Rašyk
Eilės (75840)
Fantastika (2218)
Esė (1521)
Proza (10680)
Vaikams (2571)
Slam (50)
English (1166)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 18 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterLabas rytas, saulėtas rugpjūti! Turbūt visomis prasmėmis rudenėjame... Sveiki, skaitytojai ir gurkšnotojai, rūkoriai ar šiaip prašalaičiai ir kt! Tai kas geresnio yr? Mažiau draudimų, rykščių, suvaržymų, daugiau laisvės ir galimybių duokit šen! Nors, kam reiks, tie patys pasiims, pagal galimybes. Ar sveiko proto liko? O logikos sprendimuose? O atlygis už protegavimus koks? O rizika pamatuota? Darosi įdomu, kas dėsis po viso balagano... arba ką dar įdomaus sužinosime... Rytinio putojančio „Martinio“ taurė prie progos, sakyčiau, kad netoli perfekcionizmo. Arba ne, neapsisprendžiu, bet jau po fakto. Mėlynės nedidelės, neišpampo apie grybus tik pasvajot, kai nė nusususios musmirės nerast. Ir nuolat baidyt skaudžiai kandančių  aklių (gylių, bimbalų, sparvų) būrį. O žinojot, kad ir šunį reikia šerti su šaukštu?! O šeriant - erzinti, nes kitaip gyvulys nėmaž neėda. Olimpinių medalių iš tolimojo Tokijo?! Nors vieną. Jei ne, tai po trejų metų iš Paryžiaus...Bet tada nors du... Kodėl apkalbų, gandų, kikenimų daugiau nei paties veiksmo (vyksmo)? Tvorų tvėrimo metas, eina šikt...


2021-08-05 16:40
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2021-08-06 15:04
negeras_2
saulėtasis rugpjūtis, sat24 ciklonas nevidonas, man gerai, galiu nbeeeeiti į lauką dar labiau. ką ten skiepytis, dabar svarbiausia apsikirpti ir nusiprausti, o iš tikrųjų leisti būti nukerpamamam, antroj pusėj prešpekto dirba dvi paprastos ruselės, joms užtenka, kad paskambintum ir susitartum. Laikai žiaurėja. Versimės išmonėmis kas kaip priblūdija, primena 90x. kiekvienas už save, gerai, kad  koncertus man eit nereikia, vėjas iš salos garsus atneša. Fejerverkai matosi. Galimybių pasininkai šėlsta.   
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2021-08-05 21:41
Nuar
Kadangi koviduku nesirgai, tai nesupranti, kad karantinas yra gėris. Juk jo metu galima sau leisti ramiai išgerti taurę "Martinio", užsiimti perfekcionizmu, nors aš vietoje to geriau filmą pažiūrėčiau. Akliai iš viso yra tautinis gyvūnas. Nėra ko čia ant jų "varyti". Jie tik savo darbą dirba. O tvora, ypač jei ji aukšta ir spygliuota, taip pat yra gėris. Jei žinotum, kas ten tokie eina, pats bėgtum tvoros prie sienos tiesti. 
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą