Rašyk
Eilės (80656)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 112 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Linksmai tądien tave kapojau,
Nebuvo man lygių tada,
Tau krito ašaros iš skruostų,
Šaukei, paleisk, aš nekalta!

Bet aš kapojęs nesilioviau,
Nubraukęs prakaitą šalin,
Numetęs kirvį kuo toliau,
Pradėjau ją smarkiau dusint.

Ir ji vis klykė, nesiliovė,
Kaip žiburys vėliau užgeso...
Tokia yra aukos dalia,
Nevaikštinės daugiau nakčia.
2013-07-24 19:31
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 5 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2013-07-26 00:52
apytikris
Geriau, Pauliau, būtum užsirūkęs. Arba pridėjęs gale pvz.
Nemiga prakeikta. Noro šokiruoti neužtenka, kad kiti tave poetu laikytų.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-07-25 16:32
Daineko
o kodėl tos antraplanės veikėjos visada apsižliumbia?/
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-07-25 16:31
Daineko
labai nuoširdus darbelis, sugraudino lyr. veikėjo fizinės pastangos
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-07-25 11:44
TomKomPotas
Raskolnikovas. 1
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-07-24 23:28
Svoloč
Šaunuolis, Bėkšta, nesvarbu ką ten pribaigei, bet vaikštinėti tikrai nevalia.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-07-24 22:27
veikejas
nooooriiiisisss linksmai dainuoooti 
turinio ir formos priešingumas keistą efektą duoda.

idėja taip padaryti (aš ne apie žmogžudystę) gal ir nebloga
bet turinys pernelyg tiesmukai nemalonus ir neturintis ką duoti..
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-07-24 22:21
Paulius Bėkšta
Matote rašau, tai ką sapnuoju.Nuostabūs sapnai, verta aprašyti
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-07-24 20:39
Erla
Gal autoriui kilo ,,kūrybinių minčių'' dėl jo mieste užkapotų merginų. Nederėtų juokauti tokiomis temomis, juolab kad autorius neįgalus suvaldyti lengvesnius siužetus.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-07-24 20:27
Kadagys
Čia jau kriminalas, tik nesuprantu kaip dar užkapotą žmogų reikia dusinti. Aprašyta tikra žmogžudystė.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-07-24 20:11
poeziją turime daryti visi
Būtinai reikėjo uždėti ženklą N-18
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-07-24 19:49
Gogl Mogl
Dėl to vaikštinėjimo negalėjau susiturėti, išsprūdo.:( Bet čia juk lyrinis subjektas tikina, viskas liux.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-07-24 19:44
Gogl Mogl
Na, tikrai juokinga. Ir vaikštinės ji nakčia, oi kaip dar vaikštinės.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-07-24 19:35
Paulius Bėkšta
Aš stengiuosi
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2013-07-24 19:34
Indre Thinks Too Much
Pirmą kartą šita tema nuskambėjo smagiai :D lengvai skaitosi, vaizdinga. Patiko.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą