Rašyk
Eilės (80657)
Fantastika (2489)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2769)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 191 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter







Ir jis išėjo iš jos istorijos
bet jos gyvenimo paveiksle
liko spalvos ir ženklai
ir tu išeisi iš kitų istorijų
kartų kaita kitom spalvom
savus gyvenimus teplios
n e t o b u l a i
gimei tuščia balta drobė -
erdvė plytėjo
su kiekviena diena
spalvų gama
tamsėjo ir tamsėjo
vaikystės rožinės
neliko visiškai
sakyki  savojo
gyvenimo paveikslą
nutapyti jau baigei?
paletėje dar liko
išspaustų dažų
imi teptuką
vien ambicijos
vien prietarai
tavo gyvenimo istorija -
tai krešulys
nėr meilės nei kančios
skaudi autoironija
tuščios drobės norėtum
kitam gyvenimui ji palikta
deja
jau jis išėjo
2008-11-17 10:02
Į mėgstamiausius įsidėjo
Šią informaciją mato tik svetainės rėmėjai. Plačiau...
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
Įvertinimas:
Balsų: 6 Kas ir kaip?
 
Blogas komentaras Rodyti?
2008-11-20 22:54
Upelis vėl
man labai nuo dūšios pasirodė ir patiko
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-11-17 23:42
Namas šešėlyje
mano gyvenimo spalvos man patinka, nenoriu baltos drobės, geriau amžinai tobulinti tą pačią, bet nelemta. Tinkamos mintys apmąstymui.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-11-17 22:01
Loke1
..a?
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-11-17 21:52
Akademix
Taip ramiai...jau susitaikei?...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-11-17 19:00
čia man
paletėje dar liko išspaustų dažų...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-11-17 18:17
Kiko tap
Labai labai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-11-17 17:35
Čia ne Aš
Gražu
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-11-17 16:50
indulgencija
taip, Aussia
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-11-17 15:59
aussia išpro
Gražu, nes jis jau išėjo...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-11-17 14:52
indulgencija
esu maloniai nustebinta....
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-11-17 13:52
Lugnis
nu aišku, pasityčiojimas iš skaitytojo, tik jis man panašesnis kaip protestas, rašantiems tokio pobūdžio nesamones ir įvardinantiems jog tai eilės, va taip manau apie tekstuką. toks protestas. (išraiškos priemonė, kaip tie visi "žalieji" pririšo didelėms paminklinėms akmeninėms galvoms daug maišelių; tai protestas.)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-11-17 13:11
klimbingupthewalls
juodraštis esei, bet ne eilės.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2008-11-17 12:06
indulgencija
jeigu nesuprantate...tai ir nebalsuokite,
arba komentaro norėčiau, taip slaptai ir bjauriai
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Visuose


Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą