Rašyk
Eilės (72358)
Fantastika (2182)
Esė (1694)
Proza (10246)
Vaikams (2474)
Slam (49)
English (1094)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 7 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

Ką jums davė buvimas šioje svetainėje? Galvoju, ką aš čia darau??? Ką man, kaip rašaliotojui davė ši svetainė? Tik nepradėkite rašyti tokių kvailų klausimų: o ką davei tu? Aš dėjau tai, ką parašiau. Kažkam kažką daviau – tikrai ne...
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-28 11:12
Emvilkee
Pavydžiu tiems,  kurie gavo naudingos kritikos, gerų rekomendacijų bei emocijų, konstruktyvių pasiūlymų, įdomių pokalbių apie literatūrą ir tt.
Netikiu tais, kurie sako, kad nesitiki nieko ir jiems nereikia "gauti". Tai nonsensas. Melavimas sau. Duoti - visi duoda. Savo saviraišką. Dalinasi, sakykim.
liūdna, kad yra tiek ateinančių linksmintis bei ieškoti sau paviršinių neliteratūrinių malonumų. Literatūra - dvasinis poreikis.Ir norisi svetainėje jaustis toleruojamu, bet ,deja,kitimas akivaizdus - buvusių svetainės  tikslų nuvertėjimas dėl keliolikos ne itin intelektualių ( mano nuomone) žmonių "viešpatavimo" esmės.
Dėkoju pasisakiusiems.
Įvertinkite komentarą:
Geras (3) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-28 08:29
Trantsliukatoriuts Agu Kitkits
Pet palaukit...ats netupratau...tia kazką tai turėjo duoti, taip?...Vitsiemts, vitsiemts kazką tai duoti...KĄ?-Vitsi jau gavo?!!...Pet, palaukit, o ką gavo???...Nets jei ne kopūtstuts, tada man irgi reikia, taip taip, jeigu taldainiuts, tada man dvi dėzutets pratsau, pet tik tada jeigu tokoladiniai, zele ats jau nevalgytsiu dviejų,ne, peveik fe...apeltsinuts irgi imciau, pet its vitso - geriau tokoladats, grynats tokoladats tsu rietsutaits, taip!...Aitsku latsiniuts ats irgi paimciau, jeigu geruts, tsilkėts kartaits, man natūralių produktų prtsyciau, ne its matsimots vitsokių netikrų ir...Pet ar dar liko ko???
Įvertinkite komentarą:
Geras (3) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-28 01:02
Le Hawk
Davė tai, ko ir norėjau čia registruodamasis - galimybę publikuoti savo tekstus, paskaityti ką rašo kiti, susilaukti atsakymų, komentarų ir naudingos kritikos, padiskutuoti, tobulėti. Rašymas man yra vienas iš hobių, nemanau kad kada valgysiu iš to duoną, bet ne viskas gyvenime daroma už atlygį. Labai tikiuosi, kad tai, ką aš rašau, kam nors irgi kažką duoda, tegul ir nedaug, bet vis tiek.
Įvertinkite komentarą:
Geras (4) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-27 13:29
twentytwenty
Sakyčiau ,- jei ne literatūrinės svetainės,jei ne padrąsinimai ir kritikos, jei ne bendravimas gyvai , naujų  draugų atradimas, niekad nebūčiau išdrįsus išleist poezijos knygą ir tai todėl, kad dalinamės, o tai labai daug
ir tai mane veža
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-27 11:51
TomKomPotas
"rašyk.lt yra literatūrinė svetainė. Ji skirta visiems, turintiems savos kūrybos ir norintiems ją parodyti kitiems, mėgstantiems skaityti bei vertinti kitų kūrybą, dievinantiems knygų skaitymą bei turintiems ką pasakyti apie perskaitytą kūrinį, besidomintiems literatūriniu Lietuvos ir pasaulio gyvenimu." - lyg ir nematau prievolės kažką kažkam duoti ar būtinai gauti gauti. matau galimybę pasidalinti.
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-27 10:13
optimistas0192
pačius gražiausius ir prasmingiausius žodzius parašo  liaudies poetai, rašytojai, pasakotojai ,surandi labai gražių kad ir ne nušlifuotų perliukus, Anksšiau parašydavau viena kitą žodį, dabar turiu daugiau galimybių, norisi daug ką išsakyti , pasidalinti, labai patinka kritika ir žinoma malonu jeigu koks žodis sušildo ir kito žmogaus širdį
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-27 07:52
Meškiukas
Patinka man tokios temos - pavadinimas skambus, blizgantis kaip tris kartus poliruotas Nissan GTR (V6, koža roža, 100 km per 3,2 s, raudonas. Arba ne - sidabrinis. Arba raudonas.), o pats temos įvadas liūdnas ir graudus kaip VAZ 2106 (koža buvo, roža jau išmalta, iki 100 km įsibėgėja taip pat greitai kaip pensininkė su maximos vežimėliu, bet raudonas). Taip sakant- norėta užduoti klausimą, "paslepiant" po juo visą savo gyvenimo istoriją.
(dar kartą patikrinam ar tekste nepaminėjom Emvilkės. Šitas nesiskaito).
Ką davė? Ai šiaip linksmybių, klouniškų temų, dėmesio reikalaujančių asmenybių. Įsijungi, paskaitai, vis linksmiau. Asmeninės problemos tampa tolimos ir nereikšmingos.
p.s. jei kuris administratorius mano tekste mato stilistikos, skyrybos klaidų, pataisykit. Nenoriu apsijuokt.
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-27 00:41
bebalsė
Aš įėjau į šią svetainę prieš kelis mėnesius ir net nespėjus apšilti gavau šalto dušo pliūpsnį ... Gerai, kad man ant pečių užmetė apsiaustą Raimondėlis ir N2, todėl jiems už tai dėkoju ir iki šiol jaučiu sentimentus. Taip pat būtent šioje svetainėje atradau Prano, Voinos, Žilio ir kitų man artimos sielos poetų kūrybą, kurią labai vertinu ir branginu. Gaila, kad Voina pasitraukė iš Rašyko bendruomenės, bet aš jį suprantu ir pateisinu šį jo poelgį. Norėčiau, kad Voina susikurtų savo svetainę ir joje suburtų šviesiausiąją visuomenės dalį, kur galėtumėme skaityti vieni kitų eiles ir bendrauti be pykčio ir rietenų... Manau, kad kažkada taip ir bus.
Rašyko bendruomenei linkiu darnos, pakantumo bei kūrybinio bendravimo džiaugsmo. 
Įvertinkite komentarą:
Geras (3) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-26 23:43
Laukinė Obelis
Kaip šios diskusijos iniciatorė siūlo, pakalbėsiu ne apie ją, o apie save.

Taigi. Svetainė man davė visai nemažai. Visų pirma - galimybę parodyti šiam nedideliam pasaulėliui savo rašliavas tuo metu, kai beveik niekur kitur dar nedrįsau jų rodyti. Davė diržo ir bizūno, o kartais po truputį paglostė. Suteikė galimybę pasiknaisioti po kitų tekstus ir netgi jiems ką nors patarti. Leido perskaityti daug gražių kūrinių ir dar daugiau nelabai gražių. Dar buvo daug įdomių pokalbių, o taip pat ir pykčių, ginčų, pasispjaudymo - na ir kas?.. Buvo rankų paspaudimų, šypsenų, apsikeitimų meilės žodžiais. Draugų - įsivaizduokite - radau čia draugų! Ir netgi skaitytojų bei kritikų, kurie mane lydi toliau, jau už šios svetainės ribų.

Tai va, lyg ir visai nemažai.
O dabar jaučiu, kad ir aš duoti nenoriu, ir man neduoda, todėl čia ir nebūnu. Tiems, kas jaučia panašiai, kaip aš šiuo metu, patarčiau pasielgti lygiai taip pat. Nesuprantu kankinimosi prasmės.
Įvertinkite komentarą:
Geras (4) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-26 16:10
twentytwenty
Jei žinau ko nedavė įvardindama tai lieka didesnė tikimybė atrasti ir įvardinti duotą...
/kitaip tektų vaduotis iš aukos sindromo/
kiekvienas savam pasaulyje
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-26 15:00
Emvilkee
Dykuma, nepykit, bet jūs nesupratote, ką pasakiau pavyzdžiu apie architektą Karoliui.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-26 14:42
RenapoezijaPlaštakė
Na man per beveik 10 metų įkalė nemažai kuolų, gavau įdomių komentarų, kartais geros nuotaikos, keletą naujų draugų, taškų kuriuos pati nusipirkau. Šiaip įdomu dalyvauti konkursuos (kartais ant durniaus, žinant, kad niekad nelaimėsiu, bet ir ne mirsiu nuo to). Čia truputį linksma, kartais liūdna. Na žinot Meilė ji visur atlapa ir visus apkabina, nors dažnai be jokio atsako. Todėl sakau būkim draugiški net ir tada kai esi plakamas lazdomis, kuolais ar žodžiais. Esmė tame- rašyti reikia tai ką nori rašyti.
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-26 14:20
Dyk UMA
Nuvarytus arklius nušauna

o anksčiau, gilioje senovėje, blogus, lygiai kaip ir gerus architektus, gyvus užmūrydavo sienoje arba išbadydavo akis.

Geram patogiam gyvenimui nekenkia profesionaliai suprojektuotas modernus namas, kuriame naujausios technologijos puikiai dera su klasikos elementais, tokie deriniai papildo vienas kitą, suteikia nepakartojamo žavesio. Menininkas savo kūryboje negali atitrūkti nuo savęs, išraiškos stilius - kūrėjo mentalitetas.

Lygiai tą patį galiu pasakyti ir apie literatūrą, poetai būdavo deginami ant laužų už " erezijų" skleidimą, tik ... architektų tarpe kur kas mažiau nihilizmo, pačioje kūryboje nepavykę eksperimentai užsakovui per brangiai kainuoja, išvada: kaip besisukiotum, nuo realybės nepabėgsi, lygiai kaip rašyke nuo kritikos. 

Turiu vieną palinkėjimą ( kartojuosi)- daugiau MEILĖS, jos čia pasigedau, kaip nebūtų keista, arba aš ją ne taip įsivaizduoju :(
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-26 12:21
Emvilkee
Neturiu supratimo apie tavo normalumus, o nikas nebūtinai atitinkantis realybę, bet tamsta pats jauti, kaip yra.

IR DAR SYKĮ _BAIKITE KALBĖTI APIE MANE BEI rašyti VISUS TUOS DIDAKTINIUS IŠVEDŽIOJIMUS.

RAŠYKITE apie save( be manęs), palikite mano jauseną ramybėje ir baikite keisti nepakeičiamus dalykus - reikia gebėti priimti žmogų tokį, koks jis yra ( aišku, nešneku
apie elementarias kultūros bei elgesio normas). Nedekite visus ant vieno kurpaliaus. Ir kritika turi būti korektiška, ir jos priimti nebūtina, jeigu ji nepriimtina, ir pasiginčyti būtinai reikia, jei matai kitaip - tiesa ir gimsta ginče, nes neklystančių nėra.

Rašykite kiekvienas apie save.
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-26 12:03
wrawr
Man ši svėtainė dar davė saldainių (du kart), čekį knygom, knygą apie civilinę inžineriją, knygą apie postmodernizmą, knygą apie kulinariją, vyno, dešros kilogramą, šokoladuką, 650 taškų, 300g arbatos, ir dar turbūt nemažai užmiršęs.
ir dar iš jos turiu gauti aštraus padažo ir duoniukų. Tai jei jums nieko nedavė - gal jūs pati kalta?
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-26 12:02
Karolis Pamišėlis
ech, Ema, Ema... "Kaip normaliam, kuriančiam žmogui jaustis šioje svetainėje?" tipo, tu esi normali, o, tarkim, aš - nenormalus? nu ir kokios tu dar diskusijos nori po tokių pareiškimų?
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-26 11:27
klimbingupthewalls
kam nedavė nieko gero ši svetainė, tam nieko gero nedavė ir gyvenimas.
reikia ne laukti, kol kas ką nors duoti, o pačiam duoti ir priimti, kada dovanos iš tiesų įteikiamos.
jeigu nematai čia jokios vertės, keliauk toliau, bet niekad niekur jos ir nerasi, kol nepasikeisi, o tai jau greičiausiai yra per vėlu, bet gali dar pamėginti. 
jeigu atėjai čia tikėdamasi, kad užkelsime ant pjedestalo ir garbinsim, žinoma, kad belieka nusivilti, kad taip nenutiko, todėl prieš atsakant, ką duoda ši svetainė, klauskit savęs, o kokie mano lūkesčiai? ko aš pats/pati čia atėjau. 

man ši svetainė davė neįkainuojamą patirtį, ypatingus žmones, galimybes žaisti, kurti, pažinti, nustebti, džiaugtis.
Įvertinkite komentarą:
Geras (3) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-26 11:21
klimbingupthewalls
Pasakėčia apie gerą ir blogą miestą


Šalia įėjimo į miestą, nedidelėje oazėje, sėdėjo senis ir stebėjo praeinančius keliauninkus. Kartą prie jo prisiartino jaunuolis ir paklausė:
– Niekada dar nesu buvęs šiame mieste, sakyk, kokie čia žmonės?
– O kokie žmonės buvo tame mieste kurį tu palikai?
– Ten gyveno pikti ir savanaudžiai žmonės. Būtent todėl ir iškeliavau ieškotis naujos vietos.
– Čia tu sutiksi lygiai tokius pat, – atsakė jam senis.

Praėjo kažkiek laiko ir prie senio priėjo kitas keliauninkas su tokiu pat klausimu:
– Tik ką atvykau. Seni, sakyk, kokie žmonės gyvena šiame mieste?
Senis atsakė tuo pačiu:
– Sakyk, o kokie žmonės gyveno mieste kurį palikai?
– O, tai buvo geri žmonės, svetingi ir taurūs! Ten liko daug mano gerų draugų, tiesą sakant labai sunku buvo su jais išsiskirti.
– Tokius pat rasi ir čia, – atsakė senis.

Netoliese kupranugarius girdęs pirklys girdėjo abu pokalbius. Kai tik antras keliauninkas nuėjo sau, šis su priekaištu kreipėsi į senį:
– Kodėl tu davei du visiškai skirtingus atsakymus į tą patį klausimą?
– Sūnau, kiekvienas savo pasaulį nešiojasi širdyje. Tas, kas nerado nieko gero tuose kraštuose iš kurių atklydo – nieko gero nesuras ir čia, o tas, kas jau turėjo gerų draugų kitame mieste – ras tikrų draugų ir čia. Matai, nuo to, ką mes žmonėse atrandame, priklauso ir tai, kuo jie mums tampa.
Įvertinkite komentarą:
Geras (4) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-26 11:12
Emvilkee
Na va va .... Ema tokia anokia - jai patinka nieko nesuprantančių poezijoje žmonių nuomonė ir tt... Apie tictaco ribotumą bent mano atžvilgiu) verta tik gailiai patylėti.
Tai šnekam. O kam jūs rašote? Poezijos ar prozos žinovams? Ar žmonėms, sau?
Man poezija-estetika, relaksas, gražūs vaizdiniai, meditacija. Kam rašyti visaip, kad įtikti žinovui? O namus žmonės stato kam? Kad nustebtų koks architektas ? Ar ne tam,kad būtų gera ten gyventi - patogu, gražu sau (tuo pačiu -kitam. O tie du kritikai,kurie dar tebevertina yra specifinio skonio ir nemėgsta lyrikos. Ją vertina ne penkiabalėje skalėje, o tribalėje ir visada rašo tą patį - girdėta :DDD
Kaip normaliam, kuriančiam žmogui jaustis šioje svetainėje? Kodėl jo saviraiška menkinama ir įdėdama į šios svetainės "elito" rėmus? O ta paviršutiniška nuomonė: kuo žmogus dažniau rašo, tuo kokybė prastesnė???Juk visiškas absurdas. Ar,kad rimuota poezija - jau praeitis?
Beje,nukrypome nuo diskusijos temos. O kaip galvoja kiti? Ką duoda jums buvimas rašyke?
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas (4)
Blogas komentaras Rodyti?
2016-01-26 10:37
Karolis Pamišėlis
apart skamba geriausiu atveju angliškai, blogiausiu - sovietiškai. ir nieks ant tavęs nevaro. pameni, kaip draugiškai kalbėjom apie hentai? tai va. o dėl skatinimo... nu fak, žmonės juk skirtingi. tave motyvuoja nepelnytos nieko apie poeziją neraukiančių žmonių pagyros, kažką kitą kaip tik motyvuoja kritiškas žodis. jei tavo poetinis pavidalas neatitinka fizinio - taip yra tikrai ne todėl, kad niekingi rašykai iš tavęs kažką atėmė. vis kartoji principą "nepatinka - neskaityk". kodėl jo netaikai šiai svetainei? nepatinka - neužsuk. va ir po visos problemos. aišku, man būtų liūdna, nes nebeturėčiau su kuo bendrauti apie vokiečių porno, bet ką dabar. toks gyvenimas.
Įvertinkite komentarą:
Geras (4) Blogas (1)
1 2 3 4
[iš viso: 73]


Šioje temoje neleidžiama rašyti atsakymų
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą