Rašyk
Eilės (68320)
Fantastika (2068)
Esė (1622)
Proza (9907)
Vaikams (2352)
Slam (54)
English (1045)
Po polsku (333)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 10 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

DRFS 2017
2017-06-08 21:29

Niūriai saulėtą vakarą kilo mintis: reik pažiūrėti, gal kas apie DRFS 2017 diskusiją sukūrė. Nesukūrė, bet prikėlė vieną seną. Ta proga nusprendžiau pradėti temą apie šį nuostabų kasmetinį renginį.:]

Šiemet būsiu tremtyje, aplink mane grius sienos, kils dulkių kamuoliai, todėl nei ploto, nei genialių minčių RPG pasiūlyti negalėsiu. Tačiau esu tikras, kad rasime mazoch... savanorių, kurie tam pasiryš. Jei niekas nenorės, kad nusiaubtume jų plotą, galima daryti susitikimą kokioje sodyboje ar panašioje negerovėje.

----------------------------------------

Susitikimo laikas nuo 2017-08-11 iki 2017-08-13

Susitikimo vietą nurodys Lengvai tiems dalyviams, kurie registruosis siųsdami krauju pasirašytą laišką į  ingusku@yahoo.com

Šiuo metu transportavimo paslaugas siūlo:

Meškiukas visiems kam pakeliui nuo Memelio, važiuoja penktadienį. 2-3 vietos.

st.Sebastianas visiems kam pakeliui nuo Lietuvos širdies, važiuoja penktadienį. 3 vietos laisvos, 1 vieta rezervuota Aurimaz.

Fake_writer irgi keliauja iš Lietuvos širdies, važiuoja penktadienį. 2-3 laisvos vietos.

Cthulhu besislepiantis po slapyvardžiu Nuar gali atgabenti 3 mirtinguosius iš Vilniaus.

 

Dalyvauja:

Lengvai + sunkiai (2m x 2m), Meškinai (2 vnt), Šventasis, Aurimaz, Fake'as, Galaxy, Ieva, Širšė, Cerera, Mėta vienai dienai, Nuar, Crepuscolo.

Renginio programa:

Penktadienis

Valgymas.
Sodybos pogrom... apžiūrėjimas. Stabdžių žarnelių pjaustymas, cukraus bėrimas į bakus.
Valgymas.
Apsiuostymas su nebegalinčiais išvykti.
Valgymas.
Jei bus norinčių, netradicinės karinės pramogos.
Valgymas.

Šeštadienis

Pusryčiai.

Priešpiečiai.

Žaidimas kad išjudėti prieš pagrindinį DRFS įvykį.
Pietūs.
Rimtos diskusijos apie nerimtus dalykus.
Šiaip užkandžiavimas.
Pasiruošimas RPG (maisto išdėliojimas strategiškai teisingose vietose)
RPG
Pavalgymo pertraukėlė.
RPG
Vakarienė.
RPG.

Sekmadienis

Pusryčiai.
Priešpiečiai.
RPG pribaigimas.
Valgymas to, kas liko nesuvalgyta.
Įkalčių slėpimas.
Atsitraukimas iš įvykio vietos užkandžiaujant.

P.S. Pataisykit jei klystu, bet ar buvo nors vienas DRFS prieš kurį buvo taip išdiskutuoti maistiniai klausimai?:]

Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 17:02
Nuar
Negana to, kad mane išvadino pačia baisiausia ir šlykščiausia pabaisa tiek fantastinėje literatūroje aprašyta, tiek esančią realių fanatikų-sektantų garbinimo sąrašuose, dar ir taikiniu susiruošė paversti. 
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 13:49
Lengvai
Mua ha ha, galėsit patys jam ir paaiškinti apie svetingumą ir kitokius dalykus, kai susirinksit :D
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 13:28
Aurimaz
Tiems, kas važiuoja pirmą kartą.
Lengvai prieš 2 metus pati pirmą kartą važiavo, ištvėrė viską, ką besugalvojom (jauna, švelni mergina besikeikiančių, rūkančių ir geriančių vyrų kompanijoje...) ir dabar patys matot, jog pati organizuoja. Reiškia, nėra ten taip blogai, kaip iš kai kurių pakikenimų galima būtų suprasti.

Kas dėl maisto...
Amžinas klausimas, o kiekvieną kartą gaunasi vis tas pats.
Kai susirinksime, susirašysime kiekvienas savo pageidavimus ir siųsime ratuotą brigadą plėšti parduotuvės (arba netgi visi nuvažiuojame). Tokiai akcijai būtina su savimi turėti bent 15-20 eurų. Tikriausiai dar ir liks.

Tie, kas planuojate kažką atsivežti iš namų, turėkite galvoje, kad tokį gestą gali būti sunkoka įvertinti pinigais. Toks variantas labiau tinka tiems, kurie atvažiuoja vos kelioms valandoms "akį užmesti". Taigi, gausis savotiška labdara į bendrą katilą. Nepamenu, kad per kurį nors suvažiavimą būtų kompensavę už namie keptus pyragėlius - mes tiek niekada nesismulkinome. Taip kad žiūrėkite patys, ar norite nustebinti kolegas savo kulinarija, ar ne. Pagrindinis maistas bei užkandžiai bus supirkti vietoje.
Po šio pagrindinio apsipirkimo, bet kokie kiti pirkimai paprastai nebėra skaičiuojami ir dalinami tarpusavyje. Kiek pamenu, vis atsirasdavo tokių, kurie užsigeisdavo keleto butelių papildomo alaus. Tsakant, niekas tokių bėgiotojų po parduotuves papildomai negaudys ir kvitų nerankios, net jei dalinsitės savo grobiu su visais. Mes ir taip turėsime ką veikti.

Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 13:09
Fake_writer
Tik nereikia čia išsukinėt plačiapečių vyrų nuo armijos, per pažintis.
Tvarka yra tvarka. Be to visada galima įteigti, kad čia ne joks išnaudojimas, o puikus šeimininininkiškumo gestas svečiams iš tolimų miestų, rajonų, planetų ir galaktikų :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 13:08
St Sebastianas
Du metrai, plačiapetis... Kaip ir neblogas taikinys gaunasi.:] Žmogaus gabaritai kaip ir dzin, svarbiausia, kad nebūtų baisu prie maisto prileisti. Duosi meškiukui šašlą kepti, tai tiek ir tematysi tą šašlą. Aš tik sausą davinį paruošti moku, tai šašlą kepdamas gausiu kažką tarp žalios mėsos ir anglies, bet neaišku kiek valgomą.

Šiaip paskaitęs Feiko komentarą pradėjau tikėtis dviejų dalykų: kad Aurimo RPG bus mokslinės fantastikos ir jame bus orkas.:) Mokslinės fantastikos  šiaip noriu, o Feiko orkas iš pirmojo RPG man puikiai įsiminė.

Lengvai, o ir tu dalyvausi? Hmmmm...:/ Jau net nežinau ar noriu važiuoti.:] Jei rimtai, tai organizatoriai ir šventės kaltininkai lieka už borto. Kai pas mane registruojasi bern/mergvakariai visada pasitikslinu ar pasakomas žmonių skaičius yra su šventės kaltininku ar be jo. Pataisysiu, kai prie normalesnio kompo prisėsiu, o tai liksit nepavalgę.:]
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 12:27
Lengvai
Haha, man patinka kaip Fake viską susumavo :D

O dėl išnaudojimo, bus nemažai žmonių, dalyvaujuannčių tokiam sambrūzdy pirmą kartą ir kaži ar rizikuoti sveikata tikrai norėsis bandant isnaudoti dviejų metrų plačiapetį vyrą? :D

Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 12:21
Fake_writer
Lengvai, o tavo žiurkiną bus galima išnaudot, kaip šašlykų kepiką?
Bo reikia kažką negero padaryt žmogui, kuris pirmą kart tokiam sambrūzdį :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 12:19
Fake_writer
Kažkoks nedaėdėlių festivalis :).
Užkandžių pirkimas kartu yra bullshit. Niekada nepavyks nupirkt taip, kad visiems būtų gerai. Atsimenu, kaip Biržuose Flax pripirko 3 kg dešros bendrai, kurią paskui vežė šuniui namo :). Fuck it.
Visi atvažiuos skirtingu laiku ir tokios kooperacijos yra nesąmonė. Kiekvienas atsiveža ką mėgsta ir tiek. Bus maisto įvairovė, tik visi turi būt nusiteikę dalintis savo gėriu, o ne ėst pasislėpus. Gert irgi! Tokie bus iškart sušaudyti su tuo ką ten Sebas patieks.
Ir 10 pakelių čipsų yra liuks, kai 3 dienos ir 15 žmonių. Ir 5 dešros sueis ir whatever.
Šašlykų vietoje raugt irgi nepatariu, ne tai užims laiko, plius kepimas, penkt. į vakarą jau visi norės valgyt, o ne laukt velniai žin ko.
Todėl manau, kad šašlykus reik pirk Maximoj, paprastus (pilkos spalvos) jie gan neblogi, ne itin brangūs. Suskaičiuot galvas ir kiek g mėsos galvai ir psio.
Taip pat prie šašlykų, turi būti nupirkti ryžiai, kečiupas/pomidorų padažas ir duona (kas neėda ryžių). Ar reikia papildomai daržovių Lengvai pasakys, jei reiks prie to pačio dar pom. ir agurkai. Viskas, daugiau jokių bendrų pirkinių.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 12:03
Lengvai
Na tai bendrai nuperkam tik šašlus tada ir viskas. O jei kažko pritrūksim - už 3km yra gan padoraus dydžio Iki, už 4km padoraus dydžio Iki ir dar Hesburgeris :D

Dabar chebra, kas perka šašlus??? Nemanau, kad norėsis kam nors marinuoti :)

Pagal mano skaičiavimus bus 14 žmonių vieną dieną ir tikriausiai -2 kitą. Dar neaišku dėl lllllllll ir Egio. Taigi, manau, 10kg nebus per daug dviems dienoms, kaip kiti skaičiuoja???

Šventasis, kodėl prie dalyvių nėra manęs??? Ir mano Žiurkino? Ir plius pridedam Crepuscolo, ji pasiryžo įrodyti, kad poetai irgi būna faini :)

Aha, šaudymui irgi pasirašau.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 11:54
pikta kaip širšė
Dėl maisto tai reikia nuspręsti kažkaip konkrečiau, nes jei užkandžius kiekvienas sau, alko sau, tai ką jau ten beprikti bendrai nebežinau.

Šaudymui pasirašau.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 11:41
___ _
klišiška
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 11:36
Meškiukas
Maniske saudoma nesileis, itariu kad ji sedes ir dziaugsis kruvinu vaizdu. Bet man tinka viskas! Tik duokit i ka suleisti ta visa apkaba. Pirma persausiu kelius kad nepabegtu ir paliksiumatomoj vietoj, laukdamas kol pasirodys draugai, gimines ir pazistami, o tada visus BAM is minosvaidzio...MUAHAHA...ech, ot bus smagu.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 11:29
St Sebastianas
Užkandžius kiekvienas už save, nes vienam gali nepatikti čipsai, kitam kepta duona, trečiam šernienos kumpis. Pasiskaičiuoji kiek planuoji suvalgyti atminusuoji kiekį, kurį planuoji iš kaimyno pasivaišinti ir važiuoji.:] Rimtesnį maistą, manau, galėtume pirkti bendrai. Be to yra savanorių galinčių apipirkti.:]

Kiek bus žmonių, norinčių pašaudyti į artimą savo? Ne dažasvydis, ne šratasvytis, ne lazeriai.:] Kuo šaudysim atskleisiu, kai paaiškės Nuar lytis.:]
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 10:55
Meškiukas
Mmmm, kepta vista. Kadangi aslyku reikes daug, tai tie skanieji gali atsieiti gana brangiai. Cia kazkas zadejo juos marinuoti? Siuo atveju taip iseitu pigiausiai ir geriausiai.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 10:38
Lengvai
Na, praeitais ir užpraeitais metais kiekvienas atsiveždavo savo užkandžių ir būdavo kažkaip gerai :)

Bet jei yra savanoris viską supirkti visiems, na tai ir super :)

Pasakysiu tik tiek, kad bulvių, pomidorų ir agurkų turėtų būti vietinių, dar patisklinsiu savaitę prieš, kai pati būsiu vietoj :)

O jei apie šašlus kalbėjo Meškis, ir žino, ką reikia pirkti, tai Meški, pirk šašlų ir laikykis atokiau nuo mano vištų!!!

Ir pritariu Širšei dėl alkoholio.

Crep, jei užsuksi, pranešk iš anksto.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 10:16
pikta kaip širšė
Tai aišku užsuk, Crepuscolo, kuo daugiau taikinių, tuo linksmiau mums cha cha cha (evil laugh)

Manau būtų paprasčiau, jei alkoholiu kiekvienas sau pasirūpintų pats.

Dėl maisto, tai gali ir vienas žmogus viską supirkti, po to susimesim. Jei ką - galiu ir aš. Pagalvosiu dėl meniu, jei visiems tiks ir supirksiu. Tik tų Meškiuko minėtų šašlų nežinau, tai va tuos galėtų meškinai nupirkti.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 09:54
Crepuscolo
iš esmės galiu, man persikėlė vienas balius į 15 d. iš 12 d.
jei neperlis lietus su baidare šį savaitgalį Ūloje su rašykais - tai kodėl gi ne :)
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 09:54
Meškiukas
Man atrodo kad tarp valgymu reiketu daugiau uzkandziavimu ideti. O tai badu numirsim tokiu grafiku.
Griztam prie maisto temos - uzkandzius kiekvienas su savim atsiveza? Tai kazkaip negerai atrodys kokie 10 paku cipsu. Man vis tiek atrodo kad viska turetume pirkt bendrai susirinke.
Net gi siulau toki veiksmu plana : susirenkam, daugmaz sutariam kiek saslyku, kiek cipsu, kiek voblos, kiek alaus, vyno, degtines, vermuto, romo, viskio, absento ir tt, metam sklakde ir vienas (galiu net as) nulekia Vilniaus kryptimi i pirma parduotuve.
Arba bent jau daugmaz apsitariam kas ka atsives, nes, kaip supratau, niekas poros vistu kepimui nepaaukos.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 09:51
Aurimaz
Crepu, registruojiesi pas Lengvai ir rugpjūčio 11-13 d. varai link mūsų. Tave reikia nuodugniai patikrinti. Jei sakai tiesą, tuomet galbūt netgi atrasime naują homo sapiens porūšį...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2017-07-27 09:13
Crepuscolo
Širšė tu ganėtinai pikta, dauguma juk taikiai nusiteikę čia...
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
1 2 3 4 5 6 7
[iš viso: 130]


 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą