Rašyk
Eilės (79117)
Fantastika (2333)
Esė (1598)
Proza (11068)
Vaikams (2734)
Slam (86)
English (1204)
Po polsku (379)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 21 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Mes, žmonės, mėgstame ieškoti problemos sprendimo tada, kai jau per vėlu. Ir tai jau įaugę į mūsų kraują. Užtenka pažiūrėti vien į krikščionybę. Vietoj to, kad mokytų kaip nedaryti nuodėmių, ši religija mieliau išmoko maldas, kuriomis galima „išsrėbti“ visą mėšlą, kurį esi pridaręs. Apsivogei, apsimelavai – ne bėda. Sukalbėsi kelias Marijas ir vėl skaistus. Ir taip pasaulis po truputį griūna, bet kaltų nėra. Visi meldžiasi, o ledynai vis tiek tirpsta. Kalbant apie ledynus, tai globalinis atšilimas viena iš rimtesnių problemų. Ir tai nėra negimęs vaikas, aborto nebepadarysi. Tai net nebe naujagimis, į vaikų namus nebeatiduosi. Tai jau labiau kišenvagis paauglys narkomanas, kurį išauklėti per vėlu. Belieka stebėti jo degradaciją ir mintimis grįžti į tą momentą, kai buvo padaryta lemtinga klaida. Na ir aišku rodyti apsimestines pastangas, kad visuomenė visiškai nepasmerktų. Bet negi žmogus tikrai toks kvailas? Nes kai geriau pagalvoji, daugiausia naudos iš globalinio atšilimo turi vandens gyvūnai. Tai tarsi žemių okupavimas. Bet kas iš vandens gyvūnų galėtų taip pasielgti? Ruoniai per kvaili tokiam tobulam planui. Tas pats galioja ir jūrų vėpliams. Orkos, rykliai ir piranijos būtų ėjusios per jėgą. Pingvinai iškart atkrenta. Tyri, mieli pacifistai niekada taip nepasielgtų. Bet va delfinai, tai sukti ir galvoti padarai. Sukūrė koks vienas tobulą planą, susicypė savo ultragarsais ir telepatijomis, sumėtė pėdsakus ir laukia dabar. O po kelių metų jau plaukios sau apsipūtę po Amsterdamą ir bėdų nematys.
2014-03-31 13:00
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 5 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2014-04-03 15:40
gunta
Besivystant protui, Sielą slepianti uždanga plonėja ir GALIAUSIAI visiškai IŠNYKSTA. ŠIOJE BŪSENOJE siela jau suvokia savo nemirtingumą,  ir susitapatina – susilieja, su Aukščiausiąja Būtimi. Tokią būseną žmogus gali patirti, (ir galiausiai pasiekti, jei ją išlaiko ilgai, sąmoningai, kai ją jau patiria) TIK VISIŠKAI PERŽENGĘS, kūno ir proto RIBAS; Siekdamas įveikti savo kūną ir protą, KAD GALĖTŲ (įveikęs juos) panaudoti juos kaip instrumentus žmogus laikosi griežtos kūno ir proto DISCIPLINOS. To moko bet kurios krypties Jogos sistema, Ajurvedos mokslas, Bet kurios religijos sitema, kurią pasirinko ir kurią tada reikia praktikuoti, ir praktikuoti supratus pasirinkto dalyko TEORIJĄ; kurie (arba kurios TAI RELIGIJOS) veda supratimą link žinojimo, į vienovės suvokimą – t. y. savęs išjautimą kaip tos vienovės, arba tą vienovę sudarančiąja dalimi ir visuma;
Šis žinojimas leidžia žmogui pajausti VIENOVĘ su visu pasauliu, ir jis nebesuvokia savęs kaip ŽMOGAUS (sąmoningai) pasekmėje tapdamas susitapatindamas jau su Aukščiausiąja Būtimi. Tai jau kitoks supratimas (suvokimas) nei kasdienės patirtys. Jis suteikia ramybę, apie kurią Biblijoje yra sakoma: „ramybė, esanti aukščiau bet kokio supratimo“. O ŠIS ŽINOJIMAS (tai jau viso žinojimo pabaiga, arba Vedanta (budizmo religijos žodyne). Šioje būsenoje nebėra skirtumo tarp žinančiojo, žinojimo ir to, kas žinoma.
Nors įvairias religijas išpažįstantys žmonės netiki šia SIELOS vienio tiesa, kai kurie iš didžiųjų pranašų, pavyzdžiui, Jėzus, skelbė: „Aš ir Tėvas esame viena“, „Aš esu jumyse, ir jūs manyje“, „Aš esu jis“. Tačiau daugelis tikinčiųjų nesupranta, ką reiškia tokia gili išmintis, ir smerkia reinkarnacijos ir sąmonės evoliucijos teorijas. O juk Biblijoje, Evangelijoje pagal Joną, aiškiai pasakyta:
„Jėzus atsakė: <<Iš tiesų, iš tiesų sakau tau: jei kas neatgims iš aukštybėsª, negalės regėti Dievo karalystės“. >>
Nikodemas paklausė: << Bet kaip gali gimti žmogus, būdamas nebejaunas? Ar jis gali antrą kartą įeiti į savo motinos įsčias ir vėl užgimti? >>
Jėzus atsakė: <<Iš tiesų, iš tiesų sakau tau: kas negims iš vandens ir Dvasios, neįeis į Dievo karalystę. Kas gimė iš kūno, yra kūnas, o kas gimė iš Dvasios, yra dvasia. Nesistebėk, jog pasakiau: jums reikia atgimti iš aukštybės˚ >>. “
(Jn 3, 3 – 7) *
_____________
ª Arba: „iš naujo“
˚Arba: „iš aukštybės“
*  Cituojama su išnašomis iš Naujojo Testamento (iš graikų kalbos vertė Česlovas Kavaliauskas): Biblija, arba Šventasis Raštas, Vilnius: Lietuvos Biblijos draugija, 2000 – Vert. Past.

Dvasia**, arba tyroji sąmonė,  esanti žmoguje, – tai nedaloma begalinė prigimtis, neveikli ir nekintanti visuma... toji pati visuma yra visur kur – nuo mineralo iki žmogaus.
** (žodis dvasia, ir siela, šiame tekste turi tapačią vieną reikšmę.)  Dvasia, (arba tyroji sąmonė) niekada nekinta, ta pati dvasia, persmelkia visa  - nuo mineralo iki žmogaus. Iš Dvasios, arba Tyrosios Sąmonės, randasi materija ir protas,  atsiranda kūrybinės galios, kyla veiklusis sąmonės pradas, už kurios ji pati slypi ir kuris (pradas) iš beformės Dvasios kuria formas, iš begalinio – baigtinus dalykus, tokius kaip savimonė ir individuali būsena;
Pasiekęs sąmoningai Vedantos būseną, žmogus yra jau nebe žmogus, o visa persmelkianti Dvasia;
To moko bet kurios religijos praktika – pasiekti būtent tą būseną, arba sugrįžti savyje į dangų – idant mes visi danguje esame, tik savyje į jį negrįžę; štai ko moko visos religijos, to paties, kiekviena su savo sistema.

O tu rašai, savo straipsnelio pradžioje, kad:

(CITATA):
“Užtenka pažiūrėti vien į krikščionybę. Vietoj to, kad mokytų kaip nedaryti nuodėmių, ši religija mieliau išmoko maldas, kuriomis galima „išsrėbti“ visą mėšlą, kurį esi pridaręs. „“
(CITATOS PABAIGA)

Žmogiuk, religija ne nuodėmių skaičiuotuvas, ji nemoko jų skaičiuoti,
Nuodėmė šiaip jau yra pažinimas, praktikuodamas pasirinktos religijos sistemą, pirmiausiai gali atpažinti nuodėmes savo veiksmuose, kurios yra pamokos – pažinimas, mokančios pasiekti savyje ROJŲ... tai yra, sąmoningai sulieti save su DIEVU- arba SU VIENIU, arba SU Tyrąja Sąmone, arba SU VISA APIMANČIA DVASIA, kurios dalimi tu ir esi – na kaip lašas, yra okeano dalimi.  Ta būsena yra Laisvė formų virsme ir pasaulio kaitoje, ji nekintanti ir kartu sudaranti visa ką.

Ir islamas, ir judaizmas< ir krikščionybė, ir budizmas – yra religijos, jos moko pasiekti ROJŲ – laisvę. Rojus ne išorėje – jis suvokime ir pasiektoje būsenoje. Tai Laisvė... dievas yra laisvė – juk jis laisvas, kaip kristus, ir daugelis kitų pranašų – užbaigęs mirties ir gimimo ratą... jam nebereikia Atgimti iš Dvasios, o ne iš kūno, taip?..

To moko ne tik religijos, to moko ir Ajurvedos praktika, Jogos praktika, (kurios neprieštarauja nei vienai religijai, bet kurios religijos žmogus, gali praktikuoti jogą, ji nepažeis religijos tos nuostatų. Kaip ir Ajurveda.) religiją, kurią pasirinkai, pirmiausiai reikia suprasti – jos TEORIJĄ, kaip ir suprasti bent, dar iki praktikuojant, ką pasakė vienas ar kitas pranašas, kad ir tą patį Kristaus mokymą, ką jis pasakė viename ar kitame savo posakyje. Ir ne tik Kristus, tegul tai bus Buda, tegul Muchamedas, esmė – jų pasiekta sąmonės būsena, ir tiek...
O ką tu rašai, ką? Mhmm.  religija moko nuodėmes daryti, ką?.. na jau, ji tik moko jas atpažinti – nuodėmės, tai pažinimas kelyje į laisvę. Tai kliūtys, kurias turi įveikti, tavo padarytos nuodėmės.

Beje, nueik pas kunigą, ir paklausk, ar pamelavus reikia sukalbėti tą maldą ar kitą? (o maldą kalbėti irgi reikia ne kaip žirnius į sieną, kaip žirnius į sieną suki rožančių, taip?.. bet jau suvokdamas, kiekvieną žodį, kol įeini į maldos būseną – ogo, gali juk ir neįeiti – tai kalbėk tą maldą tris kart tiek, bus tas pats, kas ir nei karto nesukalbėjai, tačiau neįmanoma neįeiti, sukalbėjus kokį 30 kartų, na per kurį nors iš tų 30 vis tiek įsijungs prieiga, ji smegenyse, o juos sutvėrė – dievas.) na, o jei neįsijungs, tai tau dar 300 kartų reikia sukalbėti, 3 kartus meluoti – nuodėmę daryti, kad tiek reiktų sukalbėti, kol va vieną kartą įsijungs... Įsivaizduoji, kiek kartų turėsi gimti, kol tiek nuodėmių pridarysi, kad galėtum tiek kartų kalbėti maldą, kol pagaliau, dievo sutverti smegenys, vieno kalbėjimo metu – įsijungs, ir jau patirsi maldos būseną...
Nuodėmė – tik pažinimas, o religija jokia nemoko jų nei daryti, nei skaičiuoti.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2014-04-01 01:18
Daineko
paskaitykit Baimės būseną, autorius Michael Crichton. jokio atšilimo nėra. išeitų, kad ir tekstas neturi pamato. 1
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2014-03-31 19:12
Svoloč
Amsterdame kurie plaukioja oi kiek bėdų pamato: ten ir marihuana, ir transvestitai visokie. Oi kaip ten gražulio trūksta.
Bet ne 1. Du už pastangas ir susirūpinimą Žemės rutuliu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2014-03-31 16:03
tictac_it
visai neįdomu ... ir tas šmaikštumas toks šlapias ... 1
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą