Rašyk
Eilės (72592)
Fantastika (2173)
Esė (1694)
Proza (10239)
Vaikams (2470)
Slam (49)
English (1093)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 128 (5)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook Google+ TwitterŠiandien "Ruletę", "Aukso kasyklą" arba "Sėkmės 7". Kodėl? Nes, bliamba, viduje aš visada šiek tiek azartiškas, o ir tikėjimas padidina laimėjimo tikimybę :) Klystkeliai nuvedė "pas meilužes", bet sugrįžau į vieną iš virtualių bazinių stočių, t.y Facebook. Ak! Sudėtingas laikotarpis ta metų sandūra, reikia restartuoti sustabarėjusių smegenų likučius, apsižvalgyt aplinkui ir įvertinti esamą situaciją, numatyti galimus ėjimus. Galima preciziškai arba belenkaip. Matau, kad tam tikrų korekcijų reikėtų, bet kas tapo chroniška, ne taip jau paprastai koreaguojama. Palmira Kelertienė mano zodjako ženklo žmonėms jokių didelių darbų šiemet neprognozuoja, sako būk namuose, nepaeis. Nesu linkęs persistengt, tai palaikau jos nuomonę, maladiec. Bandysiu dažniau būt išsišiepęs, gal bus daugiau naudos, aišku rizikuoju būt su išmuštais dantim, bet toks gyvenimas. O kam lengva?! Ne, ir 2020-aisiais netapsiu bobute pletkinyke, aš paprastas dalykiškas žmogus, virstantis į mažai emocišką robotą :) Kalbėti daugiau?! Tai turbūt ne mano arkliukas. Ne, šiemet moters nesusirasiu, žinau, kad dėl to kartais į mane žiūrima kreivai, bet kad mano gyvenimui by*** pernelyg nevadovauja. Nes jis užčiaupts ir žino savo vietą! Aj, dar palinkėjimus šiem metam. Kad būtų taika, kad ir toliau būtų tokia besniegė ir bešaltė žiema, kad auklėjimo spragos nekenktų kitiems, ir kad žmonės būtų mažiau sekami.


2020-01-09 15:20
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2020-01-10 13:17
Akademix
Oj, ne, nereikia man turtingos moters. Kam paprastam ramiam žmogui turtai?! Kam paprastam ramiam žmogui moteris?! Aš tiesiog išsibalansavęs. Man prašom pora savaičių intensyvios terapijos ir spa, ir tada galbūt vėl tapčiau žmogumi?! Arba literatūros paskaityti apie tai kaip šiuolaikiniame pasaulyje prisijaukinti žmogaus prigimtį.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Blogas komentaras Rodyti?
2020-01-09 23:33
Nuar
Susidaro įspūdis, kad geriausia loterija pačiam būtų susirasti turtingą moterį. Tada teks ilgai būti namuose, šypsotis visa burna ir daug kalbėti. Viskas, kaip parašyta horoskope.
P.s. Beje, išsisukinėti nuo sekimo yra gana įdomus ir malonus užsiėmimas, kol nenusibosta.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą