Rašyk
Eilės (75839)
Fantastika (2218)
Esė (1521)
Proza (10680)
Vaikams (2571)
Slam (50)
English (1166)
Po polsku (332)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 22 (2)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterŽinokite, gerbiami rašytojai, nustačiau, kad jūs esate karavanai arba žvaigždės, dangaus kūnai, nesvarbu, nes, žinote, tai tik metafora, įvaizdis, taigi jūs judate per aplinką link kažkokio tai savo tikslo, vieno, arba kaskart  vis kitokio, kurį atspindį jūsų kūrinys ir įdomiausia kartais gali būti to tikslo kietumas ir svarbumas, tačiau, kartais, žinote, šunys ir musės, dulkėse aidintis jų lojimas, ilgesingi pokalbiai paskui jums nutolus į dangaus kūno ar žemės karavano, (nesvarbu, nes tai tik metafora), keliu, po to susikuriami aplinkos mitai ir kalbos, tačiau, žinokite, visada yra įdomiausia ir svarbiausia pats karavanas ir tai, kur jis eina, kaip išsako savo tikslą, net jei ir negrabiai, tačiau ne visada juk forma turi didelę reikšmę, nors gražus tikslas gražioje formoje, juk tikrai didis dalykas, tai tikrai žavinga, tačiau, žinokite, ne mažiau žavu kai ir nepasirūpinama forma, nes karavanas yra karavanas, – svarbu ką jis gabena ir kur jis eina, o ne tai, kaip reaguoja į aplinką ar net keičiasi pagal ją... Nes karavano tikslo praradimas gali baigtis net jo mirtimi, kada aplinkos žolė perauga per amžiams sustojusį jo kūną dykumoje ar kitoje aplinkoje ir paskui visiškai jau, žinote, nieko nebelieka... Visada geriausiai kaip kiekvienas eilėraštis kaip karavanas nueina į savo tikslą, o dar gražiau, kai jis būna taip perimtas tikslu, kad jam visiškai nusispjauti į aplink jį esančią aplinką, kai jos net nemato, tiesiog keliauja, nei niekindamas, nei persiimdamas, nes šunys lieka, o karavanas eina... ir nueina... Žvaigždynuose miega jo tikslas, tolimam horizonte pilname žvaigždžių, žinote, o kiekviena aplinka taip pat yra toks pat horizontas, jei į ją, žinote, pasižiūrėsime iš visiškai kito taško, – ne joje esančio, tačiau už jos... Karavanas visada turi likti savimi. Aplinka – visada prisiminti, kad tik tame taške, kuriame ji yra ir tik tam karavanui, kuris eina pro ją, ji yra aplinka, visiems kitiems, ne joje esantiems taškams, ji gali būti horizontas, žinokite, juk tikrai.


2020-08-08 13:07
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2020-08-22 22:04
Miam
Ir jūs, gerbiama rašytoja Varna, irgi kokia... matote, kad manęs nėra, nebesilankau čia juk, o vis tiek rašote lyg aš tebebūčiau dar ir tikrai jau nieko nesugebėčiau nustatyti. O juk nustatau, žinokite, tikrai, net esu, žinokite, čia kažkokį ekshibicionistą, žinokite, vieną gerbiamą rašytoją nustačiusi, tai tas, žinokite, visiškai paklaikęs yra, jam jau, žinokite, net medūzos jokios nepadės jau tikrai jau, žinokite, kad sugebu nustatinėti juk.
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2020-08-22 21:55
Miam
Žinokite, gerbiamas rašytojau, dar pavadinsit mane vaikiu, žinokit, kokiu ten, žinokit, graušite medūzas kaip didelis jau, žinokit tikrai jau.
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas (1)
Blogas komentaras Rodyti?
2020-08-12 09:09
athoia
čiūdinies vaikiau. nepatiko
Įvertinkite komentarą:
Geras (2) Blogas (2)
Blogas komentaras Rodyti?
2020-08-10 10:04
varna
nustačiau... nustatytojėlė )))
Įvertinkite komentarą:
Geras (1) Blogas (2)
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą