Rašyk
Eilės (78138)
Fantastika (2308)
Esė (1557)
Proza (10915)
Vaikams (2716)
Slam (75)
English (1198)
Po polsku (371)
Vartotojams
Jūs esate: svečias
Dabar naršo: 6 (0)
Paieška:
Vardas:
Slaptažodis:
Prisiminti

Facebook TwitterE.E. Cummings:

A poet is somebody who feels, and who expresses his feelings through words.

This may sound easy. It isn’t.

A lot of people think or believe or know they feel — but that’s thinking or believing or knowing; not feeling. And poetry is feeling — not knowing or believing or thinking.

Almost anybody can learn to think or believe or know, but not a single human being can be taught to feel. Why? Because whenever you think or you believe or you know, you’re a lot of other people: but the moment you feel, you’re nobody-but-yourself.

To be nobody-but-yourself — in a world which is doing its best, night and day, to make you everybody else — means to fight the hardest battle which any human being can fight; and never stop fighting.


2020-06-22 12:44
 
Norint komentuoti, reikia prisijungti
 
Blogas komentaras Rodyti?
2020-06-22 15:28
Violita
Poetas yra tas, kuris jaučia ir žodžiais išreiškia savo jausmus.

Tai gali atrodyti lengva. Taip nėra.

Daugelis galvoja, tiki ar žino, kad jaučia, bet tai - mąstymas, tikėjimas ar žinojimas; ne jausmas. O poezija yra jausmas - nei žinai, nei tiki, nei galvoji.

Bet kas gali išmokti mąstyti, tikėti ar žinoti, tačiau niekas negali būti išmokytas jausti. Kodėl? Nes kai galvoji, tiki ar žinai, tu esi kaip ir daugelis kitų: tačiau tada, kai jauti - esi nebe kitas, esi tik tu.

Nebūti kuo kitu, išskyrus save, pasaulyje, kuris naktį ir dieną daro viską, kad paverstų tave visais kitais, reiškia kovoti sunkiausią kovą, kokią tik gali ištverti bet koks žmogus; ir niekada nebaigti kovoti.
Įvertinkite komentarą:
Geras Blogas
Čia gyvena krepšinis

Lietuva ir apie Lietuvą