Rašyk
Eilės (77011)
Fantastika (2252)
Esė (1533)
Proza (10774)
Vaikams (2619)
Slam (65)
English (1186)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 5 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterNaujas nusikaltimas - neeilinė nemigos naktis. Neigiu Niekeno norus, nebepastebiu nešešėliškų nuojautų. Nurimstu - nustebinta naujagimiško nenoro numirti, net nepastebėdama nelogiškumo. Naktinėdama, nemąstydama nužvelgiu nostalgiją - nusivylusi nupučiu.
    Niekas niekada nepriena, nepataria, nepakelia, nes nenori nuraminti. Niekas nebesišypso, nekvailioja - nebemoka. Neverkia, nesikremta, neliūdi -  nebeįstengia (nusviestieji nebegrįžta - nemoka). Nė nimfos nebelydi - nebegeria nedangiško nektaro. Niekas nebekuria, nes nori nebepralaimėti.
    Nuraškau nunokusį nektariną, nebežinau: noriu - nenoriu. Nors niekada nemačiau netaisyklingų, nuvalkiotų netikrumo novatorių, nujaučiu: netikra net naktis, nuodėminga ne negerovėmis - nuopuoliu. Niekur nebeieškodama numoju nosinaite, nebesigilindama net nesavon neviltin.
    Naikinantis nepastovumą neurotiškas nenuorama - netikra. Nuobodus, nebesuveikiantis, nugalėtas nihilizmas - nebetikra. Nenusileidžiantis niekam, nemirtingas novicijus - netikra. Nenuodingas, nieko nenaikinantis nikotinas - nebetikra. Naujausia, nekasdieniška nuolaida, nenorintiems nutilti, - nebeegzistuoja.
    Nukirsdinu neapykantos nuotrupas, nusigręžiu - nebesitikiu Nieko (nepareis). Nekenčiu neramių nemigos naktų...Naivuolė NemezidėKaunas 2007
Respublikiniam kūrybos konkursui „Noriu nobelio“
2011-06-16 12:29
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 10 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2012-06-20 21:04
Juodvarnė
Dažnai vertingi kūriniai čia įvertinami kur kas blogiau, už visiškus niekus. Šitas darbas įvertintas absoliučiai neadekvačiai.

Taip, darbe svarbiausia motyvacija, ne kaip pasakyta, o kas pasakyta. Ir dar reikėtų kažkokios autoriaus pozicijos, aiškių moralinių nuostatų. Tai yra pats blogiausias požiūris į literatūrą.

Darbas neblogas. Tai nėra vien eksperimentas - prasmė juntama nepriklausomai nuo formos.  "Niekur nebeieškodama numoju nosinaite". Suprantu šį kūrinį kaip postmodernaus neherojaus nepožiūrį į nieką ir iš šitos perspektyvos rašau 4.

Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2011-10-04 21:31
varna
sakyčiau geras eksperimentukas
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2011-09-29 19:15
latentic
kaip šiaulietis nedalyvavęs tame konkurse - žvilgtelėjot į manąjį, palikdama komentarą apie raidelių trūkumą. Aš žvilgtelėjau į šį konkursinį - pastabą norisi palikti panašią į Laukinės Obels,  - nemanote, kad raidelių pertekliuje kažkur pradingo motyvacija? gal tame ir yra dar devyni skirtumai, kurių nepamatėte? 
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2011-06-16 21:51
Varniukė
2007m. Šiaulių "Saulėtekio" vidurinės mokyklos mokytojų grupė parašė ir įgyvendino pilietinio ir tautinio ugdymo projektą „Knyga - pilietis - tauta". Vyko konkursas "Noriu nobelio", dalyvauti galėjo visi norintys. Užduotis buvo sukurti bet kokio stiliaus kūrinį, kuriame visi žodžiai būtų iš tos pačios raidės, laureatų kūriniai išspausdinti knygutėje:
http://www.patogupirkti.lt/book/book.asp?isbn=9789955320258
;)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2011-06-16 20:51
Svoloč
Nebepasakysiu nieko naujo, nes neregėtai noriu nusirašyti net neblogiau nei nobelio nominantė.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2011-06-16 20:33
Laukinė Obelis
Gal čia tik aš neapsišvietusi, bet apie tokį konkursą nesu girdėjusi, todėl šaunu būtų, jei autorė būtų paaiškinusi, kas tai yra. Gal tada paaiškėtų ir visų n- prasmė, nes dabar - savotiška, bet nemotyvuota. O toks neaiškumas nieko gero neduoda.
Tekstas vietomis kabina, o vietomis visiškai be ryšio pasirodo.
Kaip bandymas, žaidimas - neblogai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą