. Bet kam grūdus gabenti į užsienį. Tad intensyvios gyvulininkystės vystymas yra stipriai pristabdytas.
aš nevalgau mėsos. geriau parašyk kad jie galėtų daržoves auginti. o aš tau užtai avansu 2,5) į ateitį.
matai, jei būtum nervuotas dėl nervų, tai visi čia tau 4 supiltų ir pareplikuotų linksmai guviai aktyviai, bet esi Staputis, nu štai, tai ir 1. o parašei lygiai kaip ir anas apie zyles ir lašinius. čiut prasčiau, bet poezijos, tai tiek pat.
aš mėsos nevalgau, geriau sukurk kaip lietuviai gražiai augina grikius, visus javus, daržovių kalnus, ir ekologiškai- pasvajokime.
+3