Rašyk
Eilės (72254)
Fantastika (2173)
Esė (1688)
Proza (10355)
Vaikams (2459)
Slam (49)
English (1091)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 5 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ Twitter

2019-10-16 22:30
varna

***

­
2019-10-14 21:39
varna

*

тыгдык

pernai juokiaus, vėl radau, iki nukritimo 
2019-10-13 23:58
varna

Poezijos jėga

Vis dėlto poezija – didelė jėga. Paskaito kas, pasidaro sau išvadas, apsėda mintys, idėja fix suka drumstą smegenų vandenį... Iki tokio lygio, kad nulekia po to apsėstasis realybėje pas ką nors, išplėšia jį iš komforto zonos, dalinasi savo liguistomis fantazijomis kaip realybės vaisiais, drumsčia toliau vandenį, pateikia iškreiptus faktus, tendencingai manipuliuoja emocijomis tol, kol pats perdega. O tada naiviai dairosi, nes draugų nebėra – vienus nuvylė, kitus apkaltino išgalvotais paistalais, trečius pasmerkė. Motyvai? Pavydas, kerštas, egoizmas, ambicijos, iškreipta vaizduotė, ego peršviršis... balažin kas dar. Ir taip sudegina paikystėmis žmogus savo gyvenimą, maitindamas juodąjį vilką.

Kažkada radau apie tai, pasikartosiu:
„Kadaise, prieš daugybę metų senas indėnas atskleidė savo anūkui vieną gyvenimišką tiesą.
– Kiekvieno žmogaus viduje vyksta kova, labai panaši į dviejų vilkų grumtynes. Vienas vilkas yra blogio įsikūnijimas – pavydas, kerštingumas, egoizmas, ambicijos, melas, neapykanta... Kitas vilkas atstovauja gėrio pasaulį – meilė, viltis, ištikimybė, užuojauta, pagalba....
– O kuris vilkas galų gale nugali? – paklausė mažylis.
Senasis indėnas vos pastebimai šyptelėjo ir tarė:
– Visuomet laimi tas vilkas, kurį tu maitini.“

2019-10-13 00:09
varna

-

-
2019-10-04 00:52
varna

10 kranktelėjimų

1.Žmogus – ne muzikinė dėžutė, ne žaisliukas įnoringo vaiko rankose, kuris gali nusukti lėlei galvą vos pažaidęs.
2.Tikra meilė yra absoliučiai altruistiška ir pasiaukojanti (pagal Bibliją).
3.Jei nori apsaugoti mylimą žmogų, pirmiausia apsaugok nuo savo žemiškų geidulių.
4.Dalinkis su mylimu žmogumi viskuo, bet tik jei jam to reikia.
5.Tyla – aukščiausias susikalbėjimo rodiklis (girdėtas posakis).
6.Daiktai labai praverčia, ypač kai sustabdo prasilenkiant siaurame koridoriuje.
7.Maistas ir gėrimai – pilvakalbės prokalbė.
8.Prancūzijoj moteris yra arba jauna arba mirusi (iš interneto).
9.Krankt ant kranto, ir krantas plaukia.
10.Netikiu karrr karma. Patys viską sukuriam ir naikinam. Tai vyksta dabar, jei nesuvaldom minčių.
2019-10-03 07:40
varna

kartais žmonės skina ir tokį rudens derlių – šmeižtą, prakeiksmus ir t. t.

radau internete patarimų, jei kam nuo to bus ramiau:


Kaip asmuo gali apginti savo teisėtus interesus esant jo atžvilgiu išsakytiems galimai šmeižiamojo, įžeidžiančio pobūdžio teiginiams. Atsakomybė už tokio pobūdžio nusikalstamą veiką numatyta baudžiamojo kodekso 154 straipsnyje. Pagal šį baudžiamojo kodekso straipsnį atsako tas, kas paskleidė apie kitą žmogų tikrovės neatitinkančią informaciją, galinčią paniekinti ar pažeminti tą asmenį arba pakirsti pasitikėjimą juo. Dėl šmeižimo kreipiamasi į teisėsaugos institucijas su skundu ar pareiškimu.

Kita galimybė – kreiptis į teismą dėl garbės ir orumo pažeidimo civilinio proceso tvarka, prašant priteisti moralinę kompensaciją. Civilinio kodekso 2.24 straipsnis numato galimybę ginti pažeistą asmens garbę ir orumą. Šiuo atveju asmuo turi teisę reikalauti teismo tvarka paneigti paskleistus duomenis, žeminančius jo garbę ir orumą ir neatitinkančius tikrovės, taip pat atlyginti tokių duomenų paskleidimu jam padarytą turtinę ir neturtinę žalą.

2019-09-28 22:18
varna

*

pūkuotuko išmintis: rytojaus nėra. aš tikrinau. atsikeli - ir vėl šiandiena
2019-09-28 02:09
varna

¤viensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviens dutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutry sviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysvien sdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutr ysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysvie nsdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdut rysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysvi ensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdu trysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysv iensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensd utrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrys viensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviens dutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutry sviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysvien sdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutr ysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysvie nsdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdut rysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysvi ensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdu trysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysv iensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensd utrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrys viensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviens dutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutry sviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysvien sdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutr ysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysvie nsdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdut rysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysviensdutrysvi ensdutrysviensdutrys


1 2 3 --- 12 --- 24 --- 36 --- 48 --- 60 --- 72 --- 84 --- 95
[iš viso: 942]
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą