Rašyk
Eilės (80652)
Fantastika (2488)
Esė (1645)
Proza (11223)
Vaikams (2768)
Slam (92)
English (1223)
Po polsku (384)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 214 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Twitter





2013-03-06 15:28
Teta_Santa

***

...be celės, be knygos šventos, be savosios bažnyčios... Tik dangaus raitelis vis dar moja nuo debesies. Žiūriu, pakėlusi akis į jį, laukiu...
2013-03-05 07:41
Teta_Santa

***

usnį renkuos, ne leliją...
2013-02-19 08:53
Teta_Santa

***

...nesupyk, kad vėl sninga.
pagalvok, kad žydėjimas.
kad tai obelys, kriaušės,
kad vyšnios susisupo žiedais.
nesupyk, kad vėl sninga,
pasvajok - vėl žydėjims
vėl gegužis į kiemą pareis...
tik nepyk, tegul sninga.
2013-02-06 08:18
Teta_Santa

senos moters patarimas...

...klausykis visų ausimis, bet išgirsk tik savosiomis,
žiūrėk visų akimis, bet pamatyk tik savosiomis,
galvok visų smegenimis, bet nuspręsk savo galva
ir neleisk tavo pykčiui kalbėti už tave.
Tyla irgi labai iškalbinga.
2013-02-05 11:33
Teta_Santa

***

Koks yra dvasiškai sveikas žmogus? Reikia Jūsų nuomonių.
2013-02-04 16:25
Teta_Santa

***

...tik žengdamas atgal neatrasi nieko naujo...
2013-02-04 08:41
Teta_Santa

***

...kai pateka saulė žinau - bus gera diena,
jei aš jos nesugadinsiu....
2013-01-26 08:33
Teta_Santa

***

ei, ar nepamiršai nusišypsoti tam žmogučiui veidrodyje? ;)
2013-01-25 23:48
Teta_Santa

***

...tikriausiai, taip ir neišmoksiu suturėti džiaugsmo, kai man gera ir nesiguosti, kai skaudu....
2013-01-25 09:06
Teta_Santa

***

***


Kai pavargstu nuo pinigų,
Darbų, mašinų ir bėgimo,
Nuo prastesnių ir geresnių draugų,
Kai pavargstu nuo nieko neveikimo, einu miškan.
O ilgesys teparenka takus,
Kad grįžt galėčiau...

Ieškau savęs, mano gyvenimo esmės.
(Tegu nelieka tai tiktai banalios frazės.)
Paklydusi klausau plevenančios giesmės,
Stoviu žalioj tyloj praradus žadą
Ir klausiu, ar sava dar aš?
Ar ne svetima?

Drebu kartu su drebule, kai vėtra glamonėja.
Supuosi rydeny beržo lapu gelsvu.
Gyvent vėluoju, tartum aklas uosis* vėjuos.
Solidžiai patyliu su ąžuolu senu.
Semiuosi šimtamečių
Medžių jėgą.

Jei viržių melsvą šnabždesį girdžiu
Ir putino raudono skundą gailų,
Jei paslaptis randu akivaro aky,
Ir nebijau užmigt tarp gailių,
Gal dar gyva? Nes vis dar
Sniegas šaltas.

Miške juk niekam nesvarbu, kas aš esu,
Kuo šiam kely buvau ir kuo dar būsiu.
Galiu manyt, kad Egle Motina ošiu
Arba skrendu žiedadulke, pagauta vėjo gūsio.
Čia niekas nestebi per plyšį.
Čia aš tiesiog Esu.
---
Bet greit jau grįšiu...


*Yra sakoma, kad uosis paskutinis išsprogsta pavasarį todėl, kad jis aklas ir nemato, kai kiti medžiai pasidabina žaluma. Todėl ir vėluojasi.

2007-12-01 11:25:55
harker


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
[iš viso: 116]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą