iGčrbiamas Pranai, jau seniai jus stebiu kaip rašyk* vartotoją, tiksliau, rašyk* vartoja tamstos kūrybinę energiją, o ne atvirkščiai. Neįtikėtinai ilgai esate šiuose namuose, jūs tarsi šios svetainės liudininkas, metraštininkas.
Laikai keičiasi, keičiasi nariai, netgi kartos, o kartų susipriešinimas buvo ir liks.
Pagrindinės vertybės gyvenime išlieka tos pačios, kas žmonijai buvo svarbu dar prieš tūkstantmečius, kai faraonai, su savo nuvalgytais krūminiais, bedantėmis burnomis, valdė tautiečius, tai po šiai dienai yra nenuginčijami vertybiniai dalykai.
Man, kaip ir jums yra svarbu, kad nebūtų smurto, patyčių, bet taip manau, nebus, todėl galima likti čia tik kai kuriais asmeniniais sumetimais.
Stengsiuosi būti mažiau aktyvi :), gal taip pati save apsaugosiu.
Sėkmės jums.
Tai ji, kažkodėl save įvardijusi pamote, tačiau kad taip atsitiktų, matyt, reikia, kažkokios priežasties (-ių).
Paskubėjau atsakyti jai. Gal šį tekstą dabar paredaguočiau, bet jį jau jinai gavusi, o aš iš jos sulaukiau mandagaus ačiū. O parašiau jai taip:
Ačiū Jums. Suprantu, kad Jūs daugiau pajaučiate „Rašyk", negu aš. Tačiau atsimenu, kad tai svetainė, skirta jauniems žmonėms. Jie lyginasi su mūsų protu, pajautomis, žiniomis, savo protą formuodami skaitydami knygas. Ir daugiausia mūsų. O aš net ir už daugelio jų tėvus vyresnis. Tokių jau, raide kalbančių, ar, tarkim, dejuojančių dėl kažko, ne kažin kiek ir belikę. Argi verta dėl to pykti? Juolab, kad įžeidinėjimai man ne naujiena, o kai tai daro chunveibinai, man net energjią į smegenis telkia.
Būkite visur,kur geriau, bet RAŠYKe irgi.


Pranas





