Rašyk
Eilės (75359)
Fantastika (2217)
Esė (1517)
Proza (10632)
Vaikams (2540)
Slam (50)
English (1161)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 13 (1)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter

2018-10-31 07:27
Gruodo Mėlyna

***

viskas aišku tai tikrai ji :D
2018-10-30 02:18
Gruodo Mėlyna

***

ar žmogus kaltinantis tave plagyjavimu rašantis po tavo rašliava visokias paliavas ir po to pats besiskundžiantis yra normalus reiškinys ar tai tik užslėpta šizofrenija?
2018-09-28 01:12
Gruodo Mėlyna

dėkingas

labas vakaras pritariu tictacui ir kitiems. gerbiu kiekvieno nuomonę. kritiką bei patarimus priimu ir atkreipiu dėmesį. mano gramatika kaip koks Černobilis (gal dėl to kas skaitau dabar Černobilio maldą pavartosiu šį palyginimą) jei nematai kažko tai nebūtinai to nėra. jei parašau daugiau nei 10 žodžių būtinai privelsiu klaidų. dar prisipažinsiu retai antrą kartą perskaitau, nuo šiandien pradėsiu skaityti prieš buplikuojant bent du kartus. gal sumažės... tikrai dėkingas.
2018-08-15 08:06
Gruodo Mėlyna

***

dėl savo pavadinimų tikrai sutinku niekad nepavyko pavadinti tiksliai :D nes pavadinimas mano galva turi būti užuomena o ne esmės atskleidimas. juk taip? gal kas gali plačiau išsakyti savo nuomonę šia tema man tikrai įdomu.
2018-06-26 22:21
Gruodo Mėlyna

***

"late laiškas klimb:

"šįkart tenką paminėti Jūsiškį grafomaną
vardu gruodžio mėlyna
(gruodžio mėlyna toks grafomano vardas nors mes abu žinome ir tikrąjį)

savo paskutiniajame jis paskelbė padrikas mano keleto kūrinių eilutes sukeites jas vietomis taip sukeitęs jas vietomis ir pakeitęs keletą žodžių arba į arba bei į juos įveldamas keletą klaidų

neabejotina kad aš ne tik tikiuosi jog tu ištrinsi jo paskutinę publikaciją"

Neturi nieko prieš tai ?"
girdėjau mane kažkas apkaltino kopijavimu ir išvadino gramofanu :D leista kai pagalvoji kiek žmonių mėgsta vieni kitus kaltinti be pagrindo. parašo žinutę kažkam bet nesugeba pasakyti į akis net sėdėdami už ekrano. iš ties keista nes aš niekada nieko nekopijuoju rašau minčių srautą kuris ateina todėl ne visada tai ką rašau yra rišlu tai tieisog mintys kurios tą akimirką mane lanko. man visiškai nusispjauti jei koks "intelektualinis" iškrypėlis bando priekabiauti prie manęs. nepavyks!!! eik pasitikrint galvą
2018-06-17 22:04
Gruodo Mėlyna

***

medžio kreivumas ne žodžio
2018-06-01 00:41
Gruodo Mėlyna

kiti 3 :)

malonu, kad šitiek daug žmonių atsiliepė nesitikėjau.

kažkodėl nei vieno neįsivaizduoju pikto ir surūgusio. na nebent liniją. bet ir tai galiu papasakoti ką manau apie šią rašyko mįslę.


kartais užsuka ir palieka nesuprantamą komentarą. džiugu jog išsako savo poziciją savaip. pripažinsiu kartais nesigilinu ką žmonės sako ar rašo. kreipiu dėmesį jei komentaras į temą. dažnai grubus. matau "tai" kaip aukštą liekną žmogų su ilgais plaukais panašų į Lenoną, tik ne savo gėlių vaikų metais bet tais vėlesniais kai tapo irzlus bet vistiek pripažinkime talentas juk nedingsta gali žmogus keistis į kurią nori pusę bet netaps kažkuo kitu. manau tai pavyko tik nedaugeliui vienas iš tokių maiklas džeksonas. mažai žinau, todėl kol kas tiekLokė. galėtų būti erotizmo deivė bet gyvenime yra labai nedrasi (nosr ne gerai pagalvojus ta nedrąsa yra užmaskuota). rašo kiek atsimenu iš to ką esu skaitęs senai tiesiog pavydėtinai orginaliai bei išjaustai. manau užsimerkusi kuria savo vaizdelius. ir kai realybė neapninka gyvena savo išsigalvojimuose.  kas kūrėjui yra sveikintina. ji yra vidutinio ūgio, ilgais pirštais, kaip ir pridera bet kokiam lokių šeimos atstovui. manau šis gyvis jos totemas. nes meškos būna juk ne vien norinčios drąskyti žmones ir plėšyti jiems skalpus taip pat puikiai gali važiuoti ir motocikle su kokiu nors ekscentrisku dede. man asmeniškai teigiamas personažas. apkabinimai.tomkompotas. hmmm eeeee :D sunku ką pasakyti dažnai maišau su tictac. atsiprašau. nes toks pats objektyvus žmogus kaip ir minėtasis. visada pasakys ką galvoja tą akimirką. ir tai daro jau eilę metų už ką beribė pagarba, jog vis dar skaito mano rašliavas :D įsivaizduoju kaip skaičiai raudoną apvalų jei reiketų tapyti subjektą. na panašų į saulę kartais jaučiuosi kaip ikaras po jo komentarų aptirpusiomis plunksnomis. :) manau turi putlius skruostus ir nešioja skrybėlę iš po kurios išlindę šiek tiek plaukų. dažnai sėdi ant suoliuko ir stebi paukščius. gal net su žiūronais. nes paukščiai visada juk per vidurį nei per daug mieli nei per daug erzina. taipogi malonus charakteris. galėtų būti knygų vaikams herojus. neįsivaizduoju kaip pirštu mojuojančio (tiksliau sakančio nu nu nu) labiau kaip norinčio padėti.
2018-05-29 00:01
Gruodo Mėlyna

apie kelis iš rašyk charakterius

kazkas manęs labai labai nemėgsta šioje svetainėje neturiu nė mažiausios užuomenos kodėl. man ir nerūpi ačiū kad gaištate savo laiką dėliodami blogas po komentarais ir kartais šiaip parodydami jog nepamiršote uždėti vieną žvaigždę nepalikdami komentaro tai jūsų nuomonė ir ją vertinu. taip pat malonu jog jau eilę metų kai kurie žmonės vis užsuka ir palieka savo komentarus kurie man padeda suvokti labiau esamą padėtį pakritikuoja kas yra labai sveika kuriančiam. prisipažinsiu kai kuriuos tekstus rašau tik tam kad paerzinčiau :) kadangi visiškai nedalyvauju kasdieniniuose bendravimuose čia su niekuo beveik (vos keliais žmonėm) vis dar yra tų kurie užsuka. visiems apkabinimai :) būtų smagiau susitikus pagurkšnoti su tictac, ana brada, varna ir kt žmonėmis kad suvokti kokie jūs esate realybėje nes susidariau savo portretus apie jus :D visada taip buna kai ko nepažįstu susikuriu pagal save kitų išvaizdos bruožus.

pvz tictac nzn kodėl bet isivaizduoju kaip vidutinio amžiaus malonų akademišką žmogų kuris dažnai pasako savo nuomonę daug ką nutylėdamas nes nujaučia jog esu tik diletantas poezijoje ir šiaip rašliavoju nors turiu kažkiek šarmo jei vis dar apsilanko. lyties nzn bet kam ji rūpi. dar įsivaizduoju jog turi labai ilga baltą barzdą jei jis yra vyras na panašų į gendalfo charakterį :) ir daug kitų detaliu gal papasakosiu kada kitą kartą.

Ana Brada įsivaizduoju už save vyresnę moterį. kuri visada yra miela rašo puikias eiles (na sprendžiu iš visų turbut 5 kurias esu skaitęs :D) turėtų būti labai ramus charakteris užsiiminėti joga arba dar kokiu nors meditaciniu reikalu ir būtinai dievinti kalnus. nzn kodel bet tikrai butinai.

varna yra itin super atviras jaunatviškas charakteris su žalingų įpročių apsėstais demonais. yra pašėlusi. būtų super įdomu pabendrauti realybėje. tai kūribingas žmogus kaip koks tikras dizaineris dėvintis dažniausiai juodus rūbus. taip ir įsivaizduoju poną Popajų tūūūū tūūū su pypke rankose moters kūne :D

jei įdomu apie kitus parašysiu kitą kartą :D
2018-05-23 04:17
Gruodo Mėlyna

***

susikuria iš nieko
tik to ką turi po ranka
sidabro kliedint mėnesienai
ir dulkių šokančių
nuo knygų paliestų
kiek daug nežinom
apie kitą nes nuolat
mąstom tik apie save
kaip paremti kad neužaugtume
kreivi kaip medis
paliktas sode likimo valiai
juk neįmanoma tiesa?
neišlįst iš paraščių nei trupučio
gyvenant?
2018-05-20 13:11
Gruodo Mėlyna

***

rado kartą žmogus sėklą
užsimetusią senelio knygoje
simboliška
aišku pasodino
nežinodamas kas iš jos išaugs
apelsinas, muses ryjanti besotė,
o gal mėnulis toks kokį regėdavo
vaikystės sapne
su veidu vietoj kalnų
sunku išlikti unikaliam
būti savimi nuolat girdint
kitų susikurtus manęs aš
kartais jaučiuosi kaip
spalvotų balionų voratinklis
negaliu savęs aprėpti
suvokiu jog esu kažkuo
ko dar pats negaliu suprasti


1 2 3 4
[iš viso: 31]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą